Recenze rumu – Aukce Rum Nation Savanna 12y 2006 0,7l 59,7% GB L.E.

UNIKÁTNÍ AUKCE RUMU NATION SAVANNA 12Y 2006 0,7L 59,7% GB L.E.

Rum Nation Savanna 12y 2006 0,7l 59,7% GB L.E. je jedinečnou aukcí, která nabízí jedinečnou šanci získat vzácnou lahvinku tohoto rumu. Tento vysoce kvalitní rum je vyroben na Jamajce a jeho výroba je kontrolována a schvalována podle vysoce náročných standardů. Tento rum je vyroben z nejlepších surovin a jeho chuť je známá po celém světě. Rum Nation Savanna 12y 2006 0,7l 59,7% GB L.E. je jedinečným nápojem, který nikdy nezklame.

>> DO OBCHODU <<

Výrobce / značka:
Rum Nation
Země lahvování
Reunion
Rok výroby
2006
Zrání / typ sudu
Cognac Cask
Typ
Small Batch
Chuť
Cukrová třtina,

Rum Nation Savanna 2006 je unikátní zážitek. Tento rum z Guyany je starý 13 let a jeho chuť je nezaměnitelná. Při výrobě se používají pouze nejlepší druhy surovin, aby se získala nejvyšší kvalita. Tmavá barva s nádechem medu a karamelu vyvolává vzpomínky na dlouhé večery strávené u příjemného ohně. Vůně je komplexní, s tóny vanilky, karamelu, dubu a čokolády. Chuť je plná, s karamelovou sladkostí a ořechovou chutí. Je to skvělý doplněk k večeři nebo k večernímu setkání s přáteli. Rum Nation Savanna 2006 je kombinací klasického a moderního stylu a je to skvělý způsob, jak si užít chuť a atmosféru skutečného rumu.

1. JAKOU MÁ KAPACITU?
Odpověď: 0,7l.

2. JAKÉ JE ALKOHOLOVÉ PROCENTO?
Odpověď: 59,7%.

3. KOLIK LET STARÁ JE AUKCE?
Odpověď: 12 let.

4. JAKÝ JE VÝROBCE?
Odpověď: Rum Nation.

5. JAKÉ JE OZNAČENÍ LIMITOVANÉ EDICE?
Odpověď: L.E.

Doporučuji Rum Nation Savanna 12y 2006 0,7l 59,7% GB L.E. pro milovníky exkluzivních rumů. Tento exkluzivní rum je vyroben z karibských surovin a jeho chuť je zesílená 12-letou zráním v dubových sudech. Tento rum je ideální pro ty, kteří hledají nezapomenutelnou chuť a nezapomenutelné zážitky.

>> DO OBCHODU <<

Kategorie – Rumy

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.