Recenze Smartwatch W20GT – Beige

# Smartwatch W20GT – Beige

Smartwatch W20GT – Beige je novým přírůstkem do řady chytrých hodinek. Hodinky jsou vybaveny nejnovějšími technologiemi, které vám umožní mít přístup k informacím a funkcím, které vám usnadní každodenní život. Uživatelé mohou využívat řadu aplikací, které jim umožňují sledovat své zdraví a fitness, přístup k sociálním sítím, získávat informace a mnoho dalšího. Smartwatch W20GT – Beige je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a moderní chytré hodinky.

>> DO OBCHODU <<

Chytré hodinky značky Wotchi se stanou nepostradatelným doplňkem při vašich každodenních aktivitách. Hodinky se díky sportovně-elegantnímu provedení hodí k volnočasovým i formálním outfitům.
Sportovní režimy potěší rekreační sportovce, na výběr máte z mnoha možností jako běh, jízdu na kole, badminton, basketbal, fotbal atd. V průběhu dne hodinky neustále měří kroky, kalorie, tep a vzdálenost. Hodinky dokáží orientačně změřit váš srdeční tep, krevní tlak, okysličení krve a pomohou vám se uklidnit pomocí dechového cvičení. Díky vestavěnému mikrofonu lze z hodinek vyřizovat telefonní hovory. Potěší i možnost nastavit si vlastní fotografii jako tapetu. Díky možnosti ovládat hudební přehrávač telefonu můžete nechat telefon pohodlně v kapse. Neváhejte a pořiďte si chytré hodinky Wotchi, které se ihned stanou nepostradatelným společníkem při vašich každodenních aktivitách.

Funkce:

 • krokoměr, spálené kalorie, celková doba aktivity – hodinky automaticky měří kroky, spálené kalorie a dobu, po kterou jste aktivní, lze nastavit denní cíl počtu kroků
 • notifikace z mobilního telefonu – hodinky upozorní na SMS zprávy i zprávy ze sociálních sítí (Messenger, Instagram, Twitter, Whatsapp…) a upozorní na příchozí hovor, který lze přijmout/odmítnout, v hodinkách lze zobrazit historii volání, lze spustit ruční vytáčení čísla a procházet oblíbené kontakty (nastavují se v aplikaci)
 • sledování srdečního tepu – lze měřit jednorázově, v aplikaci lze nastavit i celodenní měření tepu, měření je možno spustit přímo z aplikace
 • měření krevního tlaku – historii jednotlivých měření lze zobrazit v aplikaci 
 • měření okysličení krve – SpO2 – historii jednotlivých měření lze zobrazit v aplikaci 
 • upozornění na neaktivitu a pitný režim – v aplikaci lze nastavit po jak dlouhé době vás hodinky upozorní, abyste se šli projít/napít.
 • dechové cvičení
 • monitorování spánku – lehký/hluboký spánek a celková doba spánku
 • tréninkové režimy – chůze, běh, jízda na kole, skákání přes švihadlo, badminton, basketbal, fotbal, plavání, turistika, tenis, ragby, golf, jóga, silový trénink, tanec, baseball, trénink na eliptickém trenažéru, veslování, jízda na rotopedu, přespolní běh, volný trénink, lyžování, bowling, trénink s činkami, trénink břišních svalů, vycházka, chůze na páse, běh na páse 
 • stopky – s přesností 1/100s a dobou chodu 60 minut
 • odpočet – lze nastavit odpočet až na 2 hodiny
 • ciferníky – v hodinkách je k dispozici 5 přednastavených ciferníků, v aplikaci je k dispozici bohatá nabídka ciferníků ke stažení, vlastní fotografii lze nastavit v aplikaci jako ciferník 5
 • ovládání hudebního přehrávače a fotoaparátu – po propojení s Bluetooth a spárování s aplikací, můžete z hodinek přepínat skladby a pořizovat fotografie
 • režim nerušit – v tomto režimu se sníží jas a ztlumí vibrace, lze zastavit i příchozí zprávy
 • 3x budík – v aplikaci lze nastavit s opakováním na kterýkoliv den v týdnu
 • připomenutí pitného režimu a fyziologického cyklu
 • počasí
 • svítilna
 • phone a watch finder
 • mini hra v hodinkách

Kompatibilita:

 • Android 5.1+
 • iOS 8.0+
 • Aplikace Da Fit – jazyk aplikace se nastaví dle jazyku telefonu.
 • Jazyk hodinek se nastavuje v aplikaci, lze vybrat z:
  angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, ruštiny, italštiny, ukrajinštiny, portugalštiny, čínštiny
 • Celková délka hodinek činí 259 mm, nastavitelná délka činí 170 – 245 mm.

Smartwatch W20GT - Beige

Základní parametry

ChronografŽádný chronograf
Velikoststřední (šířka 2,5 – 3,99 cm)
Šířka řemínku20 mm
Záruka2 roky
Typ strojkuAdaptér – napájení ze sítě
Pouzdroobecný kov – plast
Řemínekeasy click – silikon
Barva řemínku/tahubéžová
Sklominerální
VodotěsnostIP67
Hmotnost51
Rozměr36 x 48 x 11 mm

Funkce

Ostatní12/24 hodinový režim – paměť na telefonní čísla – Bluetooth – kontrola stavu baterie – tréninkové funkce – Měření krevního tlaku – osvětlení – tendence počasí – SpO2 – notifikace z mobilního telefonu – monitorování spánku – Monitor srdečního tepu – integrovaný – krokoměr – S telefonem
Alarm3x (budík)
Stopkys přesností 1/100 sekundy, max. 60 minut
Timer1x

pro moji potřebu jsou hodinky dostačující,hlavně měří
základní funkce,jsem spokojená

Hodnocení (5)

TIP: Tyto hodinky pořídíte za skvělou cenu ZDE!

# Smartwatch W20GT – Beige: První inteligentní hodinky pro každého

Smartwatch W20GT – Beige je moderní inteligentní hodinky, které se staly oblíbeným řešením pro ty, kteří chtějí mít stylový a moderní design s vysokou funkčností. Tato hodinky jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi, které umožňují rychlou synchronizaci s vaším chytrým telefonem. Kromě toho jsou hodinky W20GT – Beige vybaveny širokou škálou užitečných funkcí, jako je sledování aktivity, sledování spánku, měření tepu, připojení k internetu a mnoho dalšího.

Hodinky W20GT – Beige jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou navrženy tak, aby vám poskytly pohodlí a trvanlivost. K dispozici jsou ve třech různých barvách: modré, černé a béžové. Všechny barvy jsou vybaveny stejnými funkcemi, takže můžete vybrat tu, která vám nejlépe vyhovuje.

Hodinky W20GT – Beige jsou ideální pro ty, kteří hledají moderní a stylové hodinky s vysokou funkčností. Díky svým širokým funkcím a modernímu designu jsou tyto hodinky skvělým řešením pro každého, kdo hledá kvalitní inteligentní hodinky.

Smartwatch W20GT – Beige

Jaká je velikost displeje?

Displej má úhlopříčku 1,54 palce.

Je možné zařízení ovládat pomocí dotykové obrazovky?
Ano, smartwatch W20GT má dotykovou obrazovku.

Je možné připojit k zařízení sluchátka?
Ano, smartwatch W20GT má 3,5mm jack pro připojení sluchátek.

– Pohodlné nošení díky lehkému designu
– Měří kroky, spánek a srdeční tep
– Automatické připomenutí pro zdraví a fitness
– Voděodolný design s certifikací IP67
– Přístup k aplikacím pomocí Bluetooth
– Široká škála barev a stylu pro každého

TIP: Tyto hodinky pořídíte za skvělou cenu ZDE!

Kategorie – Hodinky

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.