Parkujte u letiště bezpečně

Parkování u letiště Václava Havla zajistí vašemu vozu nejen bezpečí, ale také máte možnost využít služeb, na které třeba jindy nemáte čas. O vaše auto tedy v případě vašeho zájmu, může být velmi dobře postaráno.   Nadstandardní služby parkoviště? Jaké nadstandardní služby parkování u letiště v Praze nabízí? Jedná se o doplňkové služby, které vám mohou přijít vhod. Je váš mazlíček špinavý, a vy jste při všem tom spěchu před odjezdem nestihli auto umýt? Žádný problém. Vaše auto zaměstnanci společnosti rádi umyjí. Nemusíte se bát žádného poškrábání, jak se tomu může v myčce aut běžně stát. Jedná se o ruční mytí, takže váš automobil bude dokonale čistý a nablýskaný.  Chcete servis na parkovišti u letiště? ParkovánídParkování u letiště Václava Havla zajistí vašemu vozu nejen bezpečí, ale také máte možnost využít služeb, na které třeba jindy nemáte čas. O vaše auto tedy v případě vašeho zájmu, může být velmi dobře postaráno.

Nadstandardní služby parkoviště?

Jaké nadstandardní služby parkování u letiště v Praze nabízí? Jedná se o doplňkové služby, které vám mohou přijít vhod. Je váš mazlíček špinavý, a vy jste při všem tom spěchu před odjezdem nestihli auto umýt? Žádný problém. Vaše auto zaměstnanci společnosti rádi umyjí. Nemusíte se bát žádného poškrábání, jak se tomu může v myčce aut běžně stát. Jedná se o ruční mytí, takže váš automobil bude dokonale čistý a nablýskaný.

Chcete servis na parkovišti u letiště?

Parkování u letiště má k dispozici také technický servis! V případě, že o tyto služby budete mít zájem, drobnější technické opravy, jako je například výměna světla, jsou zde samozřejmostí. Firma se dokonce postará i o rozsáhlejší opravy. Má totiž k dispozici plně vybavený autoservis, a zkušení automechanici vám mohou doporučit, jaké úpravy vaše auto potřebuje, aby provoz auta byl opravdu bezpečný. Více se dozvíte na www.zaparkujteuletiste.cz

Klidně sdílej!

Kryštof
Kryštof

Milovník adrenalinových sportů, aut a hlavně dobrého alkoholu a hodinek