Recenze rumu – Eminente Reserva 7y 0,7l 41,3%

**Užijte si luxusní chuť Eminente Reserva 7y 0,7l 41,3%**

Rum Eminente Reserva 7y 0,7l 41,3% je jedinečný destilát, který se vyznačuje svou jedinečnou chutí a vůní. Je to výsledkem dlouhého procesu zrání, které trvá sedm let. Tento rum je vyroben z nejlepších surovin a jeho výroba je vedena tradičními postupy. Jeho vůně je velmi jemná a připomíná karamel, vanilku a kouř. Chutná jemně a jeho chuť se postupně mění, když se nechává chvíli v ústech. Tento rum je skvělou volbou pro ty, kteří hledají luxusní zážitek.

>> DO OBCHODU <<

Eminente Reserva pochází ze střední části Kuby, známé pro svůj tvar mezi místními jako Isla del Cocodrilo. Krokodýlí ostrov. Spojuje obě tradice. Je osvěžující i robustní, jemný a přesto bohatý. A sluší mu to jak samostatně, tak v jednoduchých koktejlech, jako je rumový Old Fashioned.

Výrobce / značka:
Louis Vuitton Moët Hennessy
Země lahvování
Kuba
Styl
Golden,
Zrání / typ sudu
Bourbon,
Styl zrání
Tropické
Objem
0.7 l
Eminente Reserva 7y 0,7l 41,3%

Rumy, které César vybral pro temně jantarový Eminente Reserva, zrály minimálně 7 let ve francouzských dubových sudech po whisky. Poměr zralých aguardiente je přitom ojediněle vysoký – celých 70 %.

Eminente Reserva je znamenitá tequila s výjimečnou chutí. Vyrobená je z nejlepších agáve, které se pěstují v oblasti Jalisco v Mexiku. Díky svému unikátnímu procesu zrání v dubových sudech, tento destilát získává jeho nezaměnitelnou chuť a barvu.

Vůně Eminente Reserva je vysoce intenzivní a má sladkou chuť s ovocnými tóny. Na jazyku je příjemná a má jemnou chuť s nádechem vanilky a karamelu. Dochutívá se dlouhým a bohatým dozvukem.

Eminente Reserva je jedinečnou tequilou, která se může pochlubit velmi vyváženou chutí a vůní. Jeho zralost získaná díky zrání v dubových sudech poskytuje nezaměnitelnou chuť a barvu. Jeho sladká chuť s ovocnými tóny, jemným vanilkovým a karamelovým nádechem a dlouhým bohatým dozvukem, činí z tohoto destilátu skvělý nápoj pro všechny milovníky tequily.

CO JE EMINENTE RESERVA 7Y 0,7L 41,3%?
Odpověď: Eminente Reserva 7y 0,7l 41,3% je destilát z pšeničného sladu, který byl starší než 7 let a jeho alkoholová koncentrace je 41,3%.

JAKÉ JSOU CHUTI EMINENTE RESERVA 7Y 0,7L 41,3%?
Odpověď: Eminente Reserva 7y 0,7l 41,3% má sladkou a ovocnou chuť s tóny karamelu a vanilky.

Doporučuji vám Eminente Reserva 7y 0,7l 41,3% – lahodný a vysoce kvalitní rum s intenzivními tóny vanilky a dřeva. Je to skvělá volba pro všechny milovníky rumu, kteří hledají něco mimořádného a vysoce kvalitního. Ideální pro večírky, oslavy nebo jako dárek pro milovníky rumu.

>> DO OBCHODU <<

Kategorie – Rumy

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.