Recenze rumu – Diplomatico Reserva Exclusiva 12y 0,7l 40% Tuba

UŽIJTE SI DOKONALOU CHUŤ DIPLOMATICO RESERVA EXCLUSIVA 12Y 0,7L 40% TUBA

Rum Diplomatico Reserva Exclusiva 12y 0,7l 40% Tuba je jedním z nejlepších rumů na trhu. Tento rum je vyráběn ve Venezuele a jeho chuť se vyznačuje komplexností, krásou a jedinečností. Jeho aroma je složené z vůní, jako je vanilka, karamel, sušené ovoce a kouř. Tento rum je také vyroben z nejlepších surovin, které dodávají jeho chuti nezaměnitelnou kvalitu. Tento článek se zaměří na popis chutí a vůní Diplomatico Reserva Exclusiva 12y 0,7l 40% Tuba, a také na to, jak tento rum vychutnat.

>> DO OBCHODU <<

Výrobce / značka:
Diplomatico
Země lahvování
Venezuela
Barva
Jantarová
Doba zrání
12 let
Obsah alkoholu %
40
Zrání / typ sudu
Kanadský bílý dub

Rum získal více než 20 medailí z prestižních mezinárodních soutěží – například v roce 2011 a 2013 Golden Rum Barrel pro nejlepšího master blendera. Nebo v roce 2013 Golden Rum Barrel pro nejlepší destilerii/palírnu. A taková nadílka ocenění ve světě rumu už něco znamená. Dáte si taky skleničku? 

Diplomatico

Diplomático Reserva Exclusiva 12y je vysoce ceněný rum, který je vyroben z nejlepších surovin v Venezuelě. Tento vzácný rum je pozoruhodný pro svou jedinečnou chuť a vůni. Jeho výjimečnost pochází z vybraného a dlouho dozrávajícího procesu, který se skládá ze čtyř různých typů rumu. Tento luxusní nápoj je vyroben z karamelizovaného cukru, který dodává nápoji jedinečnou sladkost. Nápoj je založen na přírodních ingrediencích, které dodávají nápoji jedinečnou vůni a chuť. Tento rum obsahuje 12 let starou destilaci z karamelizovaného cukru a jeho chuť je jemná a harmonická. Jeho aroma je doplněno o tóny karamelu, vanilky a kouře. Tento luxusní rum je skvělým dárkem pro někoho, kdo chce oslavit něco výjimečného. Diplomático Reserva Exclusiva 12y je vysoce hodnoceným rumem, který je vyráběn z nejlepších surovin v Venezuelě. Tento luxusní nápoj je vyroben z karamelizovaného cukru a jeho chuť je jemná a harmonická. Jeho aroma je doplněno o tóny karamelu, vanilky a kouře. Tento rum je vyroben z dlouho dozrávajícího procesu, který se skládá ze čtyř různých typů rumu. Jeho výjimečnost pochází z jeho jedinečné chuti a vůně. Diplomático Reserva Exclusiva 12y je skvělým dárkem pro někoho, kdo chce oslavit něco výjimečného. Tento luxusní rum je založen na přírodních ingrediencích, které dodávají nápoji jedinečnou chuť a vůni. Jeho 12 let stará destilace z karamelizovaného cukru dodává nápoji jedinečnou sladkost a je vysoce ceněným rumem.

1. JAKÁ JE OBSAHOVÁ HODNOTA?
Odpověď: 0,7l

2. JAKÝ JE ALKOHOLOVÝ STUPEŇ?
Odpověď: 40%

3. JAKÁ JE STÁŘÍ?
Odpověď: 12 let

Doporučuji Diplomatico Reserva Exclusiva 12y 0,7l 40% Tuba pro všechny milovníky rumu, kteří hledají kvalitní, chutný a jemný nápoj. Jeho jemnost a karamelové tóny jsou skvělé pro přípravu nejrůznějších koktejlů. Je to také skvělý dárek pro milovníky rumu.

>> DO OBCHODU <<

Kategorie – Rumy

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.