Recenze Smartwatch W24S – Silver Stainless Steel

**Smartwatch W24S – Stříbrná nerezová ocel**

Pokud hledáte moderní a elegantní hodinky, které jsou kombinací klasického stylu s moderními technologiemi, pak je pro vás Smartwatch W24S – Stříbrná nerezová ocel to pravé. Tento chytrý hodinek je vyroben ze stříbrné nerezové oceli, která je odolná vůči poškrábání a korozi. Jeho klasický design je doplněn moderními funkcemi, včetně dotykového displeje, široké škály senzorů a připojení k vašemu chytrému telefonu. Smartwatch W24S má vše, co potřebujete pro moderní životní styl.

>> DO OBCHODU <<

Chytré hodinky Wotchi budou ideálním společníkem pro vaše každodenní aktivity. Hodinky nabízí základní užitečné funkce s jednoduchým ovládáním. Díky funkcím jako měření srdečního tepu, okysličení krve, krevního tlaku a měření EKG budete mít přehled o svém zdraví. Mikrofon a reproduktor zaručí pohodlné vyřizování hovorů přímo ze zápěstí. Nechybí ani funkce jako možnost nastavit si vlastní tapetu na displej, ovládání hudebního přehrávače a fotoaparátu mobilního telefonu či upozornění na neaktivitu. Na zápěstí se připínají velmi příjemným milánským tahem, který se perfektně přizpůsobí tvarům vašeho zápěstí, se systémem easy-click, jenž zaručí rychlé a snadné odepnutí řemínku. 

Funkce:

 • Notifikace z mobilního telefonu
 • Monitorování spánku
 • Sledování srdečního tepu
 • Bluetooth hovory
 • Upozornění na neaktivitu
 • Měření krevního tlaku
 • EKG měření
 • Měření okysličení krve – SpO2
 • Režim běhu
 • Phone&Watch Finder
 • Několik ciferníků – možnost nastavit si vlastní obrázek, stáhnout ciferník z aplikace
 • Ovládání hudebního přehrávače a fotoaparátu
 • Krokoměr
 • Kalendář
 • Kalkulačka
 • Stopky

Kompatibilita:

 • Android 5.0+
 • iOS 10.0 +
 • Bluetooth 5.0
 • Aplikace M Active

Jazyky hodinek

Jazyky jsou přeložené pouze částečně, výchozím a kompletně přeloženým jazykem je angličtina.

angličtina, čeština, němčina, francouzština, španělština, polština, portugalština, italština, dánština, ruština, turečtina, řečtina, indonéština

Jazyky aplikace (nastaví se dle jazyku telefonu):

angličtina, čeština, polština, thajština, ruština, portugalština, španělština, indonéština, turečtina, hebrejština, němčina, italština, japonština, francouzština, zjednodušená čínština, tradiční čínština, finština, arabština

Smartwatch W24S - Silver Stainless Steel

Základní parametry

Velikostvelké (šířka 4 – 5,49 cm)
ChronografŽádný chronograf
Šířka řemínku22 mm
Záruka2 roky
Typ strojkuAdaptér – napájení ze sítě
Rezerva chodu48 hodin
Pouzdroobecný kov
Řemínekmilánský tah – Ocel – easy click
Barva řemínku/tahustříbrná
Sklominerální
VodotěsnostIP68
Hmotnost55
Rozměr42,5 x 50 x 10,2 mm

Funkce

Ostatníkalkulačka – Monitor srdečního tepu – integrovaný – monitorování spánku – krokoměr – Měření krevního tlaku – kontrola stavu baterie – Bluetooth – Phone Finder – SpO2 – notifikace z mobilního telefonu – S telefonem – 12/24 hodinový režim – Čeština
Stopkys přesností 1/10 sekundy, max. 10 hodin
Ukazatel datakalendář
Alarm5x (budík)

TIP: Tyto hodinky pořídíte za skvělou cenu ZDE!

# Smartwatch W24S – Představte si moderní styl a funkce

Smartwatch W24S je moderní a elegantní hodinky, které jsou vyrobeny z bílého nerezového oceli. Hodinky mají jednoduchý, ale elegantní design, který je zdobený stříbrnými komponenty. Hodinky jsou dodávány s řadou moderních funkcí, včetně Bluetooth připojení, krokoměru a dalších.

Hodinky W24S jsou vybaveny špičkovým akcelerometrem a gyroskopem, které umožňují monitorovat aktivitu uživatele. Uživatelé mohou také využít funkci krokoměru, která zaznamenává a sleduje počet kroků, které uživatel udělal během dne. Kromě toho hodinky mají také funkci monitorování spánku, která umožňuje uživatelům monitorovat jejich kvalitu spánku.

Hodinky W24S mají také funkci Bluetooth připojení, která umožňuje uživatelům připojit je k jejich chytrým telefonům. To umožňuje uživatelům odesílat a přijímat zprávy, zobrazovat notifikace a další. Hodinky také obsahují aplikaci pro sledování zdraví a fitness, která umožňuje sledovat uživatelovu fyzickou aktivitu.

Hodinky W24S jsou vybaveny baterií s vysokou kapacitou, která umožňuje hodinkám pracovat až po dobu 12 hodin bez nutnosti dobíjení. Hodinky jsou dodávány s různými druhy pásů, které jsou vyrobeny z kůže nebo silikonu.

Smartwatch W24S je moderní a elegantní hodinky, které jsou vybaveny špičkovou technologií a funkcemi. Hodinky jsou ideální pro ty, kteří chtějí zůstat ve spojení a sledovat svou fyzickou aktivitu.

Smartwatch W24S – Silver Stainless Steel

Jaký je rozměr displeje?
Displej má úhlopříčku 1,54 palce.

Jakou technologií je displej osazen?
Displej je osazen technologií IPS LCD.

Je smartwatch voděodolný?
Ano, smartwatch je voděodolný až do hloubky 5 metrů.

– Pohodlný a lehký design
– Sledování aktivity a kroků
– Měření tepové frekvence
– Notifikace z aplikací
– Automatické připojení k Bluetooth
– Vodotěsné a odolné proti prachu
– Přehledný a intuitivní dotykový displej
– Dlouhá výdrž baterie

TIP: Tyto hodinky pořídíte za skvělou cenu ZDE!

Kategorie – Hodinky

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.