Recenze rumu – Aukce Foursquare, Rum Nation 13y Reunion & S.B.S 2001 Guyana Diamond Skeldon Warehouse#1 3×0,7l

PŘÍLEŽITOST K POKOŘENÍ VÝJIMEČNÉHO RUMU – AUKCE FOURSQUARE, RUM NATION 13Y REUNION & S.B.S 2001 GUYANA DIAMOND SKEELDON WAREHOUSE#1 3×0,7L

Rum je jednou z nejstarších a nejúspěšnějších alkoholických nápojů na světě. Jeho historie se datuje až do 16. století, kdy byl poprvé vyroben na Karibských ostrovech. Od té doby se rum stal oblíbeným nápojem mezi milovníky alkoholu po celém světě. Aukce Foursquare, Rum Nation 13y Reunion & S.B.S 2001 Guyana Diamond Skeldon Warehouse#1 3×0,7l je jedinečnou příležitostí pro milovníky rumu vychutnat si výjimečnou chuť tohoto nápoje. Tento vzácný rum je vyroben z vybraných surovin a ležel v dubových sudech po dobu 13 let. Tato aukce představuje skvělou příležitost pro všechny, kteří milují chuť a vůni tohoto výjimečného nápoje.

>> DO OBCHODU <<

Výrobce / značka:
Foursquare
Kód produktu
Aukce Foursquare, Rum Nation 13y Reunion & S.B.S 2001 Guyana Diamond Skeldon Warehouse#1 3×0,7l

Naprosto výjimečná edice, která byla vydána pouze pro Českou republiku. Foursquare 12y Private Cask for Warehouse #1 je směs rumů Column Still i Pot Still destilace, které bylo vyrobeno limitovaných 1 200 lahví speciálně pro Warehouse 1. Edice vznikla jako poděkování českým rumovým fandům, kteří si značku oblíbili a kteří rum Foursquare pijí. 

Vychutnejte si jedinečnou chuť Plnění Warehouse 1. Tento výjimečný alkoholický nápoj je založený na tradičním receptu, který byl vyvinut před více než sto lety. Je vyroben z kvalitních surovin a jeho výjimečnost spočívá v jeho jedinečném složení. Kombinace jemných příchutí představuje vyváženou chuť, která je nezapomenutelná. Plnění Warehouse 1 je vyrobeno s láskou a starostlivostí, abyste si mohli vychutnat nezapomenutelnou chuť. Jeho výjimečnost spočívá v kvalitních surovinách, které jsou vybírány s velkou pozorností. Plnění Warehouse 1 je skvělou volbou pro ty, kteří hledají opravdovou chuť a jedinečnost. Vychutnejte si nezapomenutelnou chuť tohoto výjimečného nápoje a užijte si každý okamžik.

1. CO JE AUKCE FOURSQUARE?
Odpověď: Aukce Foursquare je aukce, kde se prodávají rumy z produkce Foursquare Distillery.

2. JAKÝ JE ROK VYROBENÍ RUMU NATION 13Y REUNION & S.B.S 2001 GUYANA DIAMOND SKELETON WAREHOUSE#1 3X0,7L?
Odpověď: Rum Nation 13y Reunion & S.B.S 2001 Guyana Diamond Skeleton Warehouse#1 3×0,7l je vyroben v roce 2001.

Doporučuji Aukci Foursquare, Rum Nation 13y Reunion & S.B.S 2001 Guyana Diamond Skeldon Warehouse#1 3×0,7l pro milovníky kvalitního rumu, kteří hledají unikátní a vzácnou zážitkovou degustaci. Tento produkt je ideální pro ty, kteří chtějí ochutnat něco zcela jiného než obvyklé, a jsou ochotni zaplatit za to trochu více.

>> DO OBCHODU <<

Kategorie – Rumy

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.