Recenze rumu – Kirk and Sweeney Gran Reserva 0,7l 40%

KIRK AND SWEENEY GRAN RESERVA 0,7L 40% – PŘÍJEMNÁ CHUŤ PRVOTŘÍDNÍHO RUMA

Rum Kirk and Sweeney Gran Reserva 0,7l 40% je prvotřídní destilát, který se vyznačuje svou jedinečnou chutí. Tato edice je vyrobena z nejkvalitnějších ingrediencí, které se mísí s velkou pozorností k detailu. Jeho příjemná chuť a zlatavá barva jsou způsobeny dlouhodobou zráním v dubových sudech. V tomto článku se podíváme na to, jaký je tento rum, kde se vyrábí a jak ho můžete použít.

>> DO OBCHODU <<

Tahle značka je poctou hrdinným zachráncům vyprahlých amerických hrdel. A poctou vskutku náležitou. Kirk and Sweeney rum se vyrábí z ručně sbírané cukrové třtiny v Dominikánské republice. 

Výrobce / značka:
Kirk and Sweeney
Země lahvování
Dominikánská Republika
Barva
Tmavě jantarová
Objem
0.7 l
Typ
Melasa,
Chuť
Mandle,

Dnes je po něm pojmenován tento luxusní dominikánský rum pocházející z renomované rodinné destilerie na ostrově s tradicí výroby rumu sahající až do 19. století. Je vyráběn z prestižní „Blackstrap Molasses“ získávané z vysoce kvalitní, ručně sklízené cukrové třtiny. Prestižní člen inovativní GOLDEN RESERVA COLLECTION, výběr jedinečných šarží středně až velmi starých rumů (až do 20 let stáří), zrajících ve francouzských či amerických dubových sudech (nejčastěji po bourbonu).

Kirk and Sweeney

Kirk and Sweeney je exkluzivní rum, který uchvátí vaše smysly. Tento výjimečný rum je vyroben z nejlepších ingrediencí a jeho unikátní chuť je jedinečná. Kirk and Sweeney je vyroben v Dominikánské republice, kde je tradičním způsobem destilován a uskladňován v dubových sudech. Tento rum je obohacený o vůni karamelu, vanilky a koření, které vytváří jedinečnou a bohatou chuť. Můžete si vychutnat toto vysoce kvalitní rum samostatně nebo s ledem. Kirk and Sweeney je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají něco opravdu jedinečného. Tento rum je vyroben s láskou a jeho chuť je nezapomenutelná. Užijte si tento jedinečný rum a nechte se unášet do světa plného vůní a chutí.

CO JE KIRK AND SWEENEY GRAN RESERVA 0,7L 40%?
Odpověď: Kirk and Sweeney Gran Reserva 0,7l 40% je kvalitní rum z Dominikánské republiky, který je vyroben z vybraných odrůd třtinového cukru. Má jemnou chuť s tóny vanilky, karamelu a kouře.

JAKÝ JE OBSAH ALCOHOLU V KIRK AND SWEENEY GRAN RESERVA 0,7L 40%?
Odpověď: Kirk and Sweeney Gran Reserva 0,7l 40% obsahuje 40% alkoholu.

Doporučuji Kirk and Sweeney Gran Reserva 0,7l 40%. Je to elegantní rum s karamelovou chutí a voní po vanilce a karamelu. Je to skvělý rum pro každou příležitost a jeho chuť je vynikající. Tento rum by si měli koupit milovníci rumu, kteří hledají jemnou a elegantní chuť.

>> DO OBCHODU <<

Kategorie – Rumy

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.