Overaly jsou stále velkým hitem! Už ho máte?

Módní trendy se mění jako na běžícím páse. Dokonce ani ty nejšílenější nákupní maniačky mnohdy nestíhají sledovat nejnovější trendy. V poslední době se však řada takových stylových kousků přesunula do skupiny „nadčasové módní trendy“. Jednotlivé kousky v této skupině jsou přesně ty, které byste měli mít ve svém šatníku, ať se děje, co se děje. Z módy totiž jen tak rychle nevyjdou a vy tak budete styloví pokaždé, kdy si je obléknete.

Mezi takové kousky, které se do takové skupiny řadí, patří například klobouky, jež se staly populární hlavně během letošního léta, a to konkrétně ve slaměné podobě, která je naprosto stvořená pro dovolenou u moře. Dále zde najdeme třeba džínové bundy, které se probudily z minulosti a opět upoutaly svou stylovostí nejedno ženské oko. Další jsou rozhodně overaly, což je hit, u něhož bylo hned od první chvilky jisté, že jen tak z módy nevyjde.

Overaly se nejdříve začaly ukazovat ve své elegantní podobě. Jednalo se tedy nejčastěji o kalhotové overaly, které byly velmi často bez ramínek. Byla to tak ta pravá volba na ples nebo do divadla či na jinou podobnou slavnostnější akci. Díky velkému zájmu o tento produkt jsme se postupně mohli stýkat s kratšími variantami. Ty byly určeny pro léto. Obě tyto podoby overalů se staly populární a hojně kupované, ale ke každé variantě se hodí jiná obuv. Dejte si tedy pozor, jaké boty k danému nadčasovému kousku nosíte, protože s nevhodnou volbou obuvi lehce pokazíte celkový vkusný look.overaly-hitem

Jaké boty k overalům nosit?

Pokud jste spíše zastánkyní kalhotového, tedy společenského overalu, jednoznačně volte lodičky. Díky tomu, že se jedná o dlouhé kalhoty nepříliš pevného střihu, potřebujete docílit trochu hubenějších a delších nohou. Volte tedy lodičky, i když je to poměrně nepohodlná varianta. Lodičky však umožní to, že mohou kalhotový overal nosit i ženy menší postavy.

Co se týče kratšího, letního střihu overalu, k němu se hodí prakticky jakákoliv letní obuv. Dobře tedy uděláte nejen s sandálky či pantofli nebo s žabkami, ale také i s plátěnými teniskami.

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.