Recenze rumu – Aukce Hampden Great House 0,7l 55% GB Rok lahvování 2021

ULTIMÁTNÍ AUKCE RUMU: HAMPDEN GREAT HOUSE 0,7L 55% GB ROK LAHVOVÁNÍ 2021

Rum je nápoj, který je již po staletí spojen s kulturou, tradicí a zábavou. V tomto článku se podíváme na jednu z nejvzácnějších aukcí rumu, která se koná v Hampden Great House. Aukce nabízí unikátní láhev rumu s obsahem 0,7 litru a 55% alkoholu, která byla lahvována v roce 2021. Pro ty, kteří se o rumu dozvídají více, je to úžasná příležitost prohlédnout si tento vzácný nápoj a možná i vydělat na jeho prodeji.

>> DO OBCHODU <<

Výrobce / značka:
Hampden
Země lahvování
Jamajka
Kód produktu
Způsob destilace
Pot Still

Hampden Estate Great House 2021 je směsí dvou rumů. Jednoho z roku 2011 a druhého z roku 2017. Jde o výběr nejprestižnějších whisky jamajské palírny. Hladina esterů se pohybuje kolem 400. Získejte tenhle jamajský skvost do své sbírky. 

Vychutnejte si vysoce kvalitní rum z jedné z nejstarších destilérií na Jamajce – Hampden Great House 2021. Tato destilérie se pyšní tím, že je jednou z nejstarších na ostrově, její historie sahá až do roku 1753. Rum je vyroben z nejkvalitnějších surovin a s použitím tradičních postupů výroby. Tento rum je jedinečný a jeho výjimečnou chuť můžete ocenit v každém doušku. Příchuť je jemná, s vyváženými tóny karamelu a dřevěného uhlí. Díky tomu, že je zpracován bez použití konzervačních látek, je tento rum velmi čistý a čerstvý. Tento luxusní rum je skvělým doplňkem do jakéhokoli drinku nebo jeho vychutnáním samostatně. Užijte si nezapomenutelnou chuť tohoto vysoce kvalitního rumu z Hampden Great House 2021 a objevte jeho jedinečnou chuť.

1. CO JE AUKCE HAMPDEN GREAT HOUSE 0,7L 55% GB ROK LAHVOVÁNÍ 2021?
Odpověď: Aukce Hampden Great House 0,7l 55% GB Rok lahvování 2021 je aukce, která nabízí jedinečný a vzácný rum z Jamajky.

2. JAKÝ JE ROZSAH AUKCE?
Odpověď: Aukce Hampden Great House 0,7l 55% GB Rok lahvování 2021 nabízí 500 lahví tohoto rumu.

3. KOLIK STOJÍ LAHVE?
Odpověď: Cena za lahve se může lišit, v závislosti na aktuálním stavu trhu, aukčním pravidlům a aukčnímu výsledku.

Doporučuji Aukce Hampden Great House 0,7l 55% GB Rok lahvování 2021. Je to vynikající whisky s jemnou chutí a silnou vůní. Je to ideální volba pro milovníky whisky, kteří hledají něco výjimečného. Také by to mohlo být skvělé dárkové balení pro někoho, kdo má rád whisky.

>> DO OBCHODU <<

Kategorie – Rumy

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.