Recenze rumu – Bumbu Original 0,7l 40%

PRAVÁ CHUŤ RUMU – BUMBU ORIGINAL 0,7L 40%

Rum je jedním z nejoblíbenějších alkoholických nápojů na světě. Jeho chuť a vůně jsou nezaměnitelné a může se pochlubit bohatou historií. Bumbu Original 0,7l 40% je jedním z nejlepších a nejoblíbenějších rumů na trhu. Tento rum má neuvěřitelnou chuť a vůni, která je založena na tradičních receptech z Panamy. Přečtěte si tento článek a dozvíte se více o tomto skvělém rumu a jeho historii.

 

>> DO OBCHODU <<

 

 

Základem Bumbu Rumu 15y je šťáva cukrové třtiny, která je pěstovaná na Barbadosu, Kostarice, v Belize, Dominikánské republice a třeba v Hondurasu. Právě jedinečnost míst pro pěstování cukrové třtiny se všemi možnými faktory, které na třtinu v přírodních podmínkách působí, po staletí tradiční pálení a uchovávání v sudech, dává vyniknout unikátní směsi rumů. Jejich vzájemná kombinace dává rumu jeho jedinečnou komplexnost.

Výrobce / značka:
Bumbu
Země lahvování
Barbados
Barva
Zlatá
Zrání / typ sudu
Americký dub
Obsah alkoholu %
40
Objem
0.7 l
Bumbu Original 0,7l 40%

Bumbu Rum 15y má komplexní aroma měkkého karamelu, banánů a vanilky. Chuť je mírně sladká, plná tónů skořice, pražených oříšků a nového koření, které směřují k ovocným podtónům v závěru.

Bumbu

Bumbu Rum 15 let starý 0,7 l 40%

Bumbu Rum 15 let starý 0,7 l s 40% alkoholu je vyrobený z nejlepších surovin z celého světa. Tento luxusní rum je destilován v malých partiích a je vyrobený z tropických ovoce, bylin a koření. Jeho chuť je velmi jemná a harmonická. Tento rum je ideální do drinků, ale může být servírován i jako samostatný nápoj.

Vyrobený z tropických plodů, bylin a koření, tento luxusní rum je destilován v malých partiích, aby se zachovala jeho jemná a harmonická chuť. Tento rum je skvělý pro přípravu drinků, ale můžete ho také vychutnat jako samostatný nápoj.

Q: Jaký je obsah alkoholu v Bumbu Original 0,7l 40%?
A: 40%.

Doporučuji Bumbu Original 0,7l 40%. Je to kvalitní rum s jemnou chutí, která je ideální pro přípravu koktejlů nebo pro přímou konzumaci. Je to skvělá volba pro milovníky rumu, kteří hledají něco jedinečného a chtějí ochutnat něco nového.

 

>> DO OBCHODU <<

 

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.