Proman Plus – recenze a zkušenosti s produktem pro muže

Proman Plus – recenze a zkušenosti ukazují, že jde o produkt pro každého muže, kterému chybí jedna důležitá věc. Jaká? Testosteron je hormon, který si spojujeme většinou s muži. Určitou hladinu testosteronu ale obsahuje také ženské tělo. Testosteron se nachází taktéž u zvířat. U mužů vyrábí testosteron primárně varlata, u žen pak vaječníky – i když v menších množstvích. Produkce testosteronu se začne výrazně zvyšovat během puberty a začíná se snižovat až po dosažení věku 30 let.

Testosteron je spojován s uspokojivým pohlavním stykem, je zodpovědný za produkci spermií. Ovlivňuje ale i jiné faktory – například ukládání tuku v mužském těle, tvorbu kostní i svalové hmoty, a dokonce i produkci červených krvinek. Proto se spousta mužů po třicítce snaží množství testosteronu doplňovat prostřednictvím nejrůznějších doplňků stravy. Není vhodné doporučené dávky překračovat, protože množství testosteronu u člověka (tedy i u žen) může významně ovlivňovat jeho náladu.

ProMan Plus

ProMan Plus je doplněk stravy, který si bere jako svůj hlavní cíl doplňovat mizející hladiny testosteronu u mužů, a tím zajišťovat i nadále spokojený život mužů. Nedostatek testosteronu je spojován hned s několika zdravotními problémy: neuspokojivý pohlavní styk, menší množství energie, přibývání na váze, pocity deprese a náladovost, snížené sebevědomí, úbytek vlasů a řidší kosti.

Co způsobuje snižování produkce testosteronu?

Jak už bylo řečeno, ke snižování produkce testosteronu dochází postupně s tím, jak muž stárne. Je to proces, který prostě nelze ovlivnit. Existují ale i další faktory, které mohou být příčinou poklesu tohoto hormonu. Mezi ně patří například poranění varlat a léčba rakoviny, chronická onemocnění a stres. Taktéž nemoci ledvin, alkoholismus, cirhóza jater a AIDS jsou spojovány se snížením produkce testosteronu.

Přirozená podpora testosteronu

Na trhu existuje velká spousta produktů, které vám budou slibovat podporu produkce testosteronu. Důležité ale je, abyste si zvolili takový produkt, který vám hladinu testosteronu skutečně zvýší, a přitom vám nezpůsobí žádné vedlejší účinky. Jedním z kvalitních produktů je například ProMan Plus. Jedná se o norský produkt, který by měl přirozeně podporovat produkci testosteronu. Skládá se z dvanácti složek, které spolu vzájemně účinkují. Výhodou je pak větší množství energie, výkonnosti (a to i sexuální) a lepší nálada.

ProMan plus složení

Každá z dvanácti ingrediencí obsažená v produktu ProMan plus má svůj význam. Všechny tyto látky se snaží zachovávat množství testosteronu a doplňovat jeho množství do normální hladiny. ProMan plus složení je kombinací přírodních látek, vitamínů a minerálů, které jsou zahrnuty v potřebných množstvích, aby spolu dokonale spolupracovaly. Složení ProMan plus odpovídá GMP standardům – což jsou zásady dobré výrobní praxe v Norsku, které zajišťují bezpečnost produktu pro uživatele. Níže se podívejte na jednotlivé složky ProMan Plus a přečtěte si, proč jsou z hlediska hladiny testosteronu v těle důležité.

1. Žen-šen

Žen-šen je již dlouhodobě součástí tradiční čínské medicíny – medicíny, která je založena na užívání přírodních produktů již celá staletí. U žen-šenu se odhaduje, že jej Číňané používají již více než 4 000 let pro dosažení dlouhověkosti a vitality. Žen-šen nepůsobí přímo na zvyšování hladiny testosteronu, ale měl by přispívat k udržení normální sexuální funkce, působit proti vyčerpání a zvyšovat fyzickou výkonnost. Je to takový všelék, který se užívá taktéž jako lék na deprese, údajně zlepšuje i činnost mozku a paměť, podporuje imunitní systém člověka a mnohem víc. Některé studie ukazují, že lidé, kteří žijí v oblastech, kde se žen-šen přirozeně vyskytuje, se dožívají vyššího věku.

2. Rozchodnice růžová

Rozchodnice růžová je rostlina, která má podobné účinky jako žen-šen. Vzhledem ke svému výskytu ji označujeme jako žen-šen severu. Údajně zlepšuje fyzickou i mentální výkonnost, čímž bojuje proti jakémukoli druhu únavy. Pomáhá vyrovnávat se se stresovými situacemi a pozitivně ovlivňuje spánek.

3. Damiana

Damiana je první rostlinkou, která údajně přímo ovlivňuje sexuální funkci, výdrž a sexuální apetit. Vzhledem k tomu, že dokáže navodit pocity sytosti, bývá používána také jako prostředek k regulaci tělesné hmotnosti.

4. Pískavice řecké seno

Tato rostlina je častou součástí prostředků pro udržování a budování svalstva. Údajně příznivě působí na metabolismus člověka a pozitivně ovlivňuje mentální i fyzickou výkonnost. Jako bonus se říká, že udržuje příznivé hladiny cholesterolu a cukru v krvi.

5. Vitamín B3

Tento vitamín je důležitý pro dosažení hormonální rovnováhy v těle.

6. Vitamín B6

Vitamín B6 přispívá k ovlivňění metabolismu a nervového systému.

7. Vitamín B12

Vitamín B12 a množství energie v těle. Mimochodem – jde také o vitamín, který obsahuje pivo. Tedy nápoj, který miluje snad každý chlap.

8. Vitamín D3

Tento vitamín je spojován se silou a imunitou.

9. Hořčík

Hořčík prý podporuje množství vaší svalové hmoty v těle. Pomáhá napomáhat komfortu svalů – jejich činnosti a práci při každodenních činnostech.

10. Mořské peptidy

Mořské peptidy jsou zodpovědné za bioaktivitu.

11. Zinek

Zinek je důležitý minerál, který je spojován se zlepšením kognitivních funkcí a také s udržováním normální hladiny testosteronu.

12. Selen

Selen je spojován s normální tvorbu spermií a údajně napomáhá správné funkci imunitního systému.

ProMan Plus dávkování

Nikdy u žádného doplňku stravy neužívejte větší než doporučené množství. Pokud chcete, aby doplněk stravy fungoval tak, jak má, pak musíte následovat pokyny výrobce. Výhodou je, že ProMan Plus dávkování je velice snadné – stačí užívat jednu tabletu denně a zapít ji dostatečným množstvím tekutiny. To je velkou výhodou, protože existují výrobky, které vám zajistí zvýšené množství energie, doplňování hladiny testosteronu a další výhody, ale musíte užívat velké množství tablet denně.

ProMan Plus cena

Certifikovaný výrobek ProMan Plus je vyráběn tak, aby se užíval dlouhodobě. Pozitivních výsledků dosáhnete i při krátkodobějším užívání, ale samozřejmě nejlepších výsledků dosáhnete při dlouhodobém užívání. Už po měsíci užívání byste si ale měli všimnout prvních pokroků. Balení v množství 60 ks – tedy dávka na dva měsíce vás vyjde na 599 Kč. ProMan Plus cena je tedy výhodnější, když ji zkusíte porovnat s obdobnými produkty. Nespornou výhodou oproti konkurenci je fakt, že první balení je ZDARMA! Můžete si tak produkt vyzkoušet bez rizika.

Proman Plus Bezpečnost užívání

Dosud nebyly hlášeny žádné vedlejší účinky spojené s užívání produktu, proto lze obecně konstatovat, že užívání produktu je bezpečné. Přesto výrobce varuje před určitými nebezpečími, kterým se ale nevyhnou ani konkurenční výrobci: lidé, kteří jsou alergičtí na některou ze složek, by se užívání výrobku měli vyhnout. V létě si dejte pozor na skladování – výrobek by neměl být skladován při teplotě vyšší než 25 stupňů Celsia, aby byly zachovány veškeré jeho účinky.

CHCI BALENÍ ZDARMA

Jak zjistit hladinu testosteronu v těle?

To, jestli máte dostatečnou hladinu testosteronu v těle, můžete zjistit prostřednictvím jednoduchého krevního testu. Ten vám může provést váš ošetřující lékař. Existuje široká škála zdravé hladiny testosteronu, který se nachází v krvi – u mužů je v rozmezí mezi 250 až 1100 ng/dL. Pokud trpíte problémy, které by mohli být spojovány se sníženým množstvím testosteronu v těle (nedostatečné množství energie, ztráta sexuálního apetitu, nedostatek výkonnosti a další), rozhodně se poraďte se svým lékařem.

Andropauza u mužů

Andropauza je v podstatě totéž, co menopauza u žen – andropauza je tedy mužský přechod. Andropauza je spojována se sníženou produkcí testosteronů, která jde ruku v ruce s dalšími problémy. Tato produkce je ale mírnější, než snížená produkce ženského testosteronu u žen v období menopauzy. I tak ale není dobré andropauzu podceňovat. Andropauza se projevuje podobně jako u žen – podráždění, návaly horka, bolesti kloubů, únava, nedostatečná chuť na sex a problémy s erekcí. Muži se mohou tomuto stavu vyhnout užíváním vhodných doplňků stravy, zavedením zdravého životního stylu, který zahrnuje zvýšené množství pohybové aktivity a také zdravý jídelníček.

ProMan Plus zkušenosti

Ze zkušeností reálných mužů vyplývá, že užívání výrobku splnilo jejich očekávání. ProMan Plus zkušenosti jsou vesměs pozitivní, skutečně bylo dosaženo vyššího množství testosteronu – a to i při začínající andropauze. Spousta mužů si pochvaluje taktéž zvýšené množství energie a výkonnosti. Velice pozitivní je také to, že stačí užívat pouze jednu tabletu denně a že složení produktu je průhledné. Nejsou tam žádné chemikálie ani chemické vzorce, kterým by průměrně inteligentní muž nerozuměl.

Nejen muži, kteří přípravek užívají jsou spokojení. Pozitivních reakcí se dočkali také od svých partnerek. Všimli si, že jejich muži mají více energie, kterou mohou investovat nejen do domácnosti a činností kolem domu, ale také jim, svým partnerkám.

Nevýhody produktu pak většina mužů hodnotí spíše jako jednotlivci. Někteří si stěžují na cenu, ačkoli ta je v porovnání s obdobnými produkty spíše výhodná, jiní si stěžují i na to, že výrobek je nutné užívat každý den. A to i přes to, že stačí užívat jedinou tabletu denně! Jedna odezva se týkala taktéž toho, že po užívání produktu začal muž přibývat na váze. Jako hlavní příčinu uvedl, že nežije aktivním životním způsobem života, a myslí si, že prostředek ProMan Plus je určen pro aktivní sportovce.

 

ProMan Plus

9.4

ProMan Plus


9.4/10

Plusy

  • Pozitivní zkušenosti napříč internetem
  • První balení zdarma
  • Norská kvalita - přírodní složení

Mínusy

  • Ne u každého bylo dosaženo požadovaných výsledků


Klidně sdílej!

Sammy

Rád píšu o adrenalinových sportech a mou největší vášní jsou hodinky. Před 5 lety jsem do Česka na malou vesnici přestěhoval z Londýna. Možná moje čeština nebude perfetkní ale články vám snad budou vávat smysl.