Recenze rumu – Ron Zacapa La Doma Heavenly Cask Collection 0,7l 40% L.E. Tuba

ZÁŽITKOVÝ RON ZACAPA LA DOMA HEAVENLY CASK COLLECTION – NEVŠEDNÍ PŘÍTUŠE PRO VAŠE CHUŤOVÉ BUŇKY

Ron Zacapa La Doma Heavenly Cask Collection je více než jen obyčejný rum. Je to příběh, který se odehrává v srdci Guatemaly. Je to destilát, který se vyrábí již více než sto let a jehož výroba je inspirována tradicemi místních obyvatel. Je to příchuť, kterou je třeba vychutnat, abyste pochopili, proč je tento rum tak výjimečný. Ron Zacapa La Doma Heavenly Cask Collection 0,7l 40% L.E. Tuba je zážitkem pro vaše chuťové buňky.

>> DO OBCHODU <<

Zacapa Heavenly Cask Collection La Doma je prvním stáčením edice. Podle master blenderky Loreny Vásquez je rum směsí, která vyniká neobyčejnou vůní a chutí s ovocnými a vanilkovými tóny. S použitím procesu zrání “Sistema Solera” tento slavný rum zraje od 6 do 24 let. Následně jsou rumy s různými charakteristikami pečlivě smíchány v sudech, ve kterých předtím byly americké whisky. 

Výrobce / značka:
Zacapa
Země lahvování
Guatemala
Série
Heavenly Cask Collection
Chuť
Banán,
Doba zrání
6 – 24 let
Aroma

V limitované edici si užijete vynikající ovocnou chuť s tóny cukrové třtiny, vanilky, ananasu a banánu. V Česku bude k dispozici celkem 1 800 lahví. Ulovte si tenhle parádní kousek.

Zacapa

Zacapa La Doma je jedinečný alkoholický nápoj, který je vyroben v Guatemalské destilérně Zacapa. Tato destilérie je obzvláště známá pro svou výrobu jedinečných a vysoce kvalitních alkoholických nápojů. Zacapa La Doma je vyrobena z nejkvalitnějších surovin, které jsou ručně sbírané a vybrané. Tento alkoholický nápoj je známý pro svou jedinečnou chuť a vůni, kterou nelze najít v žádném jiném nápoji. Jeho chuť je sladká a příjemná, s nádechem karamelu a vanilky. Vůně je jemná a příjemná s nádechem karamelu a květin. Zacapa La Doma je skvělou volbou pro ty, kteří hledají vysoce kvalitní alkoholický nápoj s jedinečnou chutí a vůní. Je to skvělý nápoj, který můžete vychutnat po celý večer.

CO JE RON ZACAPA LA DOMA HEAVENLY CASK COLLECTION 0,7L 40% L.E. TUBA?
Odpověď: Ron Zacapa La Doma Heavenly Cask Collection 0,7l 40% L.E. Tuba je unikátní edice rumu, který byl vyroben v Guatemalské destilerii Zacapa. Jeho chuť je sladká, jemná a harmonická a jeho vůně je plná ovoce, vanilky a ořechů.

Doporučení: Ron Zacapa La Doma Heavenly Cask Collection je luxusní destilát, který je vyroben z nejlepších ingrediencí. Jeho jedinečná chuť a vůně vám přinese nezapomenutelný zážitek. Je to skvělá volba pro milovníky rumu, kteří hledají něco výjimečného.

>> DO OBCHODU <<

Kategorie – Rumy

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.