Recenze Smartwatch W20GT – Grey

**Smartwatch W20GT – Grey: Přináší vám moderní technologii přímo na ruku**

V dnešní době technologie představuje jednu z hlavních součástí našeho každodenního života. Smartwatch W20GT – Grey je skvělým příkladem toho, jak technologie může být užitečná a moderní. Tento chytrý hodinek je navržen tak, aby vám přinesl moderní funkce přímo na ruku. Uvidíte, jak vám tento hodinek usnadní život a umožní vám být vždy v obraze.

V následujících odstavcích se budeme podrobněji zabývat funkcemi Smartwatch W20GT – Grey a prozkoumáme, jak vám může pomoci v každodenním životě.

>> DO OBCHODU <<

Chytré hodinky značky Wotchi se stanou nepostradatelným doplňkem při vašich každodenních aktivitách. Hodinky se díky sportovně-elegantnímu provedení hodí k volnočasovým i formálním outfitům.
Sportovní režimy potěší rekreační sportovce, na výběr máte z mnoha možností jako běh, jízdu na kole, badminton, basketbal, fotbal atd. V průběhu dne hodinky neustále měří kroky, kalorie, tep a ušlou vzdálenost. Hodinky dokáží orientačně změřit váš srdeční tep, krevní tlak, okysličení krve a pomohou vám se uklidnit pomocí dechového cvičení. Díky vestavěnému mikrofonu lze z hodinek, po spárování s aplikací Da Fit, vyřizovat telefonní hovory. Potěší i možnost nastavit si vlastní fotografii jako tapetu. Díky možnosti ovládat hudební přehrávač telefonu můžete nechat telefon pohodlně v kapse. Neváhejte a pořiďte si chytré hodinky Wotchi, které se ihned stanou nepostradatelným společníkem při vašich každodenních aktivitách.

Funkce:

 • krokoměr, spálené kalorie, celková doba aktivity – hodinky automaticky měří kroky, spálené kalorie a dobu, po kterou jste aktivní, lze nastavit denní cíl počtu kroků
 • notifikace z mobilního telefonu – hodinky upozorní na SMS zprávy i zprávy ze sociálních sítí (Messenger, Instagram, Twitter, Whatsapp…) a upozorní na příchozí hovor, který lze přijmout/odmítnout, v hodinkách lze zobrazit historii volání, lze spustit ruční vytáčení čísla a procházet oblíbené kontakty (nastavují se v aplikaci)
 • sledování srdečního tepu – lze měřit jednorázově, v aplikaci lze nastavit i celodenní měření tepu, měření je možno spustit přímo z aplikace
 • měření krevního tlaku – historii jednotlivých měření lze zobrazit v aplikaci 
 • měření okysličení krve – SpO2 – historii jednotlivých měření lze zobrazit v aplikaci 
 • upozornění na neaktivitu – v aplikaci lze aktivovat časové rozmezí 10:00 – 22:00, v kterém vás hodinky upozorní, abyste se šli projít.
 • dechové cvičení
 • monitorování spánku – lehký/hluboký spánek a celková doba spánku
 • tréninkové režimy – chůze, běh, jízda na kole, skákání přes švihadlo, badminton, basketbal, fotbal, plavání, turistika, tenis, ragby, golf, jóga, silový trénink, tanec, baseball, trénink na eliptickém trenažéru, veslování, jízda na rotopedu, přespolní běh, volný trénink, lyžování, bowling, trénink s činkami, trénink břišních svalů, vycházka, chůze na páse, běh na páse 
 • stopky – s přesností 1/100s a dobou chodu 60 minut
 • odpočet – lze nastavit odpočet až na 2 hodiny
 • ciferníky – v hodinkách je k dispozici 5 přednastavených ciferníků, v aplikaci je k dispozici bohatá nabídka ciferníků ke stažení, vlastní fotografii lze nastavit v aplikaci jako ciferník 5
 • ovládání hudebního přehrávače a fotoaparátu – po propojení s Bluetooth a spárování s aplikací, můžete z hodinek přepínat skladby a pořizovat fotografie
 • režim nerušit – v tomto režimu se sníží jas a ztlumí vibrace, lze zastavit i příchozí zprávy
 • 3x budík – v aplikaci lze nastavit s opakováním na kterýkoliv den v týdnu
 • připomenutí pitného režimu a fyziologického cyklu
 • počasí
 • svítilna
 • phone a watch finder
 • mini hra v hodinkách

Kompatibilita:

 • Android 5.1+
 • iOS 8.0+
 • Aplikace Da Fit – jazyk aplikace se nastaví dle jazyku telefonu.
 • Jazyk hodinek se nastavuje v aplikaci, lze vybrat z:
  angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, ruštiny, italštiny, ukrajinštiny, portugalštiny, čínštiny
 • Celková délka hodinek činí 259 mm, nastavitelná délka činí 170 – 245 mm.

Smartwatch W20GT - Grey

Základní parametry

ChronografŽádný chronograf
Velikoststřední (šířka 2,5 – 3,99 cm)
Šířka řemínku20 mm
Záruka2 roky
Typ strojkuAdaptér – napájení ze sítě
Pouzdroplast – obecný kov
Řemínekeasy click – silikon
Barva řemínku/tahušedá
Sklominerální
VodotěsnostIP67
Hmotnost51
Rozměr36 x 48 x 11 mm

Funkce

OstatníS telefonem – kontrola stavu baterie – paměť na telefonní čísla – notifikace z mobilního telefonu – Měření krevního tlaku – osvětlení – SpO2 – tréninkové funkce – 12/24 hodinový režim – tendence počasí – monitorování spánku – Monitor srdečního tepu – integrovaný – krokoměr – Bluetooth
Alarm3x (budík)
Stopkys přesností 1/100 sekundy, max. 60 minut
Timer1x

TIP: Tyto hodinky pořídíte za skvělou cenu ZDE!

# Smartwatch W20GT – Přináší moderní technologii do vašeho života

Smartwatch W20GT je moderní a stylový kousek technologie, který vám pomůže užít si moderní život. Tento chytrý hodinek vám umožní mít přístup k informacím, které potřebujete, když je potřebujete. Můžete si vybrat z mnoha funkcí, které jsou k dispozici, včetně sledování aktivity, monitorování srdečního tepu, připojení k chytrým telefonům a mnoho dalšího.

Smartwatch W20GT je vybaven špičkovou technologií a je vyroben z lehkého, odolného a odolného materiálu. Díky tomu je vhodný pro všechny typy aktivit. Hodinky mají elegantní šedou barvu, která je skvělá pro každodenní nošení.

Hodinky jsou vybaveny pokročilými senzory, které vám umožňují sledovat aktivitu a monitorovat srdeční tep. Navíc mají vestavěnou funkci Bluetooth, která vám umožní připojit se k chytrým telefonům a dalším zařízením. Díky těmto funkcím můžete mít přístup k informacím, které potřebujete, když je potřebujete.

Smartwatch W20GT je skvělým společníkem pro každého, kdo chce užívat si moderní život. Jeho moderní design a technologie pomáhají udržet vás v obraze a umožňují vám sledovat aktivitu a monitorovat srdeční tep. Díky tomu můžete být vždy v obraze a vědět, co se děje.

Smartwatch W20GT – Grey

Jaké jsou hlavní vlastnosti tohoto produktu?

Tento model smartwatchu W20GT nabízí širokou škálu funkcí, včetně krokoměru, kalorického počítadla, monitoru srdečního tepu, monitoru spánku, notifikací, upozornění na příchozí hovory a textové zprávy, a také mnoho dalšího.

Jaká je životnost baterie?

Životnost baterie tohoto modelu je až 7 dní v pohotovostním režimu.

Je tento produkt kompatibilní s iOS a Android?

Ano, tento model je kompatibilní se systémy iOS a Android.

– Vysoce kvalitní design a materiály pro dlouhou životnost
– Připojení k telefonu přes Bluetooth pro synchronizaci dat
– Dotykový displej s velkým rozlišením pro jasný obraz
– Široká škála funkcí, včetně monitorování tepu, GPS, krokoměru a dalších
– Vodotěsné provedení pro ochranu před poškozením
– Dlouhá výdrž baterie pro bezproblémové používání
– Možnost přizpůsobení vzhledu a stylu pro individuální vzhled

TIP: Tyto hodinky pořídíte za skvělou cenu ZDE!

Kategorie – Hodinky

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.