Recenze whisky – Aukce Ardbeg Scorch 0,7l 46% L.E.

ARDBEG SCORCH: NEUVĚŘITELNÁ AUKCE JEDINEČNÉ WHISKY

Whisky má vždycky něco do sebe. Je to nápoj, který se vyrábí již po staletí a je oblíbeným nápojem po celém světě. Nyní se však můžete těšit na něco velmi vzácného – Ardbeg Scorch 0,7l 46% L.E. Je to jedinečná whisky, která se bude prodávat na aukci. Tato whisky je vyrobená z nejlepších surovin a má nezaměnitelnou chuť a vůni. Aukce se koná jen jednou za rok a je to skvělá příležitost pro všechny milovníky whisky, aby si mohli užít tento jedinečný nápoj.

>> VÍCE INFORMACÍ <<

Výrobce / značka:
Ardbeg
Kraj
Islay
Chuť
Lékořice,
Limitovaná edice
Ano
Typ
Single Malt
Kód produktu

Ardbeg se vrací po deseti letech k silně vypalovaným sudům, které už si můžete pamatovat z roku 2011, kdy představili edici Alligator, která dozrávala v nových amerických sudech z bílého dubu.

Ardbeg

Ardbeg Scorch je whisky, která je nezaměnitelná díky svému jedinečnému a komplexnímu charakteru. Vyrobená je z nejčistšího destilátu čistého skotského ječmene, jehož chuť je dokonale doladěna díky kouřovému aroma, které je získáno ze dřeva z hořícího uhlí. Tento unikátní destilát je dále zrající v sudech po sherry a bourbonu, což mu dodává jemnou sladkou chuť s nezaměnitelnou kouřovou příchutí. Ardbeg Scorch je skvělou volbou pro milovníky whisky, kteří hledají něco opravdu zvláštního. Skvělá chuť a kouřové aroma tohoto destilátu vytváří nezaměnitelnou kombinaci, která je jedinečná a příjemná. Ardbeg Scorch je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají něco opravdu osobitého. Jeho jedinečný charakter a komplexní chuť je zárukou, že si každý z nás užije skvělou whisky, která je opravdu výjimečná.

1. Co je to Ardbeg Scorch 0,7l 46% L.E.?
Odpověď: Ardbeg Scorch 0,7l 46% L.E. je limitovaná edice skotské whisky vyrobené společností Ardbeg.

2. Kde mohu Ardbeg Scorch 0,7l 46% L.E. zakoupit?
Odpověď: Ardbeg Scorch 0,7l 46% L.E. je k dispozici pouze prostřednictvím aukcí na internetu.

3. Kolik stojí Ardbeg Scorch 0,7l 46% L.E.?
Odpověď: Cena Ardbeg Scorch 0,7l 46% L.E. se může lišit podle aukce, ve které je prodávána.

Doporučuji produkt Aukce Ardbeg Scorch 0,7l 46% L.E. pro všechny milovníky whisky. Je to silná, komplexní whisky s mnoha tóny a chutí. Je to skvělá volba pro ty, kteří hledají něco výjimečného a exkluzivního. Je to také dobrá volba pro ty, kteří hledají něco, co by mohli uložit jako sběratelskou položku.

TIP: Tuto láhev pořídíte za skvělou cenu ZDE!

>> DO OBCHODU <<

Kategorie – Whisky

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.