Recenze whisky – Aukce John Walker & Sons Private Collection 2017 Edition Mastery of Oak 0,7l 46,8% GB L.E.

NABÍDKA JEDINEČNÉ WHISKY JOHN WALKER & SONS PRIVATE COLLECTION 2017 EDITION MASTERY OF OAK 0,7L 46,8% GB L.E.

Whisk(e)y je jedním z nejstarších a nejoblíbenějších alkoholických nápojů na světě. Kvalitní whisky se vyrábí po staletí a má své vlastní kulturní tradice. V tomto článku se podíváme na jedinečnou whisky John Walker & Sons Private Collection 2017 Edition Mastery of Oak 0,7l 46,8% GB L.E. Tato whisky byla vyrobena v omezené edici a je nabízena na aukci. Přečtěte si tento článek a dozvíte se více o této vzácné whisky.

>> VÍCE INFORMACÍ <<

Výrobce / značka:
Johnnie Walker
Obsah alkoholu %
46,8
Limitovaná edice
Ano

Blend Mastery of Oak je směsí tří hlavních složek – první je výběrem obilných whisky a jedné sladové, které zrály výhradně v sudech po bourbonu prvního plnění. Druhou složku tvoří sladové whisky z oblastí Highlands a Speyside stařené v refill sudech, aby se ve whisky odrazil charakter palíren. Pro tuto složku byly vybrány whisky vyššího stáří, aby se ve výsledném blendu projevily tóny exotického ovoce. Třetí složku pak tvoří obilné a sladové whisky z experimentálních sudů, kterých bylo více než 400. Výsledkem je bohatá mohutná whisky s vůní medu, zralého ovoce, ananasu a vanilky. V chuti se projeví rozinky v rumu, koření, karamel, čokoláda, exotické ovoce a dubové tóny. Závěr je sladký s nádechem koření a květin.

Johnnie Walker

John Walker & Sons Private Collection 2017 Edition je vynikající whisky z produkce společnosti John Walker & Sons. Tato whisky je jedinečná už jen proto, že je vyrobena z nejlepších surovin a vybraných destilátů. Její unikátnost se projevuje v jejím jedinečném a nezaměnitelném chuti. Její aroma je jemné s tóny vanilky a karamelu. Chuť je plná, s tóny dubového dřeva a sladkého medu, které se přirozeně mísí s kořením. Dozvuk je dlouhý a příjemný. John Walker & Sons Private Collection 2017 Edition je více než jen whisky. Je to zkušenost, kterou si budete pamatovat po celý život. Je to unikátní směs destilátů, která vám poskytne nezapomenutelný zážitek. Vychutnejte si její jedinečnou chuť a vychutnejte si každou chvíli, kterou strávíte s John Walker & Sons Private Collection 2017 Edition.

1. JAKÁ JE KAPACITA LAHVE AUKCE JOHN WALKER & SONS PRIVATE COLLECTION 2017 EDITION MASTERY OF OAK 0,7L?
Odpověď: 0,7l.

2. JAKÉ JE ALKOHOLOVÉ PROCENTO AUKCE JOHN WALKER & SONS PRIVATE COLLECTION 2017 EDITION MASTERY OF OAK 0,7L?
Odpověď: 46,8%.

3. JAKÝ JE ZEMĚ PŮVODU AUKCE JOHN WALKER & SONS PRIVATE COLLECTION 2017 EDITION MASTERY OF OAK 0,7L?
Odpověď: Velká Británie.

Doporučuji tento produkt pro každého, kdo hledá vysoce kvalitní whisky. Tato edice je vyrobena z nejlepších surovin a je vybavena unikátním zážitkem z chuti. Je to skvělá volba pro milovníky whisky, kteří hledají vysoce kvalitní a exkluzivní produkt.

TIP: Tuto láhev pořídíte za skvělou cenu ZDE!

>> DO OBCHODU <<

Kategorie – Whisky

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.