Recenze whisky – Jack Daniel’s Single Barrel Select Jiří z Poděbrad No.9 0,7l 45% L.E.

ZAŽÍT JEDINEČNOU CHUŤ JACK DANIEL’S SINGLE BARREL SELECT JIŘÍ Z PODĚBRAD NO.9 0,7L 45% L.E.

Pokud jste milovníkem whisky, pak jste určitě slyšeli o Jack Daniel’s. Je to jedna z nejznámějších značek whisky na světě, která se vyrábí už více než 150 let. A pokud jste opravdový fanoušek whisky, pak jste možná slyšeli o jejím nejlepším produktu – Jack Daniel’s Single Barrel Select Jiří z Poděbrad No.9 0,7l 45% L.E. Tento produkt je jedinečný svou chutí, kterou můžete zažít pouze u tohoto produktu. V tomto článku se dozvíte vše, co potřebujete vědět o této whisky. Užijte si poznávání tohoto skvělého nápoje!

>> DO OBCHODU <<

Single-barrel patří k majstrštykům americké palírny Jack Daniel’s. Kromě standardní běžně dostupné řady ale značka nabízí i možnost vybrat si přímo na místě konkrétní sud a nechat si ho stočit v takzvané Private collection. Jednoduše si odnést vlastní sérii whiskey. A přesně tak to bylo i v tomto případě. Jde už o devátou limitovanou edici, kterou jsme pro vás přichystali. Ať už chcete poskládat celou sbírku, nebo ochutnat něco jedinečného, Jack Daniel’s Single Barrel Jiří z Poděbrad No.9 je tady pro vás. 

Výrobce / značka:
Jack Daniel’s
Kraj
Tennessee
Kód produktu
Objem
0.7 l
Jack Daniel's Single Barrel Select  Jiří z Poděbrad No.9 0,7l 45% L.E.

Jeden sud, jedna whiskey jedinečné chuti a vůně, s typicky nasládlým profilem a jemnými tóny karamelu a koření. Žádné dvě edice Single Barrel Select nejsou stejné. Luxusní kousek do sklenky nebo do sbírky!

Jack Daniel's

Jack Daniel’s Single Barrel Select Jirí z Poděbrad číslo 9 je vysoce hodnocená whiskey. Tato whiskey je vyrobena z nejlepších surovin, které Jack Daniel’s může nabídnout. Vyrobena z jednoho sudu, tento nápoj má jedinečnou chuť a aroma. Nápoj je komplexní a má silnou vůni a chuť, která se skládá z tóny vanilky, karamelu a sušeného ovoce. Tento nápoj je skvělý pro sklenku s přáteli nebo jako součást koktejlu. Jack Daniel’s Single Barrel Select Jirí z Poděbrad číslo 9 je jedinečnou whiskey, kterou si každý milovník whiskey bude užívat. Jeho výjimečná chuť a aroma jsou velmi specifické a musí být ochutnány, aby byly plně oceněny. Tato whiskey je skvělou volbou pro každou příležitost a její jedinečná chuť a aroma jsou jistě vysoce hodnoceny.

Q: Jaký je alkoholický obsah Jack Daniel’s Single Barrel Select Jiří z Poděbrad No.9 0,7l?
A: 45% L.E.

Doporučuji Jack Daniel’s Single Barrel Select Jiří z Poděbrad No.9 0,7l 45% L.E. pro milovníky whisky s výraznou chutí. Je to jedinečný produkt s vyváženou chutí, který by si měli pořídit milovníci whisky s vysokou kvalitou. Tento produkt je skvělou volbou pro ty, kteří hledají jedinečnou a výjimečnou whisky.

TIP: Tuto láhev pořídíte za skvělou cenu ZDE!

>> DO OBCHODU <<

Kategorie – Whisky

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.