Recenze Pánské hodinky Casio G-Shock GA-2100-1AER

Hodinky jsou důležitou součástí každého mužského šatníku. Jsou symbolem módy a stylu, ale také praktickou funkcí, která vám umožní mít vždy přehled o čase. Casio G-Shock GA-2100-1AER je jednou z nejlepších volbou, pokud jde o pánské hodinky. Tyto hodinky jsou navrženy tak, aby vám poskytly vše, co potřebujete, a ještě více. V následujícím článku se podíváme blíže na to, co nabízí Casio G-Shock GA-2100-1AER a proč byste je měli vzít v úvahu, pokud hledáte své nové hodinky.

>> DO OBCHODU <<

Casio G-Shock GA 2100-1A přichází, jak už jsme u řady zvyklí, se zpracováním, díky němuž hodinky obstojí i vystavení ztíženým podmínkám. Vysoká odolnost pouzdra je zajištěna novou konstrukcí Carbon Core Guard. To je vyrobené z pryskyřice, vyztužené a zpevněné uhlíkovými vlákny, speciální je také konstrukce tlačítek, chránící model před průnikem nečistot. Zmíněná kombinace dovoluje vytvořit kompaktnější a lehčí celek.
Hodinky mají kombinovaný, analogový a digitální ciferník, který zobrazuje datum, den v týdnu, stopkybudík a mnohé další funkce, které využijete při sportu a ve volném čase.
Plastové pouzdro hodinek vyztužené uhlíkovými vlákny je doplněno pryžovým řemínkem vynikajícím vysokou odolností a dlouhou životností. Použité materiály pomohly snížit váhu hodinek na pouhých 51 gramů. Ciferník chrání minerální sklíčko. Pro snadnou čitelnost při zhoršených světelných podmínkách jsou hodinky vybaveny ručkami s luminiscenční vrtsvou a dvojitým LED osvětlením, které po stisku tlačítka osvětlí jak analogovou, tak digitální část ciferníku. Na pozici deváté hodiny je umístěn subciferník ukazující aktuální den, digitální displej ukazuje nejen zvolený režim, ale také související údaje. Díky průměru pouzdra 45,4 mm se řadí mezi vetší hodinky. Vodotěsnost tohoto modelu je 200 m, s hodinkami tedy můžete bez problémů plavat.

CASIO G-SHOCK GA-2100-1AER

Parametry

Značka Casio
Určení Pánské
Použití Sportovní
Původ Japonské
Záruka 5 roků
Vodotěsnost 200 m
Hmotnost 51 g

Pohon

Pohon Bateriový Quartz
Strojek 5611
Přesnost chodu v sekundách ±15 s / měsíc
Přesnost měření stopek 1/100 sek.

Ciferník a pouzdro

Rozměr pouzdra 45,4 mm
Výška pouzdra 12 mm
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál pouzdra Plast
Materiál sklíčka Minerál
Ciferník Kombinovaný
Barva číselníku Černá

Řemínek

Materiál pásku Pryž
Barva náramku Černá

Funkce

Budík Ano
Datum Ano
Podsvícení Ano
Stopky Ano
Ukazatel dne v týdnu Ano
Funkce Datum, Den v týdnu, Stopky, Budík, Podsvícení
Baterie Ano
Luminiscence Ručičky
Další funkce Odpočet, Světové časy, Režim 12/24, Automatický kalendář, Opakovaný alarm, Tón tlačítka, Hodinový signál, Uklizení ruček

Hodinky Casio G-Shock GA-2100-1AER jsou pánským sportovním modelem, přinášejícím nový design v osvedčeném osmibokém pouzdře použitém již na legendárním modelu Casio G-Shock DW 5000C, nyní ve vylepšeném provedení s novou konstrukcí Carbon Core Guard. Řada G-Shock nabízí svým majitelům již 35 let odolné hodinky s velkým množstvím funkcí v účelném a nadčasovém provedení.

&#9658;“>

TIP: Tyto hodinky pořídíte za skvělou cenu ZDE!

Když přemýšlíte o tom, jaké hodinky můžete nosit, je tu jedna značka, která vždycky přichází na mysl: Casio. Casio G-Shock GA-2100-1AER je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní, stylové a odolné pánské hodinky.

Tyto hodinky jsou navrženy tak, aby vydržely i těžké podmínky. Jejich odolný design je vyroben z kovu, který je odolný proti nárazům a oděru. Jeho povrch je pokrytý kvalitním sklem, které chrání hodinky před poškrábáním.

Kromě toho mají tyto hodinky i řadu funkcí, které uživateli umožňují mít vždy přehled o čase. Hodinky jsou vybaveny digitálním displejem, který zobrazuje čas a datum. Dále mají funkci stopky, budíku a kalendáře.

Kromě toho jsou tyto hodinky vybaveny i řadou technologií, které uživateli umožňují mít vždy přehled o čase. Hodinky jsou vybaveny technologií Multi-Band 6, která je schopná synchronizovat čas s přesností na tisíciny sekundy. Dále jsou vybaveny i technologií Neo-Brite, která umožňuje hodinkám svítit i ve tmě.

Casio G-Shock GA-2100-1AER jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní, stylové a odolné pánské hodinky. Jejich robustní design a technologie umožňují uživateli mít přehled o čase vždy a všude.

Jaké jsou hodinky Casio G-Shock GA-2100-1AER?
Hodinky Casio G-Shock GA-2100-1AER jsou pánské digitální hodinky s kulatým ciferníkem. Disponují klasickými funkcemi, jako je stopky, alarm, datum a časové pásma. Mají odolný minerální skleněný kryt, který je odolný proti poškrábání. Hodinky jsou vybaveny řemínkem z nerezové oceli a jsou vodotěsné do 200 metrů.

Tento model hodinek Casio G-Shock GA-2100-1AER jsou skvělou volbou pro muže, kteří hledají robustní a stylový design. Hodinky mají odolnou konstrukci, která je odolná proti nárazům a poškození. Mají také funkce, které jsou velmi užitečné pro aktivní životní styl, jako je stopky, alarmy, datum a čas. Díky svému modernímu designu a funkcím jsou tyto hodinky skvělou volbou pro sportovce, dobrodruhy nebo pro každého, kdo se chce cítit stylově.

TIP: Tyto hodinky pořídíte za skvělou cenu ZDE!

Kategorie – Hodinky

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.