Recenze whisky – Aukce Longrow Red Chilean Cabernet Sauvignon 13y 0,7l 51,6% GB L.E.

Unikátní Longrow Red Chilean Cabernet Sauvignon 13y 0,7l 51,6% GB L.E. na aukci

Whisky je jedním z nejpopulárnějších alkoholických nápojů na světě. Jeho historie je stará jako samotná civilizace a jeho výroba se rozšířila do mnoha koutů světa. Jednou z nejzajímavějších whisky je Longrow Red Chilean Cabernet Sauvignon 13y 0,7l 51,6% GB L.E., která je nyní k dostání na aukci. Tato whisky je velmi vzácná a jeho výroba je omezená na pouhých 1000 lahví. Tato whisky je vyrobena z chilského Cabernet Sauvignon, což je jedna z nejpopulárnějších odrůd vína. V tomto článku se podíváme na to, co je tak výjimečného na této whisky a proč je tak ceněná.

>> VÍCE INFORMACÍ <<

Výrobce / značka:
Springbank
Země
Skotsko
Zrání / typ sudu
Bourbon,
Chuť
Jablko,
Obsah alkoholu %
51,6
Limitovaná edice
Ano

Tentokrát Longrow RED zrála nejdříve 10 let v sudech po bourbonu a sherry, následně 3 roky v sudech po chilském Cabernetu Sauvignon z Alto Maipo na úpatí And. Díky tomu vzniklo spojení tradiční rašelinové vůně, bohatého ovocného charakteru a chuti s příjemnou sladkostí vína. 

Longrow Red 13Y Chilean Cabernet Sauvignon je jedním z nejlepších vín, které se prodávají na trhu. Tento vynikající nápoj je vyroben z kvalitního chilského Cabernet Sauvignon, který byl zrající 13 let. Víno je plné příjemných tónů, které poskytují jemnou chuť se silnou vůní. Longrow Red 13Y Chilean Cabernet Sauvignon je ideální pro ty, kteří hledají kvalitní víno s vynikající chutí a aroma. Jeho jemné tóny jsou skvělé pro všechny typy příležitostí, ať už jde o důležitou rodinnou oslavu nebo jen o obyčejný večer s přáteli. Každý, kdo ochutná Longrow Red 13Y Chilean Cabernet Sauvignon, bude okouzlen jeho jedinečnou chutí a vůní. Je to jedno z nejlepších vín, jaké můžete na trhu najít a jeho chuť je skutečně nezapomenutelná.

Q: KOLIK JE LET STARÉHO AUKCE LONGROW RED CHILEAN CABERNET SAUVIGNON 13Y 0,7L 51,6% GB L.E.?
A: Aukce Longrow Red Chilean Cabernet Sauvignon 13y 0,7l 51,6% GB L.E. je 13 let starý.

Doporučuji Aukce Longrow Red Chilean Cabernet Sauvignon 13y 0,7l 51,6% GB L.E. pro milovníky whisky se silnou chutí. Je to velmi kvalitní whisky s jemnou ovocnou chutí a intenzivním aroma. Vhodná je pro ty, kteří hledají výjimečnou whisky s výjimečnou chutí.

TIP: Tuto láhev pořídíte za skvělou cenu ZDE!

>> DO OBCHODU <<

Kategorie – Whisky

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.