Recenze Wave Ceptor Solar WVA M650D-2A

**Wave Ceptor Solar WVA M650D-2A – moderní hodinky s neuvěřitelnými funkcemi**

Hodinky se staly módním doplňkem a jednou z nejdůležitějších součástí každodenního života. Ať už jste sportovec, pracujete v kanceláři nebo prostě jen chcete vypadat dobře, hodinky jsou vždy vhodnou volbou. Wave Ceptor Solar WVA M650D-2A je moderní hodinková řada, která nabízí neuvěřitelné funkce, které vám pomohou zůstat vždy na čase.

Tato hodinková řada je obzvláště vhodná pro ty, kteří se pohybují po celém světě. Disponují funkcí automatického časového přizpůsobení, která umožňuje, aby hodinky byly vždy synchronizované s místním časem. Díky tomu můžete cestovat po celém světě a vždy se spolehnout na to, že budete vědět, jaký je aktuální čas.

Wave Ceptor Solar WVA M650D-2A také nabízí řadu dalších funkcí, které vám pomohou zůstat vždy na čase. Níže se podíváme na některé z nich.

>> DO OBCHODU <<

Hodinky Wave Ceptor z dílny tradiční značky Casio si na první pohled zamiluje každý moderní gentleman se zálibou ve vysoce kvalitních a precizně zpracovaných doplňcích. Jejich ciferník v modré barvě zdobí luminiscenční ručičky a indexy, které zajišťují dobrou čitelnost času, dva digitální displeje disponují celou řadou užitečných funkcí. Oceníte i automatické osvětlení oranžovou LED diodou – stačí zvednou ruku s hodinkami do úhlu alespoň 40° vůči obličeji a ciferník se rozzáří. Pouzdro i tah jsou vyrobené z ušlechtilé oceli. Hodinky jsou radiově řízené – máte tak jistotu, že budete mít vždy informace o atomově přesném času (funguje na území EU, USA, Číny a Japonska). Nejvíce si ale určitě oblíbíte solární napájení, díky kterému už nikdy nebudete muset řešit výměnu baterie. Pokud svým hodinkám nebudete poskytovat dostatek denního světla, upozorní vás na nebezpečí vybití zpomalený chod vteřinové ručičky – začne přeskakovat po dvou vteřinách. Vsaďte na doplněk, který vás nikdy nezklame.

Funkce:

  • Plně automatický kalendář: systém naprogramovaný na několik desetiletí dopředu, díky kterému už nikdy nebudete muset řešit přestupné roky.
  • Stopky: měření času s přesností na 1/100 s a maximální dobou chodu 24 hodin.
  • Odpočítávací stopky na intervalový trénink: počítají pozpátku po jedné vteřině, je možné je nastavit na maximálně 100 minut. Po uplynutí nastaveného času zazní zvukový signál a hodinky začnou odpočítávat ten samý úsek – dokonalá funkce pro intervalový trénink.
  • 4x alarm: denní alarm, který vás upozorní každý den ve stejnou dobu, kterou si nastavíte.
  • Hodinový signál: každou hodinu zazní zvukový signál.
  • Alarm s funkcí Snooze: alarm se bude ozývat po několika minutách, dokud ho úplně nevypnete.
  • Světové časy: tato funkce vás informuje o času po celém světě. Každé časové pásmo je zastoupené určitým městem (Tokio, New York,…).
  • 12/24 režim: zvolte si, zda se vám čas bude zobrazovat ve 12-ti nebo 24-hodinovém formátu.
  • Tichý režim: stisknutím jediného tlačítka vypnete nebo zapnete všechny zvuky. Ideální funkce pro časté návštěvníky kina nebo divadla.

Wave Ceptor Solar WVA M650D-2A

Základní parametry

Země původuJaponské hodinky
Velikostvelké (šířka 4 – 5,49 cm)
Chronograf1 chronograf
Záruka2 roky
Typ strojkuSolární napájení – Quartz
Rezerva chodu6 měsíců
Pouzdroplast – Ocel
ŘemínekOcel
Barva řemínku/tahustříbrná
Skloplastové
Vodotěsnost10 ATM/10 BAR
Hmotnost95
Rozměr44 x 49 x 14,5 mm

Funkce

Luminiscenceručičky
OsvětleníLED dioda – automatické
Stopkys přesností 1/100 sekundy, max. 60 minut
Počet alarmů5x
Ostatníosvětlení – radiově řízené – světové časy – 12/24 hodinový režim

TIP: Tyto hodinky pořídíte za skvělou cenu ZDE!

# Wave Ceptor Solar WVA M650D-2A: Hodinky, které vám změní život

Hodinky Wave Ceptor Solar WVA M650D-2A jsou skvělou volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní, spolehlivé a moderní hodinky. Tyto hodinky jsou vybaveny solárním panelem, který se stará o jejich napájení. Díky tomu je můžete mít vždy přesně nastavené. Hodinky jsou také vybaveny radiofrekvenčním signálem, který vám umožní mít vždy aktuální čas a datum.

Vzhledem k tomu, že jsou tyto hodinky vybaveny solárním panelem, nemusíte se obávat vybití baterie. Díky tomu jsou ideální pro dlouhé cesty nebo pro ty, kteří často cestují.

Hodinky jsou také vybaveny řadou dalších funkcí, které vám pomohou vylepšit váš život. Můžete si nastavit až 5 alarmů, které vám pomohou nezapomenout na důležité události. Také můžete používat stopky a měřit čas, který jste strávili na jakékoliv činnosti.

Kromě toho jsou hodinky Wave Ceptor Solar WVA M650D-2A velmi odolné. Díky skvělému provedení a použití kvalitních materiálů jsou odolné vůči vodě až do hloubky 200 metrů.

Všechny tyto funkce dělají z hodinek Wave Ceptor Solar WVA M650D-2A skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní, spolehlivé a moderní hodinky. Pokud hledáte hodinky, které vám pomohou vylepšit váš život, určitě byste měli zvážit pořízení tohoto modelu.

Co je Wave Ceptor Solar WVA M650D-2A?

Wave Ceptor Solar WVA M650D-2A je solární náramek od firmy Casio. Tento náramek je vybaven funkcí Wave Ceptor, která umožňuje synchronizaci s rádiem a automatickou aktualizaci času. Náramek je vybaven solárním panelem, který dokáže udržovat nabití baterie. Umožňuje také nastavení 5 alarmů a funkce stopky.

Kde se dá Wave Ceptor Solar WVA M650D-2A koupit?

Wave Ceptor Solar WVA M650D-2A se dá koupit v různých prodejnách, jako jsou například obchody s hodinkami nebo specializované obchody s elektronikou. Je také k dispozici na internetových stránkách výrobce.

– Solar Powered – nepotřebuje baterie
– Automatická synchronizace s atomovým časem
– Vodotěsný – odolný až do 200 metrů hloubky
– Nastavitelné budíky a další funkce
– Spolehlivý a trvanlivý design

TIP: Tyto hodinky pořídíte za skvělou cenu ZDE!

Kategorie – Hodinky

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.