Recenze whisky – Jim Beam 1,5l 40%

Jim Beam: Nejprodávanější Whiskey na světě

Whisky Jim Beam je jednou z nejprodávanějších whisky na světě. Jeho tradice sahá až do roku 1795, kdy byl založen Jacob Beam, který začal s výrobou whisky. Od té doby se Jim Beam stal synonymem pro kvalitní whiskey. Jim Beam je vyráběn z kvalitního kukuřičného sladu a čisté vody. Nyní je k dispozici v 1,5 litrové láhvi s 40% alkoholu. Tato whisky je oblíbená pro svou čistou chuť, která je díky svému složení dobře vyvážená. Pokud hledáte kvalitní whiskey, která je vyrobena z tradičních ingrediencí, Jim Beam je skvělou volbou.

>> DO OBCHODU <<

Výrobce / značka:
Jim Beam
Kraj
Kentucky
Kód produktu
Jim Beam 1,5l 40%

Jim Beam 1,5 l – luxusní whisky s tradicí

Jim Beam 1,5 l je luxusní whisky s dlouhou tradicí. Tato whisky je vyrobena z nejlepších ingrediencí, které dodávají jejímu chuti a aroma nezaměnitelnou jedinečnost. Jim Beam je známý svou čistou, jemnou a příjemnou chutí. Jeho jedinečné aroma je vyrobeno z nejlepších surovin, které jsou pečlivě vybrány a smíchány.

Jim Beam 1,5 l je skvělou volbou pro ty, kteří hledají něco víc než jen obyčejnou whisky. Jeho příjemná chuť a aroma dodávají tomuto nápoji nezaměnitelnou jedinečnost. Jeho tradice sahá až do roku 1795, kdy byla první lahví Jim Beamu vyrobena. Od té doby se tento nápoj stále vyvíjí a zdokonaluje, čímž si získává stále větší oblibu.

Jim Beam 1,5 l je skvělým doplňkem pro každou příležitost. Jeho výjimečná chuť a aroma jsou ideální pro všechny, kteří hledají něco víc než jen obyčejnou whisky. Jeho tradice a výjimečnost jsou nezaměnitelné a dodávají mu jedinečnou chuť a aroma, které jsou vyhledávány po celém světě. Jim Beam 1,5 l je ideální volbou pro všechny milovníky whisky, kteří hledají něco víc než jen obyčejnou whisky.

Q: Jaká je velikost lahve Jim Beam 1,5l?
A: Lahví Jim Beam 1,5l má objem 1,5 litru.

Q: Jaká je alkoholická síla Jim Beam 1,5l?
A: Alkoholická síla lahve Jim Beam 1,5l je 40%.

Doporučuji Jim Beam 1,5l 40% pro všechny milovníky whiskey. Je to klasická whiskey s jemnou chutí, která je navíc velmi výhodná díky své velikosti 1,5 l. Je to skvělá volba pro příležitostného konzumenta, ale také pro ty, kteří mají rádi whiskey a chtějí si užít dlouhé chvíle s dobrým pitím.

TIP: Tuto láhev pořídíte za skvělou cenu ZDE!

>> DO OBCHODU <<

Kategorie – Whisky

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.