Recenze whisky – Aukce Glenfiddich Grand Cru 23y 0,7l 40% GB L.E.

Nenechte si ujít aukci jedinečné whisky Glenfiddich Grand Cru 23y 0,7l 40% GB L.E.! Jedná se o zcela ojedinělou limitovanou edici, která je vyrobena z nejlepších surovin a s největší péčí. Tato whisky je jedinečná svým chutí a aroma, které se nedají nikde jinde nalézt.

Následující článek vám přináší podrobný pohled na tuto whisky a vše, co potřebujete vědět o jejím složení, historii a chuti.

>> VÍCE INFORMACÍ <<

Výrobce / značka:
Glenfiddich
Kraj
Speyside
Limitovaná edice
Ano
Barva
Tmavě jantarová

Whisky Glenfiddich Grand Cru 23y voní po květinách, kandovaném ovoci, jablkách a citronu. Ve výrazné a příjemné chuti zaujmou tóny dubového dřeva, vanilky a hrušek. Závěr je dlouhý a mimořádně bohatý. Každý hlt téhle jedinečné whisky je zážitkem, který se nemusí opakovat – whisky vyšla v limitované edici.

Glenfiddich

Glenfiddich Grand Cru 23Y je skvělá whisky, která je vyrobena ve skotské destilerii Glenfiddich. Tato whisky je vyrobena z nejlepších surovin, které jsou ručně zpracovány a následně zrají po dobu 23 let. Výsledkem je whisky s nezaměnitelnou chutí, která je plná sladkých tónů a jemných tónů koření. Glenfiddich Grand Cru 23Y je výjimečná whisky, která je vyrobena z nejlepších ingrediencí a zraje po dobu 23 let. To z ní dělá jedinečnou whisky plnou sladkosti a jemných kořeněných tónů. Chutnáte ji ve své plné síle po každém doušku. Vyzkoušejte tuto unikátní whisky a užijte si jedinečnou chuť a aroma, kterou nabízí.

KOLIK JE CENA AUKCE GLENFIDDICH GRAND CRU 23Y 0,7L 40% GB L.E.?

ODPOVĚĎ: Cena aukce Glenfiddich Grand Cru 23y 0,7l 40% GB L.E. se může lišit v závislosti na tržních podmínkách.

Doporučení: Glenfiddich Grand Cru 23y 0,7l 40% GB L.E. je skvělý produkt pro milovníky whisky. Jeho jemná chuť se skládá z jemných tónů vanilky, karamelu a koření. Tento produkt je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají něco výjimečného.
Kdo by si měl tento produkt koupit: Tento produkt by si měli koupit milovníci whisky, kteří hledají něco výjimečného a chtějí si vychutnat jemnou chuť vanilky, karamelu a koření.

TIP: Tuto láhev pořídíte za skvělou cenu ZDE!

>> DO OBCHODU <<

Kategorie – Whisky

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.