Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa – cihlová

PEC NA PIZZU ZIIPA – CIHLOVÁ PEC NA DŘEVO PRO PŘÍPRAVU NEJLEPŠÍ PIZZY!

Vždycky jste snili o tom, abyste si mohli připravit pizzu jako v profesionální restauraci? Nyní můžete mít tu výsadu doma díky peci na pizzu Zippa – cihlové peci na dřevo, která vám umožní připravovat jedinečné a výjimečné pizze, které si budou pochutnávat všichni vaši hosté. Pec Zippa je ideální pro přípravu tradičních italských pizz s tenkým těstem a chutnou omáčkou, ale také pro přípravu mnoha dalších druhů pizzy, jako je například kalifornská pizza nebo městská pizza.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Parametry – Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa – cihlová

 • Pec na pizzu Ziipa na dřevo i dřevěné pelety v moderní cihlové barvě
 • Kompaktní peletová pec na pizzu perfektní i na pečení chleba a slaných i sladkých koláčů
 • V peci si topí pomocí dřevěných pelet s výbornou výhřevností, které můžete naprosto jednoduše doplňovat i během pečení
 • Otočný žáruvzdorný pečící kámen o průměru 32 cm pro dokonalé propečení pizzy ze všech stran
 • Díky teploměru v horní části budete mít dokonalý přehled o aktuální teplotě uvnitř pece
 • Přední dvířka urychlí dobu ohřevu trouby
 • Nahřátí pece na pizzu na ideální teplotu od 380 °C do 420 °C trvá cca 15 minut
 • Po předehřátí venkovní pece upečete pizzu za 3 – 5 minut
 • Jako palivo můžete použít dřevo, dřevěné brikety i pelety
 • Vzhledem k hmotnosti a rozměrům se pec velmi dobře přenáší a je dobrým společníkem i na cesty
 • Skládací nohy pro ještě snadnější manipulaci s pecí
 • Venkovní pec pro použití na balkoně, terase i při kempování
 • Hmotnost transportního balení: 12 kg

Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa - cihlová

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

PEC NA PIZZU PIANA NA DŘEVO ZIIPA – CIHLOVÁ

Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa je skvělou volbou pro milovníky autentických italských pizz. Tato pec je vyrobena z cihel a je navržena tak, aby vytvářela teplo, které je potřeba k vytváření chutných pizz. Jeho konstrukce umožňuje, aby se teplo rozšířilo po celém prostoru pece, což zaručuje, že pizza bude perfektně propečená.

Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa je vybavena dvěma kamny. První kamna je vyrobená z cihel a je navržena tak, aby se zahřívala přímo dřevem. Druhý kamna je vyrobená z kovu a je určena k udržování teploty. Pec má také speciální ventilační systém, který umožňuje, aby se teplo rozšířilo po celém prostoru pece.

Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa je skvělou volbou pro milovníky autentických italských pizz. Jeho konstrukce umožňuje, aby se teplo rozšířilo po celém prostoru pece, což zaručuje, že pizza bude perfektně propečená. Pec je také vybavena speciálním ventilačním systémem, který umožňuje, aby se teplo rozšířilo po celém prostoru pece.

Jaká je nejlepší pec na pizzu?

Nejlepší pec na pizzu je Piana na dřevo Ziipa – cihlová. Je to tradiční italská pec, která poskytuje nejlepší chuť a křupavost pizzy.

Tento produkt Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa – cihlová je skvělou volbou pro milovníky pizzy a milovníky kvalitního jídla. Pec na pizzu je vyrobená z kvalitních cihel a dřeva, které zajišťují optimální teplotu a chuť pizzy. Pec je navíc velmi snadná na použití a údržbu. Tento produkt je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí zažít autentickou italskou pizzu.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.