Recenze whisky – Degustační kalendář Gold Cock 24×0,02l 49,2%

DEGUSTOVÁNÍ WHISKY GOLD COCK 24×0,02L 49,2% – ZKUŠENOSTI Z PRVNÍ RUKY

Whisky Gold Cock je skvělým způsobem, jak seznámit se s různými chutěmi a vůněmi whisky. Degustační kalendář Gold Cock 24×0,02l 49,2% je ideálním způsobem, jak se dozvědět více o tomto nápoji. Degustační kalendář je sestaven z 24 lahví whisky, které jsou vyrobeny z různých druhů surovin a zrání. Tento článek se bude zabývat zkušenostmi s tímto nápojem, které jsme získali při ochutnávání. Budeme se zaměřovat na chuť, vůni a celkový dojem, který nám tento nápoj přinesl. Také se podíváme na to, jaká je cena a kde si tento nápoj můžete koupit.

>> DO OBCHODU <<

Výrobce / značka:
RUDOLF JELÍNEK
Obsah alkoholu %
49,2
Počet ks v balení

K téhle původní české whisky, která zraje v sudech z českého dubu, dostanete degustační skleničku Gold Cock a degustační poznámkový blok. Některé kousky už nelze samostatně koupit. Parádní jako dárek, parádní pro sebe.

RUDOLF JELÍNEK

Pokud hledáte netradiční dárek pro milovníka dobrého pití, pak je Degustační kalendář Gold Cock tou správnou volbou. Toto unikátní balení obsahuje 24 lahví o objemu 0,02 litru, které jsou plné vybraných druhů nejlepších alkoholických nápojů. Každý den můžete ochutnat něco nového a zažít nezapomenutelnou chuť. Kromě toho můžete také získat znalosti o každém nápoji, protože každá láhev je opatřena informacemi o jeho složení, výrobě a historii. Degustační kalendář Gold Cock je jedinečnou příležitostí pro každého, kdo chce zažít nezapomenutelný zážitek z ochutnávání alkoholických nápojů. S tímto kalendářem prožijete nezapomenutelný zážitek z ochutnávání 24 různých druhů alkoholu. Každý den budete mít možnost ochutnat něco nového a objevit nečekanou chuť. Kromě toho budete mít také možnost dozvědět se více o každém nápoji, protože každá láhev je opatřena informacemi o jeho složení, výrobě a historii. Degustační kalendář Gold Cock je skvělou volbou pro milovníky dobrého pití, kteří chtějí zažít nezapomenutelný zážitek.

CO JE DEGUSTAČNÍ KALENDÁŘ GOLD COCK 24×0,02L 49,2%?
Odpověď: Degustační kalendář Gold Cock 24×0,02L 49,2% je speciální edice 24 lahví s whisky Gold Cock. Každá láhev obsahuje 0,02 litru whisky s obsahem alkoholu 49,2%.

Degustační kalendář Gold Cock 24×0,02l 49,2% je skvělou volbou pro všechny milovníky whisky. Obsahuje 24 druhů whisky s různými chutěmi a vůněmi. Je to skvělé pro ty, kteří chtějí zjistit, jaké druhy whisky jsou jim nejvíce sympatické. Díky svým vysokým procentům alkoholu je to také skvělá volba pro ty, kteří chtějí zažít pravou whisky. Degustační kalendář Gold Cock 24×0,02l 49,2% je skvělou volbou pro všechny milovníky whisky, kteří chtějí ochutnat různé druhy whisky a zjistit, jaké jsou jim nejvíce sympatické.

TIP: Tuto láhev pořídíte za skvělou cenu ZDE!

>> DO OBCHODU <<

Kategorie – Whisky

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.