Pilotem na zkoušku

Pilotem na zkouškuPilotem na zkoušku – Staňte se pilotem na zkoušku – zážitek, který rozhodně stojí za to!

Pilotem na zkoušku – Letectví je obor, který odjakživa zajímal nejen muže, ale i ženy. Možná i vás fascinuje pohled na piloty letadel, kteří se den co den vznáší do několikakilometrové výšky, kde mají naprostou volnost a kontrolu nad letounem. Jestliže jste zatoužili vyzkoušet, jaké to je vznášet se nad zemí a rozhodovat o směru vašeho letu, pak zapomeňte na trenažéry nebo simulátory a vsaďte na pravou realitu! Staňte se pilotem a získejte zážitek, na který se nezapomíná!

 

Pilotem na zkoušku – Zážitek pro všechny, kterým simulace nestačí!

 

Jste zapáleným fanouškem do letectví a všeho, co je s tímto oborem spojené? Vyzkoušeli jste nejrůznější trenažéry nebo simulátory letu, které jsou sice realistické, ale vám to prostě nestačilo? Pak zkuste pilotovat skutečné letadlo – pokud si na to troufnete!

 

Pilotem na zkoušku – Pečlivá příprava, aneb i teorie dělá mistry!

 

Ještě než usednete do kabiny letadla, projedete pečlivou přípravou na zemi. Dozvíte se veškeré potřebné informace a zjistíte, jak vše funguje. O zkušenosti se s vámi podělí zkušený kapitán letadla, který vám sdělí i základy teorie, jež jsou pro pilotování letadla bezesporu potřeba – nejen praxe totiž dělá mistry! Samozřejmě dostanete i prostor zeptat se na jakoukoli otázku a ve chvíli, kdy vám vše bude jasné, se konečně přesunete k samotnému letadlu a vyrazíte do oblak!

Směr letu je ve vašich rukách!

 

Umíte si představit tu volnost, která se vám ve vzduchu naskytne? Sami budete moci rozhodovat o směru letu a získáte tam absolutní kontrolu. Jediným vaším úkolem bude držet knipl a poslouchat kapitána. A proč tento nezapomenutelný zážitek absolvovat?

 

  • získáte kontrolu nejen sami nad sebou, ale i nad směrem letu a samotným letadlem
  • podíváte se na krásy naší země z pořádné výšky
  • na vlastní kůži okusíte kouzla létání

Nejlevněji momentálně můžete zakoupit ZDE.

Klidně sdílej!

Kryštof

Milovník adrenalinových sportů, aut a hlavně dobrého alkoholu a hodinek