Obsah
napiš úvod pro článek o hodinkách
Pánské
hodinky
Oris Big Crown ProPilot Big Date 01 751 7761 4065-07 8 20 08P
nadpis tučným písmem
>> DO OBCHODU <<
Pouzdro hodinek Oris Big Crown ProPilot Big Date 0175177614065-0782008P je vyrobeno z ušlechtilé oceli, stejně jako jejich náramek. Lunetu zdobí typické vroubkování, které symbolizuje turbínu letadlového motoru. Náramek je opatřen speciální patentovanou sponou zvanou „Lift“, která je stylově konstruována jako spona u bezpečnostního pásu v letadle. Uvnitř pouzdra spolehlivě pracuje švýcarský mechanický strojek Oris 751 (základem je Sellita SW220-1) s automatickým nátahem. Tento strojek má v sobě 26 kamenných uložení a pracuje na frekvenci 28800 polokmitů za hodinu (4 Hz). Činnost strojku lze pozorovat díky průhlednému dýnku z minerálního skla. Na pozici 3 se nachází praktický zvětšený ukazatel data.

Parametry
| Značka | Oris |
| Určení | Pánské |
| Použití | Letecké, Sportovní |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Hmotnost | 143 g |
Pohon
| Pohon | Automatický |
| Strojek | Oris 751 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / den |
Rezerva chodu ![]() |
38 hodin |
Ciferník a pouzdro
| Rozměr pouzdra | 41 mm |
Délka pouzdra (lug-to-lug): ![]() |
49 mm |
| Výška pouzdra | 12,5 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Barva pouzdra | Stříbrné |
| Materiál sklíčka | Safírové – antireflexní |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Modrá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
Víko na závit ![]() |
Ano |
Řemínek
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel |
Spona ![]() |
Překlápěcí s patentovanou technologií „LIFT“ |
| Šířka pásku | 20 mm |
| Barva náramku | Stříbrná |
Rychlostěžejky ![]() |
ne |
Funkce
| Datum | Ano |
| Funkce | Datum, Korunka šroubovací, Průhledné dýnko |
| Baterie | Ne |
Korunka šroubovací ![]() |
Ano |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a indexy SuperLuminova |
| Další funkce | 26 kamenů, 28800 polokmitů/hod. |
Švýcarské hodinky Oris Big Crown ProPilot Big Date 01 751 7761 4065-07 8 20 08P zaujmou svým atraktivním pilotním stylem a excelentním zpracováním. Tento model výborně poslouží nejen v oblacích, ale i při každodenním nošení.
►„>
TIP: Tyto hodinky pořídíte za skvělou cenu ZDE!
napiš nadpis a článek o hodinkách
Pánské
hodinky
Oris Big Crown ProPilot Big Date 01 751 7761 4065-07 8 20 08P
napiš nejčastější otázky a k nim odpovědi, otázky napiš tučně vždy na nový řádek o
Pánské
hodinky
Oris Big Crown ProPilot Big Date 01 751 7761 4065-07 8 20 08P
napiš doporučení pro produkt a napiš kdo by si měl koupit produkt
Pánské
hodinky
Oris Big Crown ProPilot Big Date 01 751 7761 4065-07 8 20 08P


