Recenze Rádiem řízené digitální hodiny s budíkem DH9335.2

## **Digitální hodinky s budíkem DH9335.2**

Hodinky DH9335.2 jsou moderní rádiem řízené digitální hodiny s budíkem, které jsou určené pro každého, kdo potřebuje přesný a spolehlivý čas. Tyto hodinky jsou vybaveny funkcemi, které vám umožní mít přesný čas ať už jste kdekoliv. Jsou vybaveny automatickým přepínáním mezi letním a zimním časem a mají schopnost synchronizovat čas s rádiem DCF-77, které je přesné na milisekundy. Hodinky mají také funkci budíku, která vám pomůže vstávat včas.

>> DO OBCHODU <<

Digitální hodiny JVD zaujmou na první pohled vkusným provedením. Čtvercový displej zobrazuje aktuální čas, datum i den v týdnu v češtině (nastavit lze i jiný jazyk). Čas je vždy dokonale přesný, jelikož jsou hodiny rádiově řízené. Velkou předností je zabudovaný teploměr a vlhkoměr.

Funkce:

  • velký LCD displej
  • rádiem řízený čas (RC-DCF)
  • 12/24 režim zobrazení času
  • funkce alarmu
  • vnitřní teplota a vlhkost
  • možnost vybrat z 10 jazyků (čeština, angličtina, němčina, francouzština, italština, španělština, ruština, dánština, holandština, polština)
  • zobrazení dne v týdnu
  • velikost čísel: šířka: 30 mm a délka: 82 mm
  • teploměr
  • vlhkoměr

Rádiem řízené digitální hodiny s budíkem DH9335.2

Základní parametry

Druh hodinstolní hodiny – budíky – meteostanice
Záruka2 roky
Pouzdroplast
Rozměr248 x 207 mm

Funkce

Ostatní12/24 hodinový režim – radiově řízené – teploměr – vlhkoměr
Ukazatel datakalendář

TIP: Tyto hodinky pořídíte za skvělou cenu ZDE!

# Jak si užít moderní technologii s digitálními hodinkami DH9335.2

Digitální hodiny DH9335.2 jsou moderním řešením pro ty, kteří chtějí zažít moderní technologii. Tyto hodinky jsou vybaveny radiofrekvenčním nastavením, které automaticky nastaví čas podle signálu, který se odesílá z Národního časového úřadu v Washingtonu. To znamená, že už nikdy nebudete muset ručně nastavovat hodinky.

Kromě toho, že tyto digitální hodinky jsou vybaveny radiofrekvenčním nastavením, mají také budík. Budík můžete nastavit na libovolný čas během dne a můžete si vybrat mezi různými zvukovými signály. Budík můžete také nastavit na opakování, takže když se probudíte, můžete si být jisti, že se nezapomenete probudit.

Tyto digitální hodinky DH9335.2 jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí moderní technologii ve svých hodinkách. Díky radiofrekvenčnímu nastavení se nemusíte starat o ruční nastavení času a budík vám zaručí, že vždy budete včas.

Co je radio řízené digitální hodiny s budíkem DH9335.2?

Radio řízené digitální hodiny s budíkem DH9335.2 jsou hodiny, které jsou schopny synchronizovat svůj čas s časovým signálem, který je posílán z národního časového úřadu. Tímto způsobem jsou schopny udržovat přesný čas.

Jak fungují radio řízené digitální hodiny s budíkem DH9335.2?

Radio řízené digitální hodiny s budíkem DH9335.2 jsou schopny přijímat časový signál z národního časového úřadu. Signál je posílán pomocí rádiové vlny, která je vysílána z národního časového úřadu. Hodiny přijímají signál a synchronizují svůj čas s časovým signálem.

Jaké výhody přináší používání radio řízených digitálních hodin s budíkem DH9335.2?

Radio řízené digitální hodiny s budíkem DH9335.2 přináší řadu výhod. Nejvýznamnější výhodou je, že jsou schopny udržovat přesný čas. Díky tomu se nemusíte starat o to, abyste si každý den nastavili hodiny. Další výhodou je, že jsou schopny synchronizovat svůj čas s časovým signálem, což zaručuje, že budou vždy ukazovat přesný čas.

– Automatické přizpůsobení času podle lokality
– Nastavení až 8 budíků
– Funkce spánkového režimu
– Možnost nastavení času v mezinárodním formátu
– Možnost přepínání mezi 12/24 hodinovým formátem
– Displej s velkými čísly, který je snadno čitelný
– Možnost nastavení jasu displeje
– Možnost zapnutí nočního režimu
– Snadné ovládání pomocí tlačítek nebo dálkového ovládání

TIP: Tyto hodinky pořídíte za skvělou cenu ZDE!

Kategorie – Hodinky

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.