Recenze whisky – Jack Daniel’s Single Barrel Select Prague Edition No.3 Private Collection 0,7l 45% L.E.

VYJÍMEČNÁ WHISKY JACK DANIEL’S SINGLE BARREL SELECT PRAHA EDICE ČÍSLO 3 PRIVATE COLLECTION 0,7L 45% L.E.

Milovníci whisky se mohou těšit na výjimečnou edici whisky Jack Daniel’s Single Barrel Select Prague Edition No.3 Private Collection 0,7l 45% L.E. Tato edice je limitovaná a jedinečná. Je to vůbec první whisky Jack Daniel’s, která vyšla z České republiky. Je to výjimečná whisky, která je vyrobena z nejvyšší kvality surovin a zraje v sudech z amerického bílého dubu. Je to vysoce kvalitní whisky, která vyniká svou jedinečnou chutí a vůní.

>> VÍCE INFORMACÍ <<

Výrobce / značka:
Jack Daniel’s
Kraj
Tennessee
Počet lahví
Série
Private Collection
Jack Daniel's Single Barrel Select Prague Edition No.3 Private Collection 0,7l 45% L.E.

Jeden jediný sud, jedna jedinečná whiskey neopakovatelné chuti a vůně. Užijte si typicky nasládlý profil s tóny karamelu a koření, za který whiskey vděčí filtraci přes silnou vrstvu javorových uhlíků.

Jack Daniel's

Vůně Jack Daniel’s Single Barrel Select Prague Edition No. 3 Private Collection je zcela unikátní. S vůní vanilky, karamelu a kouře je to nezapomenutelná kombinace. Chutě jsou jemné a příjemné a pozůstávají z ovocných tónů, koření a dřeva. Tento jedinečný destilát je skvělou volbou pro ty, kteří hledají něco výjimečného. Jeho výjimečnost je zdůrazněna jeho jedinečným designem láhve. Láhev je zdobena zlatými a stříbrnými detaily, které ji činí skutečně okouzlující. Jack Daniel’s Single Barrel Select Prague Edition No. 3 Private Collection je nádherný destilát, který je určen pro ty, kteří hledají výjimečnou chuť a nezapomenutelný zážitek.

Q: Co je Jack Daniel’s Single Barrel Select Prague Edition No.3 Private Collection 0,7l 45% L.E.?
A: Jack Daniel’s Single Barrel Select Prague Edition No.3 Private Collection 0,7l 45% L.E. je limitovaná edice whiskey z produkce Jack Daniel’s. Je to jedinečná kombinace jemného aroma a chuti, která je vyrobená z vybraných sudů vyrobených v destilérii Jack Daniel’s.

Doporučuji Jack Daniel’s Single Barrel Select Prague Edition No.3 Private Collection 0,7l 45% L.E. pro milovníky kvalitního whiskey. Je to luxusní whiskey s výraznou chutí, která se skládá z třešní, vanilky a dřeva. To vše je doplněno o jemnou karamelovou příchuť. Tento produkt by měli koupit milovníci whiskey, kteří hledají unikátní zážitek.

TIP: Tuto láhev pořídíte za skvělou cenu ZDE!

>> DO OBCHODU <<

Kategorie – Whisky

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.