Recenze rumu – Aukce Caroni The Secret Treasures Trinidad 1996 0,7l 42%

ZÁSADNÍ ZÁŽITEK: Aukce Caroni The Secret Treasures Trinidad 1996 0,7l 42%

Rum patří mezi nejstarší druhy alkoholu. Jeho výroba se datuje až do 16. století, kdy byl vyroben poprvé na ostrovech v Karibském moři. Od té doby se rum stal neodmyslitelnou součástí kultury všech zemí, které leží u Karibského moře. Aukce Caroni The Secret Treasures Trinidad 1996 0,7l 42% je jednou z nejvzácnějších a nejlepších aukcí rumu, která se kdy objevila na trhu. Tento článek vám představí, jak se tento rum vyrábí, jeho chuť a historii.

>> DO OBCHODU <<

Výrobce / značka:
Caroni
Země lahvování
Trinidad a Tobago
Kód produktu

The Secret Treasures Caroni Trinidad 1996 je jedinečný rum, který je vyrobený v Trinidadu. Tento rum je vyrobený ze starých surovin, které jsou staré až 20 let. Tato surovina je velmi vzácná a je vyrobena pouze v malých množstvích. Tento rum je velmi jemný a má sladkou chuť s nádechem dřeva a koření. Vůně tohoto rumu je plná ovocných tónů a koření, které dodávají směsce jedinečnou chuť. Tento rum je skvělou volbou pro milovníky rumu, kteří chtějí něco výjimečného. The Secret Treasures Caroni Trinidad 1996 je skvělým způsobem, jak ochutnat něco opravdu vzácného a výjimečného.

Q: Jaké je ABV (alkohol by volume) u Aukce Caroni The Secret Treasures Trinidad 1996 0,7l?
A: 42%.

Doporučuji vám Aukci Caroni The Secret Treasures Trinidad 1996 0,7l 42%. Tento lahodný rum je vyroben z prémiových surovin a jeho jedinečná chuť je zcela jedinečná. Je to skvělá volba pro každého, kdo hledá vysoce kvalitní a lahodný rum. Každý, kdo má rád rum, by si měl tento produkt určitě vyzkoušet.

>> DO OBCHODU <<

Kategorie – Rumy

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.