Pilotem na zkoušku

Pilotem na zkouškuPilotem na zkoušku – Staňte se pilotem na zkoušku – zážitek, který rozhodně stojí za to!

Pilotem na zkoušku – Letectví je obor, který odjakživa zajímal nejen muže, ale i ženy. Možná i vás fascinuje pohled na piloty letadel, kteří se den co den vznáší do několikakilometrové výšky, kde mají naprostou volnost a kontrolu nad letounem. Jestliže jste zatoužili vyzkoušet, jaké to je vznášet se nad zemí a rozhodovat o směru vašeho letu, pak zapomeňte na trenažéry nebo simulátory a vsaďte na pravou realitu! Staňte se pilotem a získejte zážitek, na který se nezapomíná!

 

Pilotem na zkoušku – Zážitek pro všechny, kterým simulace nestačí!

 

Jste zapáleným fanouškem do letectví a všeho, co je s tímto oborem spojené? Vyzkoušeli jste nejrůznější trenažéry nebo simulátory letu, které jsou sice realistické, ale vám to prostě nestačilo? Pak zkuste pilotovat skutečné letadlo – pokud si na to troufnete!

 

Pilotem na zkoušku – Pečlivá příprava, aneb i teorie dělá mistry!

 

Ještě než usednete do kabiny letadla, projedete pečlivou přípravou na zemi. Dozvíte se veškeré potřebné informace a zjistíte, jak vše funguje. O zkušenosti se s vámi podělí zkušený kapitán letadla, který vám sdělí i základy teorie, jež jsou pro pilotování letadla bezesporu potřeba – nejen praxe totiž dělá mistry! Samozřejmě dostanete i prostor zeptat se na jakoukoli otázku a ve chvíli, kdy vám vše bude jasné, se konečně přesunete k samotnému letadlu a vyrazíte do oblak!

Směr letu je ve vašich rukách!

 

Umíte si představit tu volnost, která se vám ve vzduchu naskytne? Sami budete moci rozhodovat o směru letu a získáte tam absolutní kontrolu. Jediným vaším úkolem bude držet knipl a poslouchat kapitána. A proč tento nezapomenutelný zážitek absolvovat?

 

  • získáte kontrolu nejen sami nad sebou, ale i nad směrem letu a samotným letadlem
  • podíváte se na krásy naší země z pořádné výšky
  • na vlastní kůži okusíte kouzla létání

Nejlevněji momentálně můžete zakoupit ZDE.

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.