Recenze whisky – Johnnie Walker Black Label 12y 1l 40%

ZNOVU OBJEVTE NESMÍRNOU CHUŤ SKOTSKÉ WHISKY JOHNNIE WALKER BLACK LABEL 12Y 1L 40%

Johnnie Walker Black Label 12y je vynikající skotská whisky, která je vyrobena z nejlepších surovin. Její výjimečnost pochází z toho, že je vyrobena z více než dvanácti druhů starých skotských whisky. Její jemná chuť je vyvážená chutí ovocných tónů, které jsou díky dlouhému zrání plné a bohaté. Tento klasický nápoj je oblíbeným společníkem mnoha návštěvníků a milovníků whisky po celém světě. V následujícím článku se podíváme blíže na to, jaké jsou jeho příchutě, chuť a vůni.

>> DO OBCHODU <<

Výrobce / značka:
Johnnie Walker
Obsah alkoholu %
40
Objem
1 l
Johnnie Walker Black Label 12y 1l 40%

Ve vůni je cítit zralé ovoce, rašelina, muškátový oříšek, vanilka, pečené jablko a rozinky. Po napití se objeví broskev, vřesový med, pomerančová kůra a připomene se kouř, vanilka a sadové ovoce s trochou pepře. Závěr je poměrně dlouhý, bohatý a kouřový.

Johnnie Walker

Johnnie Walker Black Label 12y je skvělou volbou pro milovníky whisky. Tato whisky je skvělou kombinací 12letých whisky z různých oblastí skotského Speyside a Highlands. Kombinace těchto whisky dává Johnnie Walker Black Label 12y unikátní chuť a aroma. Její složení obsahuje whisky z různých skotských oblastí, jako je Cardhu, Clynelish a Glen Elgin. Tato whisky je často označována za jednu z nejlepších whisky ve své kategorii. Její chuť je velmi komplexní, s tóny zrajícího ovoce, karamelu a vanilky. Více než 200 let tradice a dovedností skotských mistrů destilátorů se skrývá v každé láhvi whisky Johnnie Walker Black Label 12y. Je to skvělá volba pro ty, kteří hledají skutečnou chuť a kvalitu skotské whisky.

Q: Jaký je alkoholický obsah Johnnie Walker Black Label 12y 1l 40%?
A: 40%

Doporučení: Johnnie Walker Black Label 12y 1l je skvělá volba pro všechny milovníky whisky. Jeho jemná chuť je zařízena směsí 12letých skotských whisky a jeho 40% alkoholu je skvělým doplňkem. Tento produkt by si měli koupit všichni milovníci whisky, kteří hledají skvělou chuť a vůni.

TIP: Tuto láhev pořídíte za skvělou cenu ZDE!

>> DO OBCHODU <<

Kategorie – Whisky

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.