Recenze H10+ hrudní snímač TF, šedý, M-XXL

## Získávejte nejnovější informace o svém těle díky H10+ hrudní snímači TF, šedé barvě, M-XXL

>> DO OBCHODU <<

Každý správný sportovec ví, že žádný trénink není efektivní bez měření tepové frekvence. Nezapomínejte na tento nezbytný údaj pro vaši kondici ani vy a vsaďte na hrudní snímač značky Polar. Snímač stačí pomocí Bluetooth propojit s mobilním telefonem nebo s hodinkami Polar disponujícími Bluetooth a mít tak dokonalý přehled o zlepšující se kondici.

H10+ hrudní snímač TF, šedý, M-XXL

Základní parametry

Záruka2 roky
Barva řemínku/tahušedá
Vodotěsnost3 ATM/3 BAR

Funkce

OstatníMonitor srdečního tepu – hrudní pás – Bluetooth

TIP: Tyto hodinky pořídíte za skvělou cenu ZDE!

# Nové Hodinky H10+ TF: Vysoce výkonný hrudní snímač pro každého

Hodinky H10+ TF jsou novým vysoce výkonným hrudním snímačem, který je vhodný pro všechny typy sportu a aktivit. Snímač je vybaven technologií TF, která umožňuje přesné měření srdečního tepu a jiných ukazatelů fyzické aktivity. Díky technologii TF můžete mít přesné informace o tom, jak se vaše tělo chová během tréninku a jaké jsou vaše výsledky.

Hodinky H10+ TF jsou navíc vybaveny komfortním designem, který je vhodný pro nošení po dlouhou dobu. Díky tomu můžete dostat více informací o tom, jak se vaše tělo vyvíjí během tréninku. Snímač je navíc k dispozici ve velikostech od M do XXL, takže si můžete vybrat tu, která vám nejlépe padne.

Kromě toho, že snímač H10+ TF měří fyzickou aktivitu, můžete si také užívat řadu dalších funkcí, jako je monitorování spánku, krokoměr a další. Hodinky jsou navíc vybaveny vodotěsnou konstrukcí, která vám umožní plavat s hodinkami až do hloubky 50 metrů.

Hodinky H10+ TF jsou skvělou volbou pro každého, kdo hledá vysoce výkonný hrudní snímač s širokou škálou funkcí.

H10+ hrudní snímač TF, šedý, M-XXL

Co je H10+ hrudní snímač TF?

H10+ hrudní snímač TF je snímač tepu a dechu, který může být použit k monitorování tepové frekvence a dýchacích dat. Snímač je vyroben z prodyšného materiálu a je navržen tak, aby se dobře nosil a byl pohodlný.

K čemu se používá H10+ hrudní snímač TF?

H10+ hrudní snímač TF se používá k monitorování fyzické aktivity a tréninku. Snímač může být použit k měření tepové frekvence a dýchacích dat.

Jaké barvy je H10+ hrudní snímač TF k dispozici?

H10+ hrudní snímač TF je k dispozici ve šedé barvě.

Jaká je velikost H10+ hrudního snímače TF?

H10+ hrudní snímač TF je k dispozici ve velikostech od M do XXL.

– ideální pro měření tepové frekvence a intenzity cvičení
– uživatelsky přívětivý design
– pohodlné nošení díky měkkému materiálu
– široký rozsah velikostí (M-XXL)
– snadná instalace
– přesné a spolehlivé měření
– vysoká odolnost vůči vodě a potu

TIP: Tyto hodinky pořídíte za skvělou cenu ZDE!

Kategorie – Hodinky

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.