Recenze Suunto 9 Peak PRO All Black

**SUUNTO 9 PEAK PRO ALL BLACK – DOKONALÝ NÁSTROJ PRO VÝKONNOSTNÍ SPORTOVCE**

Hodinky Suunto 9 Peak PRO All Black jsou jedinečným nástrojem pro výkonnostní sportovce. Díky tomuto modelu můžete sledovat své výkony, zlepšovat svou vytrvalost a zaznamenávat své milníky. Hodinky jsou vybaveny řadou inteligentních funkcí, které vám pomohou dosáhnout svých cílů.

 

>> DO OBCHODU <<

 

 

Suunto 9 Peak PRO All Black

jsou navrženy pro vrcholné zážitky, které vám sport přináší, a pro dobrodružství, jež s vámi zůstanou napořád. Suunto 9 Peak PRO jsou nejvýkonnější hodinky Suunto všech dob.

Suunto 9 Peak PRO nabízí inteligentní režimy baterie s výdrží až 300 hodin, více než 95 sportovních režimů, nový operační systém, funkci počasí, měření hladiny kyslíku v krvi, kompatibilitu se všemi GNSS systémy zároveň, safírové sklíčko, vodotěsnost 100 m, barometrický výškoměr, kompas, měření srdečního tepu a mnoho dalších funkcí.

Nejlepší výdrž baterie ve své třídě
Hlavní předností hodinek je možnost nastavit si libovolný režim výdrže baterie – při tréninku se zapnutou GPS můžete využít režimy 40h / 70h / 300h. Pokud omezíte GPS, hodinky nabídnou výdrž až 21 dní, v úsporném režimu pak 30 dní. Suunto 9 Peak PRO využívají chytré upozornění na případné dobití baterie na základě vašich aktivit. Pokud se vám během cvičení začne vybíjet baterie, hodinky automaticky doporučí přepnout na úspornější režim. 

Řemínek disponuje funkcí easy click
, díky které je jednoduše vyměnitelný. Řemínek je určený pro zápěstí o obvodu 125 – 175 mm. LED dotykový displej nabízí skvělou čitelnost i na slunci, budete tak mít perfektní přehled o všech funkcích. Displej kryje safírové sklíčko, které si uchovává svůj jedinečný lesk po mnoho let.

Suunto 9 Peak PRO se připojí k aplikaci Suunto
, která zaznamenává všechny vaše údaje a ukládá aktuální informace o vašich aktivitách, spánku a celkových trendech v oblasti fitness. Upozorní vás také na příchozí zprávy či hovory. Sdílejte nezapomenutelné momenty z vašich aktivit a zapojte se snadno do ostatních aplikací společnosti Suunto.


Funkce:

  • Kompas (kompenzace náklonu, oprava deklinace, sever jako výchozí azimut, přesnost kompasu 5°, jednotka 1°)

  • Výškoměr (barometrický výškoměr, GPS nadmořská výška, kombinace GPS a barometrické výšky (FusedAlti™), ukazatel nadmořské výšky v běžném režimu, měření nadmořské výšky spolu s měřením kyslíku v krvi, celkové stoupání/klesání, vertikální rychlost, automatický profil výškoměru, 1s záznam, jednotka měření 1m, rozsah -500 – 9999m

  • Počasí (časy východu/západu slunce, bouřkový alarm, tlak hladiny moře, aktuální teplota, rozsah měření – 20°C až +55°C, jednotka měření 1°C, jednotka měření tlaku 1hPa)

  • GPS navigace (satelitní systémy GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS, BEIDOU, Inteligentní módy výdrže baterie – Performance, Endurance, Ultra, Custom, režimy přesnosti měření GPS – BEST/GOOD, bodová navigace po trase, jednotlivé úrovně přiblížení navigace, automatické přiblížení na základě tvaru trasy, plánování trasy s výškovým profilem, outdoor mapy, zobrazení terénu a topografie službami Mapbox a Google Maps, Heatmapy – často využívané trasy, plánování trasy pomocí Heatmap, knihovna osobních tras, navigace přes body zájmu, předpokládaný čas příjezdu, analýza GPS trasy, možnost sdílet trasy)

  • Měření srdečního tepu (hodinky jsou kompatibilní s hrudními pásy, graf srdečního tepu v reálném čase, měření průměrného srdečního tepu v reálném čase, ukazatel spálených kalorií, tréninkový efekt, čas zotavení, zóny srdečního tepu, fitness level (VO2Max)

  • Tréninkový rádce (měření intenzity a doby trvání tréninku v reálném čase, automatický 7denní tréninkový plán pro zlepšení vaší kondice)

  • Regenerace po tréninku (doba regenerace se odvíjí od tréninku, denní zobrazení doby regenerace)

  • Tréninková zátěž (záznamník s podrobnostmi tréninků, dlouhodobé statistiky)

  • Intervalový trénink (nastavení intervalů a pomoc během tréninku)

  • Rychlost a vzdálenost (GPS měření rychlosti a vzdálenosti, běžecká kadence, stopky, automatické měření kol, manuální měření kol, analýza tempa, rychlosti a trasy na mapě, podpora bluetooth nožních senzorů)

  • Měření denní aktivity (krokoměr, spálené kalorie, možnost nastavení cílů – kroky/spálené kalorie, historie aktivity, spálené kalorie a tep během jednotlivých aktivit, měření nejnižšího tepu během dne)

  • Měření stresu (denní úroveň stresu)

  • Měření spánku (celková doba spánku, průměrný tep během spánku, měření kvality a hloubky spánku, doba usnutí/probuzení)

  • Sportovní módy (možnost přizpůsobit si jednotlivé sportovní módy a zobrazované informace na displeji, grafy jednotlivých sportů (srdeční tep, rychlost a nadmořská výška), přes 50 měřených parametrů během tréninku, přes 95 předinstalovaných sportovních módů, SuuntoPlus™)

  • Multisport (možnost změnit sport během tréninku, přednastavené multisportovní módy, potréninková analýza multisportovního režimu, souhrn sportů na displeji hodinek)

  • Plavání (plavání v bazéně – tempo a vzdálenost, plavání venku – vzdálenost, jednotlivé časy jednoho bazénu, jednoho kola, celkový čas, počet a typ záběrů, účinnost jednotlivých záběrů SWOLF, automatické intervaly)

  • Běh (běžecké tempo, tempo jednoho kola, maximální a průměrné tempo v reálném čase, intervalové vedení tempem, srdečním rytmem, vzdáleností, Suunto FusedSpeed™, Suunto FusedTrack™, SuuntoPlus™ Ghost runner, kompatibilita se senzorem STRYD, automatická kalibrace s Foot POD senzory)

  • Cyklistika (měření rychlosti, měření průměrné rychlosti v reálném čase, měření průměrného srdečního tepu a intenzity, měření maximální intenzity se senzorem, kompatibilita s cyklistickými čidly pomocí Bluetooth)

  • 97 sportovních režimů (nově v nabídce sportů naleznete šnorchlování, hodinky zobrazí podvodní hloubku až do 10 metrů), k dispozici jsou také klasické sportovní režimy jako: běh, trailový běh, běh na páse, plavání v bazéně/venku, chůze, triatlon, orientační běh, horolezectví, běžkování, lyžování, snowboarding, silový trénink, kruhový trénink, crossfit, jízda na rotopedu, horská cyklistika, turistika, trekking, lezení po horách atd.

Připojení
Hodinky Suunto 9 Peak PRO se propojují s telefonem skrz Bluetooth 5. Hodinky jsou kompatibilní s aplikací Suunto a se službami Strava, TrainingPeaks, Endomondo a další. Updaty systému probíhají automaticky. Pomocí sociálních sítí můžete sdílet své aktivity, hodnotit, komentovat a sledovat ostatní uživatele.

Jazyk hodinek:
EN, CS, DA, DE, ES, FI, FR, IT, GR, JA, KO, NL, NO, PL, PT, RU, SV, TR, HE, ZH, TH

Výdrž baterie:

  • inteligentní připomenutí nabíjení

  • v módu času – 30 dní

  • 24/7 měření a notifikace z mobilního telefonu – 21 dní

  • tréninkové módy s GPS – 40h/70h/300h

Suunto 9 Peak PRO splňují vojenskou normu MIL-STD-810H – odolaly vysokým/nízkým teplotám, teplotnímu šoku, vlhkosti, solné mlze, pádu, námraze a mrznoucímu dešti, slunečnímu záření, písku a prachu.

Suunto 9 Peak PRO All Black

Základní parametry

Šířka řemínku22 mm
ChronografŽádný chronograf
Velikostvelké (šířka 4 – 5,49 cm)
Záruka2 roky
Typ strojkuAdaptér – napájení ze sítě
Rezerva chodu30 dní
PouzdroOcel – polyamid
Řemínekeasy click – silikon
Barva řemínku/tahučerná
Sklosafírové
Vodotěsnost10 ATM/10 BAR
Hmotnost64
Rozměr43 x 43 x 10,8 mm

Funkce

Timer1x
Ostatnítendence počasí – kompas – výškoměr – GPS – tréninkové funkce – monitorování spánku – akcelerometr – Bluetooth – notifikace z mobilního telefonu – Čeština – barometr – vibrační alarm – SpO2 – duální čas – Monitor srdečního tepu – integrovaný
Stopkys přesností 1/100 sekundy
Ukazatel datakalendář
Alarmbudík

TIP: Tyto hodinky pořídíte za skvělou cenu ZDE!

# Nové Suunto 9 Peak PRO All Black: Kombinace výkonu a stylu

Vyhledávání dokonalého outdoorového hodinkového náramku se nikdy nezastaví. Suunto 9 Peak PRO All Black je nová outdoorová hodinka, která se snaží odpovídat na tyto požadavky.

Suunto 9 Peak PRO All Black je vybavena mnoha funkcemi, které usnadňují trénink a vyžadují méně údržby. Hodinky mají vodotěsnost až do hloubky 100 metrů, což je dostatečná hloubka pro všechny outdoorové aktivity.

Suunto 9 Peak PRO All Black má také schopnost automatického sledování aktivit. Hodinky mohou automaticky rozpoznat, když se člověk pohybuje, a přizpůsobit se jeho tréninkovému plánu. Hodinky také mají schopnost sledování srdečního tepu, výšky a dalších fyzických parametrů.

Suunto 9 Peak PRO All Black je také zábavným způsobem vybavený. Hodinky mají vestavěnou GPS navigaci, která umožňuje sledovat trasu. Hodinky také mají vestavěnou funkci zpráv, která umožňuje přijímat a odesílat zprávy.

Kromě toho mají Suunto 9 Peak PRO All Black dlouhou výdrž baterie. Hodinky mají dobu výdrže až 25 hodin, takže se nemusíte bát, že se vybijí při dlouhých outdoorových aktivitách.

Suunto 9 Peak PRO All Black je skvělou volbou pro ty, kteří hledají outdoorové hodinky, které kombinují výkon a styl. Hodinky jsou vybaveny všemi funkcemi, které potřebujete pro trénink, a zároveň jsou krásně zpracované.

Co je Suunto 9 Peak PRO All Black?

Suunto 9 Peak PRO All Black je chytré hodinky s výkonnou výdrží baterie až 120 hodin, které umožňují monitorovat vaši fyzickou aktivitu a výkon. Hodinky jsou vybaveny GPS a barometrickým výškoměrem, které vám umožní sledovat vaše trasy a výškové profily. Hodinky jsou vybaveny také řadou dalších funkcí, jako je například měření srdečního tepu, kompas, navigace a další.

Kde mohu koupit Suunto 9 Peak PRO All Black?

Suunto 9 Peak PRO All Black jsou k dispozici na stránkách výrobce Suunto, na výběru online prodejců a ve vybraných prodejnách.

– Vysoce kvalitní a odolný design
– Vysoká výdrž baterie až 120 hodin
– Kompatibilní se službou Suunto app
– Integrovaná navigace s funkcí FusedTrack
– Více než 80 sportovních režimů
– Vodotěsný až do hloubky 100 metrů
– Automatické sledování tepové frekvence
– Funkce pro sledování spánku
– Široká škála cílů pro trénink

TIP: Tyto hodinky pořídíte za skvělou cenu ZDE!

Kategorie – Hodinky

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.