Recenze whisky – Jack Daniel’s Mr. Jack’s 160th Birthday 0,7l 40% L.E.

SLAVIT MR. JACKOVO 160. NAROZENINY S WHISKY JACK DANIEL’S 0,7L 40% L.E.

Každý, kdo se zajímá o historii whisky, jistě zná příběh slavného Jacka Daniela. Tento americký destilér, který se narodil v roce 1846, byl jedním z prvních, kdo se věnoval destilaci whisky. Jeho whisky se stala slavnou a oblíbenou po celém světě a dnes je známá jako jedna z nejlepších whisky na trhu.

Letos v roce 2021 slavíme 160. narozeniny Jacka Daniela a k této příležitosti vydala společnost Jack Daniel’s Limited Edition, omezenou edici whisky Jack Daniel’s 0,7l 40% L.E. Tato edice je vyrobena z nejlepších surovin a její výroba je inspirována tradičními postupy, které Jack Daniel používal při výrobě své whisky. V tomto článku se podíváme na to, co tato edice nabízí a jak můžete oslavit Jackův narozeninový rok.

>> DO OBCHODU <<

Výrobce / značka:
Jack Daniel’s
Kraj
Tennessee
Limitovaná edice
Ano
Jack Daniel's Mr. Jack's 160th Birthday 0,7l 40% L.E.

 

Jack Daniel's

Slavte 160. narozeniny legendárního Jacka Danielse s limitovanou edicí Mr. Jack’s 160th Birthday! Tato edice je vyrobena z nejlepších surovin a je vyrobena podle stejného receptu, který byl použit při prvním výrobku Jacka Danielse. Je to oslava nejen nejslavnějšího whiskey na světě, ale také nejvěrnějšího fanouška Jacka Danielse. Vynikající chuť a zážitek z tohoto whiskey je neuvěřitelný. Připijte si na zdraví Jacka Danielse a užijte si tento jedinečný okamžik! Jakmile jej ochutnáte, uvědomíte si, proč je Jack Daniels tolik milován po celém světě. Oslavte 160. narozeniny legendárního Jacka Danielse s limitovanou edicí Mr. Jack’s 160th Birthday! Tato edice je vyrobena z nejkvalitnějších surovin a je vyrobena podle stejného receptu, který byl použit při prvním výrobku Jacka Danielse. To je skvělá příležitost oslavit nejen nejslavnější whiskey na světě, ale také nejvěrnějšího fanouška Jacka Danielse. Vynikající chuť a zážitek z tohoto whiskey jsou nezapomenutelné. Připijte si na zdraví Jacka Danielse a užijte si tento jedinečný okamžik! Jakmile ochutnáte tuto limitovanou edici, uvědomíte si, proč je Jack Daniels tolik milován po celém světě.

1. KOLIK MÁ TENTO PRODUKT OBSAHU?
Odpověď: 0,7l

2. JAKÝ JE ALKOHOLOVÝ POMĚR?
Odpověď: 40%

Doporučení: Jack Daniel’s Mr. Jack’s 160th Birthday 0,7l 40% L.E. je luxusní whiskey, která je ideální pro všechny milovníky whiskey. Jeho oslavný design a výjimečná chuť je ideální pro všechny, kteří chtějí oslavit něco výjimečného. Tento produkt by si měli koupit všichni, kteří chtějí oslavit něco výjimečného, nebo pro ty, kteří hledají jedinečnou whiskey.

TIP: Tuto láhev pořídíte za skvělou cenu ZDE!

>> DO OBCHODU <<

Kategorie – Whisky

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.