Obsah
napiš úvod pro článek o hodinkách
Pánské
hodinky
Tissot PR 100 Chronograph T150.417.11.351.01 Ice Hockey IIHF 2026 Special Edition
nadpis tučným písmem
>> DO OBCHODU <<
Hodinky jsou speciální edicí k Mistrovství světa v ledním hokeji 2026, které bude v pořadí již 89. mistrovství světa v ledním hokeji pořádané Mezinárodní federací ledního hokeje (IIHF). Koná se ve švýcarském Curychu a Fribourgu a logo šampionátu je vygravírované na zadním víčku. Hodinky jsou dodávány ve speciální krabičce, součástí které je také puk.

Parametry
| Značka | Tissot |
| Určení | Pánské |
| Použití | Sportovní |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Hmotnost | 135 g |
Pohon
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | ETA G10.212 |
| Přesnost chodu v sekundách | -1/+1 sekund / den |
Přesnost měření stopek ![]() |
1/10 sek. |
Ciferník a pouzdro
| Rozměr pouzdra | 40 mm |
| Výška pouzdra | 11,3 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Barva pouzdra | Stříbrné |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Světle modrá |
Řemínek
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel |
Spona ![]() |
Motýlová spona |
| Šířka pásku | 20 mm |
| Barva náramku | Stříbrná |
Rychlostěžejky ![]() |
ano |
Funkce
| Datum | Ano |
Stopky ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Stopky |
| Baterie | Ano |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a indexy SuperLuminova |
| Další funkce | Indikace slabé baterie (EOL) |
Pánské hodinky Tissot PR 100 Chronograph T150.417.11.351.01 spadají do řady T-Classic PR 100. Jedná se o jedny z rozměrově univerzálních hodinek značky Tissot v aktuální nabídce. Všechny modely z této řady skvěle kombinují populární sportovně elegantní design. Skvělá volba pro všechny moderní muže!
TIP: Tyto hodinky pořídíte za skvělou cenu ZDE!
napiš nadpis a článek o hodinkách
Pánské
hodinky
Tissot PR 100 Chronograph T150.417.11.351.01 Ice Hockey IIHF 2026 Special Edition
napiš nejčastější otázky a k nim odpovědi, otázky napiš tučně vždy na nový řádek o
Pánské
hodinky
Tissot PR 100 Chronograph T150.417.11.351.01 Ice Hockey IIHF 2026 Special Edition
napiš doporučení pro produkt a napiš kdo by si měl koupit produkt
Pánské
hodinky
Tissot PR 100 Chronograph T150.417.11.351.01 Ice Hockey IIHF 2026 Special Edition


