Recenze rumu – Aukce Habitation Velier Hampden LFCH 2011 7y & Foursquare 2y 2013 2×0,7l

RUM JAKO UMĚNÍ: AUKCE HABITATION VELIER HAMPDEN LFCH 2011 7Y & FOURSQUARE 2Y 2013 2×0,7L

Rum je jednou z nejstarších a nejkontroverznějších destilátů, které kdy byly vyrobeny. Jeho historie sahá až do 17. století a jeho produkce se dnes rozšířila do všech koutů světa. V tomto článku se budeme věnovat aukci Habitation Velier Hampden LFCH 2011 7y & Foursquare 2y 2013 2×0,7l, která je považována za jednu z nejvýznamnějších aukcí rumu na světě. Připravte se na podrobný pohled na to, co tyto dva unikátní rumy mají společného a jak se liší.

>> DO OBCHODU <<

Výrobce / značka:
Velier
Způsob destilace
Pot Still
Kód produktu

Aukční set obsahuje

Objevte vzácnost Habitation Velier Hampden LFCH 2011 7Y Foursquare 2Y 2013! Tato limitovaná edice je produktem spolupráce mezi Habitation Velier a Foursquare Rum Distillery. Tento blend je složen z rumu z obou destilérií, Hampden Estate a Foursquare. Rum z Hampden Estate byl zrající 7 let v sudech z amerického bílého dřeva a poté byl smíchán s rumem z Foursquare, který zrál 2 roky v sudech z francouzského bílého dřeva. Výsledkem je nádherný rum s intenzivním aroma a sladkou chutí. Tento limitovaný rum je skutečnou lahůdkou pro milovníky rumu. Získejte svůj kus této vzácnosti a vychutnejte si unikátní chuť tohoto rumu!

CO JE AUKCE HABITATION VELIER HAMPDEN LFCH 2011 7Y & FOURSQUARE 2Y 2013 2X0,7L?
Odpověď: Aukce Habitation Velier Hampden LFCH 2011 7y & Foursquare 2y 2013 2×0,7l je aukce, ve které je nabízena limitovaná edice rumu z destilérie Hampden Estate, ve které je zahrnuto 7 let staré rumy z roku 2011 a 2 leté rumy z roku 2013, oba ve velikosti 0,7 litru.

Doporučuji tento produkt všem milovníkům kvalitního rumu. Je to vynikající směs dvou rumů z Jamajky, které byly zrány v sudech po dobu 7 let a 2 let. Je to skvělá kombinace pro každého, kdo miluje chuť rumu. Tento produkt je ideální pro ty, kteří hledají vynikající chuť a kvalitu.

>> DO OBCHODU <<

Kategorie – Rumy

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.