Recenze whisky – Jack Daniel’s Single Barrel Select Republica Bohemia No.1 Private Collection 0,7l 45% L.E.

JACK DANIEL’S SINGLE BARREL SELECT REPUBLICA BOHEMIA NO.1 PRIVATE COLLECTION 0,7L 45% L.E. – UNIKÁTNÍ A VYJÍMEČNÁ SKVOSTNÁ WHISKY

Už jen málo lidí si dokáže představit večer bez sklenky dobrého alkoholu. Ať už je to whisky, víno, pivo nebo něco jiného, vybrat si to pravé je vždy oříšek. Pro ty, kteří hledají opravdu výjimečnou whisky, je tu Jack Daniel’s Single Barrel Select Republica Bohemia No.1 Private Collection 0,7l 45% L.E. – unikátní a vyjímečná skvostná whisky.

>> DO OBCHODU <<

Výrobce / značka:
Jack Daniel’s
Kraj
Tennessee
Počet lahví
Série
Private Collection
Jack Daniel's Single Barrel Select Republica Bohemia No.1 Private Collection 0,7l 45% L.E.

Jeden sud, jedna whiskey jedinečné chuti a vůně, s typicky nasládlým profilem a jemnými tóny karamelu a koření. Žádné dvě edice Single Barrel Select nejsou stejné. Vyberte si z číselné řady své šťastné číslo. Parádní kousek do sbírky!

Jack Daniel's

Republika Bohemia No.1 je jedinečná edice Jack Daniel’s Single Barrel Select. Je to první edice, která byla vyvinuta speciálně pro český trh a jejíž jméno odkazuje na bohatou historii České republiky. Tento jedinečný destilát je vyroben z nejlepšího kukuřičného škrobu, který se destiluje pouze jednou, aby se získala výjimečná chuť. Zraje v dubových sudech, které dávají destilátu nezaměnitelnou chuť a aroma. Jack Daniel’s Single Barrel Select Republika Bohemia No.1 je vyjímečný destilát s intenzivní a složitou chutí, který je nezaměnitelnou ukázkou kvality a tradice Jack Daniel’s. Jeho jedinečná chuť je výsledkem dlouhého zrání v dubových sudech, které dodávají destilátu nezaměnitelnou chuť a aroma. Tento luxusní destilát je ideální pro všechny milovníky destilátů, kteří hledají něco opravdu výjimečného.

Q: Jakou má Jack Daniel’s Single Barrel Select Republica Bohemia No.1 Private Collection 0,7l 45% L.E. alkoholickou sílu?
A: Jack Daniel’s Single Barrel Select Republica Bohemia No.1 Private Collection 0,7l 45% L.E. má alkoholickou sílu 45%.

Doporučuji tento produkt všem milovníkům kvalitní whisky. Jack Daniel’s Single Barrel Select Republica Bohemia No.1 Private Collection je luxusní whisky s výraznou chutí, která se skvěle hodí pro skutečného kritického milovníka whisky. Je to vynikající volba pro ty, kteří hledají nejlepší kvalitu a chuť.

TIP: Tuto láhev pořídíte za skvělou cenu ZDE!

>> DO OBCHODU <<

Kategorie – Whisky

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.