Recenze Pánské hodinky Casio G-Shock GG-B100-1AER Mudmaster

Hodinky jsou pro mnoho mužů nepostradatelnou součástí jejich osobního stylu. Nejen, že dodávají oblečení elegantní vzhled, ale také mohou sloužit jako praktický nástroj pro sledování času. Ať už hledáte hodinky pro každodenní nošení, nebo pro speciální události, jsou tu pro vás. Představujeme vám Casio G-Shock GG-B100-1AER Mudmaster, jedny z nejodolnějších a nejspolehlivějších hodinek na trhu.

>> DO OBCHODU <<

Casio G-Shock Mudmaster GG B100-1A přichází, jak už jsme u řady zvyklí, se zpracováním, díky němuž hodinky obstojí i v těch nejtěžších podmínkách. Vynikají odolností proti vodě, blátu, prachu, nízkým teplotám a nárazům. Vysoká odolnost je zajištěna novou konstrukcí pouzdra Carbon Core Guard. To je vyrobeno z pryskyřice, vyztužené a zpevněné uhlíkovými vlákny, pro zvýšení odolnosti jsou nově použita kovová tlačítka s membránou, chránící model před průnikem nečistot. Vše završuje dvouvrstvé dýnko – klasické ocelové je kryto pryskyřičným, vyztuženým skelnými vlákny, které posouvá odolnost proti nárazům zase o krok dál. Nová konstrukce dovoluje vytvořit kompaktnější a lehčí celek. Použití karbonu výrobce přiznává nejen v názvu série, ale také na samotných hodinkách, u nichž je karbonová luneta kryta průhlednou vrtsvou pryskyřice.
Tyto mudmastery jsou vybaveny čtveřicí senzorů, tzv. Quad sensor, zahrnujícími základní funkce důležité pro pobyt v přírodě – kompas, výškoměr, barometr, teploměr a nově přibyl také krokoměr. Hodinky mají kombinovaný, analogový a digitální ciferník, který zobrazuje datum, den v týdnu, stopky, budík a mnohé další funkce, které využijete zejména v přírodě a mezi něž lze řadit například kompas ukazující magnetický sever, teploměr měřící ve škále -10 – 60°C, časy východu a západu slunce a informace spojené s použitím těchto funkcí. Neopomenutelná je možnost synchronizace hodinek s chytrým telefonem skrze technologii Bluetooth. Propojení, ve spojení s použitím příslušné mobilní aplikace, umožňuje mít pod kontrolou neustále aktuální a přesný čas, nabízí možnost snadného nastavení duálního času výběrem jednoho z 38 časových pásem, nastavení denního alarmu apod., ale také zobrazí údaje o spálených kaloriích, záznam aktivity, při jejíž aktivaci se automaticky ukládají informace o trase a jejím profilu, které lze pak zobrazit na mapě. Díky této funkci můžete aktivitu také snadno dokumentovat pomocí fotografií, které k ní jsou automaticky přiřazeny. Za zmínku stojí i ukazatel polohy, díky němuž vidíte směr a vzdálenost k dříve uloženému, například výchozímu bodu.
Kompozitové pouzdro hodinek, je doplněno o pryžový řemínek vynikající vysokou odolností a dlouhou životností, díky použitým materiálům hodinky dosahují příjemné hmotnosti pouhých 92 gramů. Ciferník chrání vypouklé minerální sklíčko, chráněné pouzdrem a jeho lunetou. Pro snadnou čitelnost při zhoršených světelných podmínkách jsou hodinky vybaveny ručkami a body na hodinových pozicích s luminiscenční vrstvou a dvojitým LED osvětlením. Digitální displej, situovaný do spodní části číselníku, ukazuje aktuálně zvolený režim a informace o nastvení hodinek. Díky průměru pouzdra 53,1 mm se řadí mezi velké hodinky. Vodotěsnost tohoto modelu je 200 m, s hodinkami tedy můžete bez problémů plavat.

CASIO G-SHOCK GG-B100-1AER MUDMASTER

Parametry

Značka Casio
Určení Pánské
Použití Sportovní, Outdoorové
Původ Japonské
Záruka 5 roků
Vodotěsnost 200 m
Hmotnost 92 g

Pohon

Pohon Bateriový Quartz
Strojek 5594
Přesnost chodu v sekundách ±15 s / měsíc
Rezerva chodu 2 roky
Přesnost měření stopek 1/100 sek.

Ciferník a pouzdro

Rozměr pouzdra 53,1 mm
Výška pouzdra 19,3 mm
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál pouzdra Plast
Materiál sklíčka Minerál
Ciferník Kombinovaný
Barva číselníku Černá

Řemínek

Materiál pásku Pryž
Spona Trnová
Šířka pásku 28 mm
Barva náramku Černá

Funkce

Budík Ano
Datum Ano
Duální čas Ano
Kompas Ano
Podsvícení Ano
Stopky Ano
Ukazatel dne v týdnu Ano
Funkce Datum, Den v týdnu, Stopky, Kompas, Budík, Podsvícení, Bluetooth, Teploměr, Výškoměr, Barometr, Krokoměr
Baterie Ano
Luminiscence Ručičky a body
Další funkce Odpočet, Světové časy, Dvojité LED osvětlení, Režim 12/24, Automatický kalendář, Teploměr, Kompas, Barometr, Výškoměr, Krokoměr, Východ a západ slunce, Bluetooth, Uklizení ruček, Indikace slabé baterie

Casio G-Shock Mudmaster GG-B100-1AER jsou hodinky, které se cítí být jako doma v tvrdých a nepříznivých přírodních podmínkách, svým majitelům nabízí velké množství funkcí,  moderní design, to vše zastřešené vysokou odolností, která je podpořena novou konstrukcí pouzdra.

&#9658;“>

TIP: Tyto hodinky pořídíte za skvělou cenu ZDE!

Hodinky jsou jedním z nejdůležitějších příslušenství, které může muž nosit. Nejen, že jsou estetickým doplňkem, ale také mají praktickou funkci. Hodinky jsou vynikajícím způsobem, jak se přizpůsobit různým situacím.

Pánské hodinky Casio G-Shock GG-B100-1AER Mudmaster jsou ideální volbou pro muže, kteří hledají kombinaci funkce a stylu. Tyto hodinky jsou navrženy tak, aby byly odolné a odolné. Vyrobeny jsou z odolného plastu a mají skleněnou přední stranu. Hodinky jsou vybaveny funkcí GPS a mají vodotěsnost až 200 metrů.

Tyto hodinky jsou ideální pro muže, kteří často cestují nebo se věnují aktivitám, jako je horolezectví, potápění nebo jiné aktivity. Mají přesný chronograf a mají i funkci vibrace, která vám pomůže zůstat načas.

Pánské hodinky Casio G-Shock GG-B100-1AER Mudmaster jsou skvělou volbou pro muže, kteří hledají kombinaci funkce a stylu. Tyto hodinky jsou vybaveny všemi funkcemi, které potřebujete, abyste byli ve svém životě úspěšní.

Jaký je typ hodinek?
Odpověď: Typ hodinek je Casio G-Shock GG-B100-1AER Mudmaster.

Doporučuji tyto pánské hodinky Casio G-Shock GG-B100-1AER Mudmaster. Jsou vybaveny odolnou konstrukcí a kvalitními materiály, které vám poskytnou spolehlivou a trvanlivou funkčnost. Hodinky mají moderní design a jsou vybaveny širokou škálou funkcí, včetně kompasu, barometru, altimetry a dalších. Tyto hodinky jsou ideální pro dobrodružného muže, který hledá spolehlivé a kvalitní hodinky, které by mu mohly pomoci při jeho cestách.

TIP: Tyto hodinky pořídíte za skvělou cenu ZDE!

Kategorie – Hodinky

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.