Obsah
napiš úvod pro článek o hodinkách
hodinky
Formex Essence ThirtyNine Automatic Chronometer Space Ghost 0339.1.6643.100
nadpis tučným písmem
>> DO OBCHODU <<
Ocelové pouzdro hodinek Formex Essence ThirtyNine Automatic Chronometer Space Ghost s titanovým vnitřním kontejnerem má kartáčovaný povrch, doplněný efektními leštěnými ploškami. Pouzdro je vybavené integrovaným systémem odpružení Case Suspension System, které pomáhá chránit strojek před vlivem nárazů. Nově přichází se šroubovací korunkou pro ještě vyšší jistotu při sportovních aktivitách. I přes toto technologické vylepšení dosahuje pouzdro výšky pouhých 10 mm.
K vysokému pohodlí přispívá také ocelový náramek zakončený nově navrženou motýlovou sponou s možností prodloužení o 3 nebo 6 mm, a to bez nutnosti sundat hodinky ze zápěstí.
Hodinky pohání mechanický strojek s automatickým nátahem Sellita SW200-1 (Chronometer Grade) s COSC certifikací a rezervou chodu kolem 41 hodin. Strojek s frekvencí 28800 polokmitů za hodinu nabízí možnost nátahu korunkou, funkci zastavení vteřinovky při nařizování času (hacking) a data na pozici 6. hodiny. Voděodolnost hodinek je 100 m (10 ATM). Průměr pouzdra je 39 mm, hodinky tak skvěle sednou na většinu pánských, ale i dámská zápěstí.

Parametry
| Značka | Formex |
| Určení | Pánské, Dámské, Unisex |
| Použití | Sportovní, Univerzální |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
Pohon
| Pohon | Automatický |
| Strojek | Sellita SW200-1 |
| Přesnost chodu v sekundách | -4/+6 s/den |
Rezerva chodu ![]() |
41 hodin |
Ciferník a pouzdro
| Rozměr pouzdra | 39 mm |
Délka pouzdra (lug-to-lug): ![]() |
45 mm |
| Výška pouzdra | 10 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Barva pouzdra | Stříbrné |
| Materiál sklíčka | Safírové – antireflexní |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Stříbrná |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
Řemínek
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel |
Spona ![]() |
Motýlová spona |
| Šířka pásku | 20 mm |
| Barva náramku | Stříbrná |
Rychlostěžejky ![]() |
ano |
Funkce
| Datum | Ano |
| Funkce | Datum, Korunka šroubovací, COSC |
Luminiscence ![]() |
Ručičky, číslice a indexy Super-LumiNova |
| Další funkce | 26 kamenů, 28800 polokmitů/hodina |
Švýcarské hodinky Formex Essence ThirtyNine Automatic Chronometer Space Ghost 0339.1.6643.100 na první pohled zaujmou unikátním stříbrným číselníkem z meteoritu, doplněným o modřené indexy a ručky. Pouzdro podtrhuje moderní vzhled hodinek, které v sobě spojují technickou dokonalost a univerzální styl vhodný pro každou příležitost. Modely Formex Essence si mezi milovníky hodinek získaly oblibu díky kombinaci čistého designu, výborné čitelnosti a špičkového zpracování.
Formex k příležitosti velkého úspěchu modelu Space Ghost přináší tento unikátní číselník také v modelu Essence s pouzdrem o průměru 39 mm. Speciální číselník z meteoritu starého 4,5 miliardy let je vyrobený v exkluzivní roční sérii 200 kusů. Kromě číselníku přináší novinka precizní technické vylepšení ve všech směrech.
Formex Essence ThirtyNine Space Ghost rozšiřují nabídku speciálních edicí, které dělá unikátními jejich číselník. V tomto případě číselník z meteoritu Muonionalusta starého více než 4,5 miliardy let, který je galvanicky rhodiovaný.
Formex i u modelů Space Ghost využil inovativní proces galvanického pokovování povrchu číselníku, u nějž je výhodou vysoký obsah železa v meteoritu. Výsledkem je zvýraznění Widmanstättenova vzoru, struktury typické pro meteorit Muonionalusta. Každá textura je jedinečná a každý číselník je proto originálem a jedinečným uměleckým dílem.
►„>
TIP: Tyto hodinky pořídíte za skvělou cenu ZDE!
napiš nadpis a článek o hodinkách
hodinky
Formex Essence ThirtyNine Automatic Chronometer Space Ghost 0339.1.6643.100
napiš nejčastější otázky a k nim odpovědi, otázky napiš tučně vždy na nový řádek o
hodinky
Formex Essence ThirtyNine Automatic Chronometer Space Ghost 0339.1.6643.100
napiš doporučení pro produkt a napiš kdo by si měl koupit produkt
hodinky
Formex Essence ThirtyNine Automatic Chronometer Space Ghost 0339.1.6643.100


