Recenze rumu – Ron Zacapa Centenario 23y 0,7l 40% + 2x sklo GB

ZAŽIJTE LUXUSNÍ ZÁŽITEK S RON ZACAPA CENTENARIO 23Y 0,7L 40% + 2X SKLO GB

Rum Ron Zacapa Centenario 23y 0,7l 40% + 2x sklo GB je luxusní zážitek, který si můžete dopřát. Tento rum je zrající v Guatemalských horských oblastech a je vyráběn z nejlepších surovin. Jeho jedinečný způsob zrání a jeho výjimečná kombinace chutí, aroma a barvy se nedá najít nikde jinde. Tento luxusní rum je skvělou volbou pro každou příležitost, ať už je to oslava, večeře, nebo prostě jen tak. Následující článek vám představí tento lahodný nápoj a ukáže vám, jak si ho nejlépe vychutnat.

>> DO OBCHODU <<

Po přivonění vás čeká lahodná kombinace karamelu, vanilky, kakaa a máslových karamelek, spolu s jedinečnými tóny, které si rumy vypůjčily v jednotlivých sudech během zrání: ze soudků po sherry jsou to v cukru pražené para a lískové ořechy, z bourbonových sudů karamelizovaný banán a sušený ananas. Hotová symfonie.

Výrobce / značka:
Zacapa
Destilerie
Industrias Licoreras de Guatemala
Doba zrání
23 let
Objem
0.7 l
Typ
Melasa,
Aroma
Ron Zacapa Centenario 23y 0,7l 40% + 2x sklo GB

Je elegantní, plný chuti sušeného ovoce, dřeva a koření a na takhle zralý kousek až nečekaně jemný. Jedinečnou chuť má na svědomí kombinace sudů po bourbonu a sherry Pedro Ximenez a taky naprosto nebeské zrání ve výšce 2 300 metrů nad mořem. Vychutnejte si Guatemalu v nejlepší možné formě. Díky téhle luxusní sadě se 2 stylovými skleničkami můžete pít hned po rozbalení.

Zacapa

Ron Zacapa Centenario je luxusní rum, který se vyrábí v Guatemalské destilerii Zacapa. Tento rum je vyroben z nejlepších surovin, které jsou staré až 25 let. Proces destilace je velmi složitý a trvá déle než jeden rok. Tato destilace se provádí v nadmořské výšce 2 600 metrů, kde se vysráží všechen alkohol z destilátu a zbývající kapalina se filtruje. Poté se rum stará v sudech po bývalých karibských rumech.

Ron Zacapa Centenario je jedinečným rumem, který přináší skvělou chuť a vůni. Tento luxusní rum je vyroben z nejlepších surovin a jeho destilace trvá déle než jeden rok. Proces destilace se provádí v nadmořské výšce 2 600 metrů, kde se vysráží všechen alkohol z destilátu a zbývající kapalina se filtruje. Poté se rum stará v sudech po bývalých karibských rumech. Výsledkem je úžasná chuť a vůně, které se nedají nahradit žádným jiným druhem rumu. Kromě toho je Ron Zacapa Centenario vybaven moderními technologiemi, které udržují kvalitu a čerstvost tohoto luxusního rumu.

CO JE RON ZACAPA CENTENARIO 23Y 0,7L 40%?
Odpověď: Ron Zacapa Centenario 23y 0,7l 40% je luxusní karibský rum z Guatemaly, který byl vyroben z nejlepších surovin a jehož stáří je minimálně 23 let.

JAKÉ PŘIDÁVÁTE K RON ZACAPA CENTENARIO 23Y 0,7L 40%?
Odpověď: K Ron Zacapa Centenario 23y 0,7l 40% dodáváme 2x sklo GB.

Doporučuji Ron Zacapa Centenario 23y 0,7l 40% s dvěma skly GB. Je to luxusní destilát s vysoce kvalitním aroma a chutí. Je vhodný pro milovníky rumu, kteří hledají něco extra. Ideální pro začátečníky i zkušené milovníky rumu. Koupit by si ho měli všichni, kteří hledají vysoce kvalitní destilát s jemnou chutí.

>> DO OBCHODU <<

Kategorie – Rumy

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.