Recenze whisky – Jim Beam 1l 40%

Jim Beam: Nejprodávanější Whisky na světě!

Jim Beam je jednou z nejpopulárnějších whisky na světě. Jeho základní varianta s obsahem alkoholu 40% je nejprodávanější whisky na trhu. Pochází z Kentucky v USA a jeho výroba sahá až do roku 1795. Jeho historie je plná tradic a kvalitního nápoje.

V tomto článku se podíváme na to, co Jim Beam nabízí, jaká je jeho chuť a aroma, jaké jsou jeho ceny a jaké jsou jeho nejznámější varianty. Také se zaměříme na to, jak je možné whisky Jim Beam vychutnat.

>> DO OBCHODU <<

Výrobce / značka:
Jim Beam
Kraj
Kentucky
Kód produktu
Jim Beam 1l 40%

Jim Beam je jednou z nejznámějších amerických značek bourbonu. Jeho historie sahá až do roku 1795, kdy byl založen Jamesom Beamem. V průběhu let se bourbon Jim Beam stal celosvětovou ikonou, která se vyznačuje svou kvalitou a tradicí. Jim Beam je nejoblíbenějším americkým bourbonem na světě a jeho vynikající chuť a aroma jsou důsledkem přesných postupů, které se používají při jeho výrobě. Tato značka vyrábí bourbony s různou silou a chutí, od jemného až po silnější. Jeho vůně a chuť jsou složité a obsahují tóny vanilky, karamelu, sušeného ovoce a dřeva. Jim Beam je vyroben z nejlepších ingrediencí a jeho odlišné varianty zahrnují bourbony jako Jim Beam White Label, Jim Beam Black Label a Jim Beam Double Oak. Každý z nich má unikátní chuť a aroma, které se odlišují od jiných. Jim Beam je skvělou volbou pro všechny typy koktejlů a jeho výjimečná chuť a aroma přidávají do nápojů příchuť. Jeho výjimečná kvalita se vyznačuje vysokou kvalitou, kterou jeho zákazníci oceňují.

Q: KOLIK STOJÍ JIM BEAM 1L?
A: Jim Beam 1L stojí cca 499 Kč.

Doporučení: Jim Beam 1l 40% je vysoce kvalitní bourbon, který je skvělý pro všechny milovníky whisky. Jeho chuť je plná a lahodná s jemně nasládlou příchutí. K jeho nápoji jsou vhodné ledové kostky, díky kterým se jeho chuť ještě více vyostří. Tenhle bourbon by si měli koupit všichni milovníci whisky, kteří hledají kvalitní a chutný nápoj.

TIP: Tuto láhev pořídíte za skvělou cenu ZDE!

>> DO OBCHODU <<

Kategorie – Whisky

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.