Obsah
napiš úvod pro článek o hodinkách
Pánské
hodinky
Hamilton Khaki Field Auto H70555533
nadpis tučným písmem
>> DO OBCHODU <<
Celá řada Khaki Field je zaměřena především na velmi dobrou čitelnost, která byla pro využití v armádě tím nejdůležitějším. Hodinky Khaki Field jsou vytvořeny pro životní dobrodruhy a zaručeně budou odpovídat vašim potřebám v terénu.

Parametry
| Značka | Hamilton |
| Určení | Pánské |
| Použití | Vojenské, Letecké |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Hmotnost | 82 g |
Pohon
| Pohon | Automatický |
| Strojek | H-10 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±20 s / den |
Rezerva chodu ![]() |
80 hodin |
Ciferník a pouzdro
| Rozměr pouzdra | 42 mm |
| Výška pouzdra | 11 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Barva pouzdra | Stříbrné |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
Řemínek
| Materiál pásku | Kůže |
Spona ![]() |
Trnová |
| Šířka pásku | 22 mm |
| Barva náramku | Hnědá |
Funkce
| Datum | Ano |
| Funkce | Datum |
Korunka šroubovací ![]() |
Ne |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a indexy SuperLuminova |
Lezení po horách, túry lesem nebo zdolávání městské džungle: Hamilton Khaki Field Auto H70555533 se přizpůsobí vašim potřebám v terénu. S exkluzivním automatickým kalibrem H-10 nabízejícím až 80 hodin rezervy chodu vás nezklame. Hamilton H70555533 jsou dokonalými všestrannými hodinkami pro moderní hrdiny.
TIP: Tyto hodinky pořídíte za skvělou cenu ZDE!
napiš nadpis a článek o hodinkách
Pánské
hodinky
Hamilton Khaki Field Auto H70555533
napiš nejčastější otázky a k nim odpovědi, otázky napiš tučně vždy na nový řádek o
Pánské
hodinky
Hamilton Khaki Field Auto H70555533
napiš doporučení pro produkt a napiš kdo by si měl koupit produkt
Pánské
hodinky
Hamilton Khaki Field Auto H70555533


