Obsah
napiš úvod pro článek o hodinkách
Pánské
hodinky
Casio G-Shock DW-5600JV-7ER Joshua Vides Collaboration
nadpis tučným písmem
>> DO OBCHODU <<
Model Casio G-Shock DW-5600JV-7ER je výsledkem spolupráce s americkým umělcem a designérem Joshuou Videsem, známým především pro své černobílé ručně zhotovované kresby. Vides proměňuje předměty každodenní potřeby v poutavé černobílé ilustrace. A právě charakteristická monochromatická grafika Joshuy Videse v komiksovém stylu se stala ústředním motivem kolaborace a je aplikována na celý povrch hodinek, od číselníku, přes pouzdro až po řemínek.
Ani modelu DW-5600 v bílém provedení nechybí skrytý prvek, který objevíte po aktivaci LED podsvícení. V tomto případě se jedná o motiv dopravního kužele, hravý odkaz často používaný ve Videsově umělecké tvorbě. Dýnko pak zdobí umělcův podpis. Hodinky jsou samozřejmě dodávané ve speciálním balení.

Parametry
| Značka | Casio |
| Určení | Pánské |
| Použití | Sportovní |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 200 m |
| Hmotnost | 52 g |
Pohon
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | 3525 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
Rezerva chodu ![]() |
5 let |
Přesnost měření stopek ![]() |
1/100 sek. |
Ciferník a pouzdro
| Rozměr pouzdra | 42,8 mm |
Délka pouzdra (lug-to-lug): ![]() |
48,9 mm |
| Výška pouzdra | 13,4 mm |
| Tvar pouzdra | Hranaté |
| Materiál pouzdra | Pryskyřice |
| Barva pouzdra | Černé, Bílé |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Digitální |
| Barva číselníku | Šedá |
Řemínek
| Materiál pásku | Pryskyřice |
Spona ![]() |
Trnová |
| Barva náramku | Bílá, černá |
Rychlostěžejky ![]() |
ne |
Funkce
Budík ![]() |
Ano |
| Datum | Ano |
| Podsvícení | Ano |
Stopky ![]() |
Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu, Stopky, Budík, Podsvícení, Automatický kalendář |
| Baterie | Ano |
| Další funkce | Režim 12/24, Automatický kalendář, Odpočítávací stopky, Rozsvícení displeje při alarmu ad. |
Casio G-Shock DW-5600JV-7ER Joshua Vides Collaboration jsou sportovní hodinky s množstvím funkcí, které v sobě spojují legendární odolnost řady G-Shock s jedinečným designem inspirovaným tradičním japonským uměním origami. Osvědčený tvar pouzdra, lehká konstrukce a vysoká odolnost předurčují tento model pro každodenní nošení, sport a aktivní životní styl.
►„>
TIP: Tyto hodinky pořídíte za skvělou cenu ZDE!
napiš nadpis a článek o hodinkách
Pánské
hodinky
Casio G-Shock DW-5600JV-7ER Joshua Vides Collaboration
napiš nejčastější otázky a k nim odpovědi, otázky napiš tučně vždy na nový řádek o
Pánské
hodinky
Casio G-Shock DW-5600JV-7ER Joshua Vides Collaboration
napiš doporučení pro produkt a napiš kdo by si měl koupit produkt
Pánské
hodinky
Casio G-Shock DW-5600JV-7ER Joshua Vides Collaboration


