Recenze Smartwatch WO95SS – Silver Steel

**Smartwatch WO95SS – Silver Steel**

Když hledáte moderní hodinky s vysokou funkčností, pak je Smartwatch WO95SS – Silver Steel to pravé pro vás. Tato chytrá hodinka je vybavena všemi moderními technologiemi, které vám umožní užívat si pohodlí a funkčnost, kterou očekáváte. Nabízí všechny funkce, které potřebujete, abyste mohli vychutnat si svůj život naplno.

>> DO OBCHODU <<

Pokud sháníte stylové smartwatch hodinky, které skvěle vypadají a zároveň disponují užitečnými funkcemi, vsaďte na smartwatch značky Wotchi.

Hodinky budou vaším parťákem, ať už se rozhodnete například běhat, jezdit na kole, hrát tenis, basketbal, zacvičit si či skákat přes švihadlo. Během jednotlivých sportovních režimů je měřen například počet kroků, tempo, spálené kalorie či srdeční tep.

Kromě srdečního tepu vám hodinky dokáží změřit EKGMonitorování spánku, odhad spálených kalorií či počítání kroků jsou již samozřejmostí. 

Jakmile propojíte hodinky s mobilním telefonem, pomocí bluetooth, na displeji se vám vždy zobrazí nejnovější zprávy a upozornění ze sociálních sítí.

Můžete si nastavit upozornění na příchozí hovor, SMS, notifikace z aplikací – Facebook, Twitter, WhatsApp, Instagram, Snapchat, Skype, LinkedIn, QQ, Line a WeChat. Jakmile hodinky propojíte skrz bluetooth s mobilním telefonem, budete moci uskutečňovat a přijímat telefonní hovory. Hodinky disponují seznamem kontaktů a historií hovorů. Pokud rádi pořizujete fotografie, jistě oceníte možnost ovládat fotoaparát a nechybí ani možnost ovládat hudební přehrávač telefonu skrz hodinky. Potěší stopky a phone finder.

V kovovém pouzdře je zasazen dotykový displej, jenž se automaticky rozsvítí při naklonění zápěstí. Můžete si upravit i jas displeje, díky čemuž budou hodinky dobře čitelné i na slunci.

Funkce:

 • monitorování srdečního tepu
 • měření EKG – výsledky měření se zobrazí v aplikaci 
 • monitorování spánku – délka, fáze spánku
 • krokoměr
 • notifikace z mobilního telefonu
 • možnost volání – kontakty, historie hovorů
 • ovládání fotoaparátu a hudebního přehrávače telefonu
 • tréninkové režimy – silový trénink, jóga, běh, chůze, jízda na kole, horolezectví, pingpong, badminton, basketbal, skákání přes švihadlo, tenis
 • 5x budík
 • stopky
 • kalkulačka
 • kalendář
 • připomínka dlouhého sezení – lze nastavit interval, za jak dlouho hodinky upozorní
 • Phone Finder

Kompatibilita:

 • Android 4.4 a novější
 • iOS 10.0 a novější
 • Bluetooth 4.0
 • mobilní aplikace WearPro

Hodinky i aplikace jsou v angličtině.

Smartwatch WO95SS - Silver Steel

Základní parametry

ChronografŽádný chronograf
Velikostvelké (šířka 4 – 5,49 cm)
Šířka řemínku22 mm
Záruka2 roky
Typ strojkuAdaptér – napájení ze sítě
Pouzdroobecný kov
Řemínekeasy click – Ocel – milánský tah
Barva řemínku/tahustříbrná
Sklominerální
VodotěsnostIP68
Hmotnost102,32
Rozměr44 x 51 x 9 mm

Funkce

OstatníEKG – S telefonem – kontrola stavu baterie – Bluetooth – Phone Finder – krokoměr – notifikace z mobilního telefonu – Monitor srdečního tepu – integrovaný – tréninkové funkce – monitorování spánku
Ukazatel datakalendář
Alarm5x (budík)
Stopkys přesností 1/10 sekundy, max. 10 hodin

TIP: Tyto hodinky pořídíte za skvělou cenu ZDE!

# Smartwatch WO95SS – Stříbrná ocel pro moderní životní styl

Smartwatch WO95SS je nejnovějším modelem hodinek od společnosti WO95. Tato hodinky jsou vyrobeny z prémiové stříbrné oceli a poskytují špičkovou kvalitu, kterou očekáváte od značky WO95.

Smartwatch WO95SS je vybaven špičkovou technologií, která vám umožňuje sledovat svůj životní styl a zdraví. Díky vestavěnému senzoru můžete sledovat svůj tepový tep, kroky, spálené kalorie, aktivitu a další. Hodinky také vybaveny funkcemi pro sledování počasí, upozornění na e-maily, texty a další.

Smartwatch WO95SS je vybavena moderním designem, který je navržen tak, aby odpovídal modernímu životnímu stylu. Kombinace stříbrné oceli a černého skla vytváří elegantní a moderní vzhled, který je ideální pro každodenní nošení.

Smartwatch WO95SS je zařízení, které je ideální pro moderní životní styl. Díky výkonným funkcím a elegantnímu designu je to skvělá volba pro ty, kteří chtějí využívat moderní technologie ke sledování svého zdraví a životního stylu.

Smartwatch WO95SS – Silver Steel

Jaký je úhel pohledu?
Smartwatch WO95SS má úhel pohledu 178°.

Jakou velikost má displej?
Smartwatch WO95SS má 1,3 palcový displej.

Je voděodolný?
Ano, Smartwatch WO95SS je voděodolný až do hloubky 50 metrů.

Je kompatibilní s iOS a Androidem?
Ano, Smartwatch WO95SS je kompatibilní se systémy iOS a Android.

– Vysoce kvalitní design: elegantní, klasický a moderní vzhled
– Široká škála funkcí: měření srdečního tepu, krokoměr, kalorický přehled, upozornění na telefonní hovory, texty a e-maily
– Voděodolnost: voděodolnost až do hloubky 50 metrů
– Bezdrátové připojení: Bluetooth pro propojení s vaším chytrým telefonem
– Pohodlné nošení: lehký a pohodlný design pro dlouhodobé nošení

TIP: Tyto hodinky pořídíte za skvělou cenu ZDE!

Kategorie – Hodinky

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.