Recenze rumu – Rumový kalendář 2019 24×0,02l 40% + 2x sklo GB

Prozkoumejte kouzlo rumu s rumovým kalendářem 2019!

Rum je jednou z nejstarších destilátů, který je oblíbený po celém světě. Rumový kalendář 2019 vám nabízí možnost ochutnat 24 různých druhů rumu o obsahu 0,02 litru a 40% alkoholu, které jsou navíc doplněny o dvě sklenky GB. Ať už jste začátečník nebo zkušený degustátor, tento kalendář vám umožní prozkoumat všechny odstíny a chutě rumu.

Pojďme se společně podívat, jaké poklady nám tento kalendář přináší.

>> DO OBCHODU <<

Výrobce / značka:
1423 – World Class Spirit
Rok výroby
2019
Kód produktu

I tento rok dali naši kolegové z Dánska dohromady 24 parádních vzorků pečlivě vybraných rumů. Na každý prosincový den do Vánoc jeden. Všechny je zabalili do krásného balení a přidali k tomu 2 speciální rumové skleničky. Protože ve dvou se to lépe pije. Zpříjemněte si prosinec a vyzkoušejte rumy celého světa.

Rumový kalendář 2019 je tu! Pokud jste milovníci rumu, nebo hledáte skvělý dárek pro někoho, kdo je, pak je tento kalendář to pravé pro vás. Každý měsíc je plný 24 lahví různých druhů rumu, od těch nejlepších světových značek až po ty nejexotičtější. Každá láhev je označena s informacemi o druhu a obsahu, abyste mohli plně prožít každý měsíc svého rumového dobrodružství. Tento kalendář je ideální pro milovníky rumu, kteří se chtějí dozvědět více o tomto nádherném nápoji. Každý měsíc je plný překvapení a zábavy, když ochutnáte 24 lahví různých druhů rumu. Vyzkoušejte nové chutě a vůně a objevujte nové druhy rumu, které vám pomohou objevit svět tohoto slavného nápoje. Rumový kalendář 2019 je skvělým dárkem pro všechny milovníky rumu a jeho chutí. Objevte nové druhy tohoto lahodného nápoje a vychutnejte si každý měsíc něco nového.

CO JE RUMOVÝ KALENDÁŘ 2019 24×0,02L 40% + 2X SKLO GB?
Odpověď: Rumový kalendář 2019 24×0,02l 40% + 2x sklo GB je kalendář obsahující 24 lahviček 0,02 l. každé s obsahem 40% alkoholu a 2 skleněné sklenice.

Doporučuji tento Rumový kalendář 2019 24×0,02l 40% + 2x sklo GB. Je to skvělá volba pro milovníky rumu, kteří chtějí ochutnat 24 druhů rumu během roku. Každý měsíc můžete ochutnat něco nového a zažít nové dobrodružství. Navíc dostanete 2 skleničky GB pro pořádnou degustaci. Tento produkt by si měli koupit všichni milovníci rumu, kteří chtějí ochutnat různé druhy rumu a zažít nové dobrodružství.

>> DO OBCHODU <<

Kategorie – Rumy

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.