Obsah
napiš úvod pro článek o hodinkách
Pánské
hodinky
Vulcain Skindiver Nautique Blue with Khaki Brown Lum
nadpis tučným písmem
>> DO OBCHODU <<
Skindiver Nautique mají všechny atributy potápěčských hodinek, o čemž svědčí mimořádně čitelné ručky a indexy vylepšené Super-Luminovou, které jsou v khaki hnědé barvě pro elegantní kontrast ve dne a nabízí lepší čitelnost za špatných světelných podmínek. Jednosměrně rýhovaná luneta s černou keramickou vložkou a kontrastními bílými značkami. Hodinky jsou navrženy do hloubky 200 metrů a mají ideální rozměry s 38 mm pouzdrem z nerezové oceli.

Parametry
| Značka | Vulcain |
| Určení | Pánské |
| Použití | Potápěčské |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 200 m |
| Hmotnost | 78 g |
Pohon
| Pohon | Automatický |
| Strojek | ETA 2824 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / den |
Rezerva chodu ![]() |
38 hodin |
Ciferník a pouzdro
| Rozměr pouzdra | 38 mm |
Délka pouzdra (lug-to-lug): ![]() |
44,5 mm |
| Výška pouzdra | 12,2 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Nerezová ocel |
| Barva pouzdra | Stříbrné |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Modrá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ne |
Víko na závit ![]() |
Ano |
Řemínek
| Šířka pásku | 20 mm |
Funkce
| Datum | Ne |
Otočná luneta ![]() |
Ano |
| Funkce | Korunka šroubovací |
Korunka šroubovací ![]() |
Ano |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a body |
SkindiverNautique je připraven udělat rozruch na oblíbené vintage vlně. Inspirován modelem Vulcain uvedeným na trh v roce 1960 a je poháněn tříručkovým švýcarským automatickým kalibrem ETA 2824 s rezervou chodu 38 hodin, tahounem mezi řadou mechanických kalibrů známých výrobců strojků.
►„>
TIP: Tyto hodinky pořídíte za skvělou cenu ZDE!
napiš nadpis a článek o hodinkách
Pánské
hodinky
Vulcain Skindiver Nautique Blue with Khaki Brown Lum
napiš nejčastější otázky a k nim odpovědi, otázky napiš tučně vždy na nový řádek o
Pánské
hodinky
Vulcain Skindiver Nautique Blue with Khaki Brown Lum
napiš doporučení pro produkt a napiš kdo by si měl koupit produkt
Pánské
hodinky
Vulcain Skindiver Nautique Blue with Khaki Brown Lum


