Primulus recenze a osobní zkušenost

2Primulus recenze a osobní zkušenost

Primulus recenze – dnes se blíže podíváme na jeden z nejoblíbenějších přípravků, který by nám měl pomoci s udržením, případně zvýšením hladiny testosteronu v krvi. Podívám se na to, co říká výrobce a porovnáme to s účinky, které Primulus měl na mě. Jdeme na to.

Primulus recenze – Co o Primulusu říká výrobce:

Primulus je kvalitní doplněk stravy pro moderního muže! Posiluje imunitu (už žádné nachlazení a rýmička), zvyšuje fyzickou kondici, zlepšuje náladu, pomáhá udržet optimální hladinu testosteronu (mužský pohlavní hormon) a nabrat svalovou hmotu. Jedná se o přírodní produkt, který podporuje tvorbu testosteronu – obsahuje extrakty z bylin, vitamíny a minerální látky, které tělo potřebuje pro svou správnou funkci.

Nízká hladina testosteronu způsobuje přibývání tělesného tuku a nárůst hmotnosti, úbytek energie (únava), úbytek svalové hmoty, podrážděnost, duševní nestálost, snížení sexuálního libida. Právě proto je optimální hladina testosteronu pro mužské zdraví opravdu nezbytná.

Primulus je určen pro aktivní muže jakéhokoliv věku, kteří pečují o své zdraví a především o svou mužnost!

 

Primulus recenze – Osobní zkušenost:

Máte pocit, že už nehýříte energií jako dříve? Jste často nemocní? Náladový? Už nemáte takovou chuť na postelové hrátky jako kdysi?

Za tyto příznaky může s největší pravděpodobností nízká hladina testosteronu v těle!

Vyzkoušeli jste již výživové doplňky stravy, které by vám s těmito obtížemi pomohly?

Já sám s narůstajícím věkem začal užívat hned několik doplňků stravy, ale nejsem moc vPrimulus recenzeelkým příznivcem polykání několika tabletek denně, takže jsem hledal nějaký vhodný multivitamín, který by mi to trochu ulehčil. Vzhledem k tomu, že celkem dost dbám o své zdraví a nedopoval bych se žádným neověřeným chemickým prostředkem, tak jsem na výběr vhodného produktu náročný.

Po 35 roce svého života jsem pocítil, že jsem náchylnější k nemocem a už se necítím v tak dobré formě jako “za mlada”. Ze všechno nejvíce mě ale jako muže trápilo, že už nemám chuť na postelové radovánky jako kdysi. Hledal jsem tedy vhodný doplněk stravy, který by mi pomohl zvýšit fyzickou kondici. Když jsme to probírali s kámošema u piva po fotbale, shodli jsme se, že jsme na tom po třicítce všichni stějně  a jeden z kamarádů doporučil právě Primulus.

Když jsem se o Primulusu poprvé dozvěděl, myslel jsem, že se jedná jen o další zázračné tablety na erekci, ale po doporučení kámoše Zdeňka (44 let), který aktivně sportuje a potrpí si na opravdu kvalitní doplňky stravy, jsem se začal o Primulus zajímat a po přečtení recenzí jsem se rozhodl, že ho také vyzkouším.

Když jsem si přečetl složení, řekl jsem si ok, obsahuje velké množství vitamínů, které mužské tělo opravdu potřebuje, zkusím to, v nejhorším to nebude fungovat, jako mnoho přípravků dříve. Potěšilo mě, že se jedná o český výrobek (trošku patriot), který je vyrobený z čistě přírodních ingrediencí. Nehrozí vám tedy při jeho pravidelném užívání žádné vedlejší účinky (což je super, když čtu kolikrát recenze jiných přípravků). Rozhodl jsem se tyto “zázračné” tabletky také vyzkoušet a po 3 měsících užívání bych se s vámi rád podělil se svou osobní zkušeností s tímto výrobkem.

 

Primulus recenze – Složení:

zinek – chrání proti rýmě a nachlazení, kašli a ekzému, je nezbytný při správné aktivitě většiny enzymů. Bojuje proti únavě, ztrátě chuti k jídlu i zhoršenému stavu kůže a bolavým koutkům úst.

cwewvitamín D3 – pomáhá udržovat normální stav kostí a zubů, podporuje činnost svalů a správnou funkci imunitního systému, přispívá k růstu kostí a svalů. V přípravku Primulus je obsah tohoto vitamínu 2000 jednotek Ul.

vitamín B6 – při nedostatku vitamínu B6 hrozí podrážděnost, otoky kloubů a dokonce i ztráta zubů a neplodnost

hořčík – podporuje správnou funkci metabolismu, vitalitu svalů a nervů a stabilní srdeční rytmus

vitamín C – posiluje imunitu

selen – nedostatek selenu může způsobovat únavu a svalovou slabost

extrakty z černého pepře – aditivum a antioxidant, který urychluje vstřebávání dalších účinných látek

kotvičník zemní – dodává energii a zvyšuje zájem o sexuální život

pískavice řecké seno (fenugreek) – snižuje hladinu cholesterolu, pomáhá proti akné a kašli

 

Primulus recenze – Cena produktu:

Na to kolik zdraví prospěšných látek Primulus obsahuje je cena tablet velice příznivá. Již před Primulusem jsem užíval jako doplněk stravy vitamín C, vitamín B6 a hořčík. Když si spočítám cenu za doplňky, které jsem kupoval před tím, tak musím uznat, že s Primulusem výrazně ušetřím a navíc mám všechny potřebné vitaminy v jedné tabletce!

 

Primulus recenze – Dávkování: 2 tablety denně


sss
Balení obsahuje 60 tablet
, jedno balení tak vyjde na celý měsíc. Je vhodný jako doplněk stravy pro muže všech věkových kategoriích.

 

Primulus recenze – Kde se dá výrobek zakoupit:

Osobně nevěřím žádným pochybným internetovým prodejcům, kteří prodávají výrobky výrazně levněji než konkurence. Abych se tomu vyhnul, pořídil jsem si výrobek přímo od jeho distributora.

 

Primulus recenze – Doba doručení a diskrétnost balení:

Tabletky jsem si objednal ve čtvrtek ráno a hned druhý den jsem je měl doma! Za rychlost doručení u mě měl Primulus hned první plus. Ocenil jsem, že byla zásilka diskrétně zabalena (bez nálepek a nápisů, které by určovaly, kde byl výrobek zakoupen) a to i přes to, že se nejedná o produkt, za který bych se musel stydět.

 

První dojmy:

Hned po rozbalení mě mile překvapilo balení výrobku, které je opravdu velice originální a vkusné. Tablety mají ideální velikost a velice dobře se polykají.

 

Primulus recenze – Otázky a odpovědi posbírané z internetu:

Jelikož jsem před zakoupením výrobku pátral na internetu a přečetl celkem dost recenzí a diskusí, rozhodl jsem se, že se pokusím odpovědět na otázky, které byly nezodpovězeny.

 

 

Jedná se skutečně o přírodní výrobek?

Ano, skutečně je složen jen z přírodních produktů, které tělu nijak neublíží.

Opravdu zvyšuje chuť na sex?

Sám jsem tomu nevěřil, ale je tomu opravdu tak. Již po měsíci užívání jsem se cítil zase jako dvacetiletý kluk. 🙂

Je výrobek volně prodejný?

Ano, jedná se o doplněk stravy, který je volně prodejný.

Tip !

Primulus recenze – Na co si dát pozor:

Výrobce neuvádí vedlejší účinky a já jsem po třech měsících užívaní žádné neodhalil.

 

Primulus recenze – Plusy a mínusy:

 

  • Zlepšení fyzické kondice
  • Cena
  • Diskrétní balení a rychlost doručení
  • Kvalita výrobku (přírodní produkt)
  • Vrácení peněz v případě nespokojenosti
  • Užívání pilulek
  • Výsledky se objeví až po měsíci užívání
  • Tablety je potřeba užívat pravidelně, aby byl výsledek trvalý

Závěr:

V první řadě musím uznat, že mě Primulus mile překvapil. Nečekal jsem tak dobré výsledky! Již po měsíci testování jsem se cítil tělesně fit, měl jsem lepší náladu, už jsem nebyl unavený tak jako dříve a především se mi vrátila chuť k sexu. Ten poslední bod bych možná také přičítal období, protože během léta je asi každý sexuálně aktivnější, nevím..

Vzhledem k tomu, že jsem aktivní sportovec a trávím spoustu času v posilovně, oceňuji kvalitní, povzbuzující prostředky a tím právě Primulus je. Hlavním pozitivem tohoto doplňku stravy by mělo zvýšení hladiny testosteronu a doplnění všech potřebných vitamínů, které muž potřebuje. I zde musím potvrdit kladné účinky zhruba po měsíci užívání.

S výrobkem jsem zcela spokojen a určitě ho budu užívat i na dále. Cítím se po něm daleko lépe a zvýšilo se mi libido! Rozhodně nelituji, že jsem se nechal přesvědčit k odzkoušení tohoto výrobku a rád jej doporučím dále. Doporučuji každému, kdo potřebuje nakopnout.

Ještě jedna výhoda nakonec. Vzhledem k tomu, že je Primulus v luxusním kazetovém balení, je přípravek vhodný také k obdarování mužské populace. Takový dárek bych uvítal!

Klidně sdílej!

Kryštof
Kryštof

Milovník adrenalinových sportů, aut a hlavně dobrého alkoholu a hodinek