Recenze whisky – Bushmills The Causeway Collection 10y 2010 0,7l 46% Tuba

Bushmills The Causeway Collection 10y 2010 – Prémiové irské whisky s jedinečnou chutí

Bushmills The Causeway Collection 10y 2010 je prémiová irská whisky vyrobená z nejkvalitnějších surovin. Je to unikátní whisky s jedinečnou chutí, která je vyrobená z jemných odrůd ječmene, které se fermentují, destilují a následně zrají v dubových sudech po dobu deseti let. Je to vynikající whisky s výraznou chutí, která je doplněna o chuť dřevěných uhlíků a jemnou, sladkou chutí. Je to skvělý nápoj pro každého, kdo miluje prémiovou irskou whisky.

>> DO OBCHODU <<

Výrobce / značka:
Bushmills
Doba zrání
10 let
Kód produktu
Zrání / typ sudu
Cognac Cask
Bushmills The Causeway Collection 10y 2010 0,7l 46% Tuba

Bushmills The Causeway Collection je nezaměnitelný destilát, který je vyrobený v malém městečku Bushmills v Severním Irsku. Tato limitovaná edice je založena na tradičním způsobu výroby irské whisky, která se datuje až do roku 1608. Bushmills The Causeway Collection je vyroben z nejvybranějších složek a jeho chuť je jedinečná. Destilát je pojmenován po slavnému mostu, který se nachází v blízkosti města Bushmills. Tento most se nazývá The Giant’s Causeway a je to dávný přírodní úkaz, který byl vybudován přírodou. Bushmills The Causeway Collection je jedinečným destilátem, který se může pochlubit hlubokou tradicí a poctou k přírodnímu úkazu. Jeho chuť je výsledkem kombinace nejvybranějších surovin a jeho zrání v dubových sudech. Výsledkem je jedinečný destilát, který je plný ovocných tónů a který poskytuje jedinečnou chuť a vůni. Bushmills The Causeway Collection je tedy jedinečným destilátem, který je vyrobený z nejvybranějších surovin a jehož chuť je oslavou tradice, která se datuje až do roku 1608. Tento destilát je pojmenován po slavném mostu, který se nachází v blízkosti města Bushmills a jehož chuť je výsledkem zrání v dubových sudech. Bushmills The Causeway Collection je tedy jedinečným destilátem, který je plný ovocných tónů a který poskytuje jedinečnou chuť a vůni.

CO JE BUSHMILLS THE CAUSEWAY COLLECTION 10Y 2010 0,7L 46% TUBA?
Odpověď: Bushmills The Causeway Collection 10y 2010 0,7l 46% Tuba je limitovaná edice whiskey, která byla vyrobena v roce 2010 na oslavu 400. výročí bitvy u řeky Boyne. Whiskey byl destilován v destilárně Bushmills v Severním Irsku.

Doporučuji Bushmills The Causeway Collection 10y 2010 0,7l 46% Tuba pro každého, kdo hledá kvalitní whiskey s jemnou chutí. Je to skvělá volba pro milovníky whiskey, kteří chtějí zažít pravou chuť Irska. Jeho karamelová chuť s příchutí vanilky a koření je jedinečná. Tento produkt je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní whiskey s jemnou chutí a kteří chtějí zažít pravou chuť Irska.

TIP: Tuto láhev pořídíte za skvělou cenu ZDE!

>> DO OBCHODU <<

Kategorie – Whisky

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.