Recenze rumu – Rum Rammstein No.5 Edition 2022 12y 0,7l 46% L.E. Tuba

ZAČÍNÁME S RUMEM RAMMSTEIN NO.5 EDITION 2022 12Y 0,7L 46% L.E. TUBA!

Rum Rammstein No.5 Edition 2022 12y 0,7l 46% L.E. Tuba je vysoce kvalitním rumem, který je vyráběn v malých sériích. Tento rum má silnou a sladkou chuť, která je doplněna o bohaté tóny ovoce a dřeva. Jeho specifická a jedinečná chuť je dána kvalitou surovin, které se používají při jeho výrobě. Tento rum je vysoce ceněný za svou kvalitu a jeho jedinečnou chuť. V tomto článku se podíváme na to, proč je tento rum tak oblíbený a jak ho správně používat.

>> DO OBCHODU <<

Bije vám v hrudi hardrockové srdce? Pak máte hned dva důvody si tuhle záležitost pořídit do své sbírky. Pusťte si nějakou oblíbenou pecku, otočte volume doprava a vychutnejte si rum, který svou silou dělá čest svému jménu.

Výrobce / značka:
1423 – World Class Spirit
Obsah alkoholu %
46
Aroma
Počet lahví
Zrání / typ sudu
French ex-Sauternes cask
Kód produktu
Rum Rammstein No.5 Edition 2022 12y 0,7l 46% L.E. Tuba

Tahle 4. limitovaná edice voní silně po melase a hnědém cukru s tóny medu, vlašských ořechů a pomerančů. Ovocnou a kyselou chuť doplňují náznaky citrusů a kumquatu. Suchý závěr s dlouhým mentolovým tónem naznačuje, že tohle je další hit. Vzniklo jenom 9 718 lahví. Vyzkoušejte, jak to skvěle ladí.

Rum Rammstein No. 4 je výjimečný druh alkoholu, který se vyznačuje svou unikátní chutí a vůní. Tento jedinečný rum je vyráběn v malých sériích ve Finsku a je určen pro skutečné milovníky kvalitního alkoholu. Tento rum je sladce chutný, s nádechem karamelu, vanilky a kokosu. Jeho vůně je intenzivní a zároveň jemná. Při pití se objeví i náznaky ovoce. Rum Rammstein No. 4 je skvělým doplňkem do vybraných koktejlů, ale je také vynikající samostatně. Pokud hledáte jedinečný alkohol, který vám poskytne nezapomenutelný zážitek, pak je tento rum přesně pro vás.

Q: JAKÁ JE OBSAHOVÁ HODNOTA TOHOTO RUMU?
A: OBSAHOVÁ HODNOTA TOHOTO RUMU JE 46%.

Doporučuji Rum Rammstein No.5 Edition 2022 12y 0,7l 46% L.E. Tuba pro všechny milovníky kvalitního rumu. Jeho jemná chuť a bohatá vůně jsou skvělým doplňkem sebevědomého životního stylu. Ideální pro všechny, kteří hledají vysoce kvalitní rum.

>> DO OBCHODU <<

Kategorie – Rumy

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.