Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa – zelená

Nenechte si ujít zážitek z pečení pizzy na dřevěné peci Ziipa! Zelená Piana na dřevo Ziipa je jednou z nejlepších pecí na pizzu, které si můžete pořídit. Nabízí skvělé pečení, které je rychlé, spolehlivé a neuvěřitelně chutné. Dozvíte se více o tom, jak tato pec na pizzu funguje, jaké přínosy nabízí a jak můžete začít s jejím používáním.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Parametry – Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa – zelená

 • Pec na pizzu Ziipa na dřevo i dřevěné pelety v moderní zelené barvě
 • Kompaktní peletová pec na pizzu perfektní i na pečení chleba a slaných i sladkých koláčů
 • V peci si topí pomocí dřevěných pelet s výbornou výhřevností, které můžete naprosto jednoduše doplňovat i během pečení
 • Otočný žáruvzdorný pečící kámen o průměru 32 cm pro dokonalé propečení pizzy ze všech stran
 • Díky teploměru v horní části budete mít dokonalý přehled o aktuální teplotě uvnitř pece
 • Přední dvířka urychlí dobu ohřevu trouby
 • Nahřátí pece na pizzu na ideální teplotu od 380 °C do 420 °C trvá cca 15 minut
 • Po předehřátí venkovní pece upečete pizzu za 3 – 5 minut
 • Jako palivo můžete použít dřevo, dřevěné brikety i pelety
 • Vzhledem k hmotnosti a rozměrům se pec velmi dobře přenáší a je dobrým společníkem i na cesty
 • Skládací nohy pro ještě snadnější manipulaci s pecí
 • Venkovní pec pro použití na balkoně, terase i při kempování
 • Hmotnost transportního balení: 12 kg

Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa - zelená

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa je ideálním řešením pro přípravu pizzy s autentickou chutí. Tato pec vyžaduje použití dřeva, což zajišťuje, že se pizza peče za optimální teplotu a dobu. Pec má unikátní design, který umožňuje přístup k dřevu, aniž byste museli otevírat dveře. Díky tomu se pizza peče stejnoměrně a rychle.

Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa je vyrobena z kvalitních materiálů a vybavena moderními technologiemi. Je vybavena unikátními vlastnostmi, které zaručují, že pizza bude pečena dokonale. Pec má také termoregulaci, která umožňuje pečení pizzy za přesnou teplotu.

Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa je skvělou volbou pro ty, kteří hledají autentickou chuť pizzy. Je to vysoce kvalitní produkt, který nabízí optimální teplotu a čas pečení. Je to skvělá volba pro ty, kteří chtějí pečení pizzy na nejvyšší úrovni.

Q: Jaká je pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa?
A: Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa je zelená.

Tato pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa – zelená je skvělá volba pro milovníky pizzy, kteří hledají autentický způsob vaření. Pec je vyrobena z kvalitního materiálu a má velmi vysokou účinnost. Je velmi snadné ji používat a je vybavena nastavitelnou teplotou, takže si můžete vychutnat pizzu s přesně takovou chutí, jakou chcete. Díky svému kompaktnímu designu se vejde do každé kuchyně a je ideální pro rodinné večeře, abyste mohli sdílet chutnou pizzu. Doporučujeme ji všem, kteří milují pizzu a chtějí ji vařit jako skuteční mistři.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.