Představení nejoblíbenějších whisky barů na světě

Představení nejoblíbenějších whisky barů na světě

Za posledních pár let se whiskey stala velmi oblíbeným alkoholem po celém světě. Proto není divu, že se na různých místech světa objevují whisky bary, kde můžete ochutnat rozličné druhy whiskey. V tomto článku Vám představíme několik nejoblíbenějších whisky barů na světě.

1. The Whiskey Jar – Manchester, Velká Británie

Tento bar se nachází v historické čtvrti Manchesteru a nabízí více než 500 druhů whiskey z různých částí světa. Milovníci whiskey zde mohou ochutnat od klasických skotských pochoutek až po whiskey z Japonska.

2. Jack Rose Dining Saloon – Washington DC, USA

Tento bar nabízí více než 2 700 druhů whiskey a bourbounu z celého světa. Součástí tohoto baru je i speciální alkoholová knihovna.

3. Milroy’s – Londýn, Velká Británie

Tento bar, který vznikl již v roce 1964, nabízí více než 750 druhů whisky z celého světa. Součástí tohoto baru je i whisky obchod, kde si můžete koupit svou oblíbenou whiskey.

4. The Glenlivet – New York, USA

Tento bar je zaměřen na skotskou whisky. Nabízí více než 200 druhů whisky značky The Glenlivet. Navštěvovateli se zde také nabízí degustační menu.

5. Tout Peut Arriver – Paříž, Francie

Tento bar nabízí více než 1 000 druhů whisky z celého světa. Kromě whiskyy si můžete objednat i skvělé koktejly, ve kterých se whisky využívá jako základní ingredience.

Pokud jste milovníkem whiskey, určitě byste měli navštívit některý z těchto bud. Ovšem nezapomeňte, že alkohol je návykový a konzumování by mělo být zodpovědné.

Zdrojový odkaz: https://knightrider.cz/2019/06/05/vyhledat-nejoblibenejsi-whiskove-bary-na-svete/

Nejširší nabídka WHISKEY v AKCI

1. Co je Představení nejoblíbenějších whisky barů na světě?
Představení nejoblíbenějších whisky barů na světě je webová stránka, která představuje nejlepší a nejoblíbenější whisky bary na celém světě.

2. Proč bych měl/a navštívit některý z těchto whisky barů?
Tyto bary jsou místy, kde můžete ochutnat nejlepší druhy whisky z celého světa a zároveň si užít neuvěřitelnou atmosféru, skvělou obsluhu a kvalitní jídlo.

3. Které země reprezentují nejvíce barů na této stránce?
Na stránce najdete bary z různých zemí, např. USA, Skotska, Irska, Japonska, Kanady či Austrálie.

4. Jsou bary vhodné i pro neznalé milovníky whisky?
Ano, určitě. Většina barů má vynikající personál, kteří vám rádi poradí, jakou whisky si vybrat a jak si ji užít.

5. Musím mít výjimečné prostředky, abych si mohl/a dovolit vstupné do těchto bary?
Ceny se samozřejmě liší dle zvoleného baru a kvality whisky, kterou si chcete dát. Nicméně, na stránce najdete širokou škálu cenových kategorií, aby si mohl každý najít něco podle svého rozpočtu.

6. Kdy je nejlepší doba na návštěvu těchto barů?
Nejlepší doba na návštěvu těchto barů je obvykle ve večerních hodinách, kdy můžete být svědkem unikátní atmosféry a zajímavých zážitků.

7. Můžu v těchto barech najít i něco na zub?
Ano, většina bare už je zaměřená na gastronomii a nabízí skvělá jídla, která se perfektně hodí k whisky.

8. Je třeba dopředu rezervovat stůl v některém z těchto barů?
Vzhledem k velké oblibě těchto barů, je většinou lepší si dopředu zarezervovat stůl, aby nemusel/a odcházet zklamaný/á z plného baru.

Jak vybrat správnou irskou whisky pro každou příležitost

Nejširší nabídka WHISKEY v AKCI

Představení nejoblíbenějších whisky barů na světě

Pokud patříte mezi milovníky whisky a cestování, určitě vás bude zajímat seznam nejoblíbenějších whisky barů na světě. Tyto bary se nacházejí v různých koutech světa a nabízejí skvělou atmosféru, širokou paletu whisky a zároveň přehledně pojmenované whisky sortimenty.

Prvním barem na seznamu je Aqua Vitae bar v Londýně. Tento bar se nachází v historickém centru města a nabízí vybraný sortiment nejen skotských whisky, ale také whisky z různých zemí světa. Barová karta je velmi detailní a obsahuje popisky k jednotlivým druhům whisky. Aqua Vitae se také může pochlubit unikátním baru, který je zdobený dýmějovými skly.

Dalším barem, který bychom Vám rádi představili, je Cole´s Bar v anglickém Bristolu. Tento bar je nazván podle svého zakladatele Colesa, který oWhiskách básnil ve svých denících. Cole´s bar je rovněž i setkávacím místem pro milovníky tohoto nápoje a je dokonalý pro relaxování při poslechu klavírní hudby.

Neméně populárním barem mezi milovníky whisky je i Whiskey Jar v americkém Manchesteru. Tento bar je populární díky svému rozsáhlému výběru bourbonu, který tvoří více než 180 druhů této whisky. Bar se nachází v historickém centru a nabízí tak široký výběr nejlepšího amerického bourbonu.

Pokud vám z popisu uvedených barů zatrnulo, protože se nacházejí mimo Vaše možnosti, rádi bychom Vám doporučili i bar, který je v České republice. Jedná se o Popocafépetl whiskey bar v centru Prahy, který nabízí více než 200 druhů whisky. Skvělá atmosféra, rocková hudba a velký výběr tvoří z Popocafépetl kultovní bar.

Pokud byste chtěli vidět další různé whisky bary, doporučujeme Vám zhlédnout video https://www.youtube.com/watch?v=pZevwSTZMjA, kde jsou nejobsáhlejší whisky bary na světě popsány v detailu.

Určitě si zasloužíte posedět v některém z výše uvedených barů a vychutnat si skvělou whisky!

Nejširší nabídka WHISKEY v AKCI

Kategorie – Whisky

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.