Overaly jsou stále velkým hitem! Už ho máte?

Módní trendy se mění jako na běžícím páse. Dokonce ani ty nejšílenější nákupní maniačky mnohdy nestíhají sledovat nejnovější trendy. V poslední době se však řada takových stylových kousků přesunula do skupiny „nadčasové módní trendy“. Jednotlivé kousky v této skupině jsou přesně ty, které byste měli mít ve svém šatníku, ať se děje, co se děje. Z módy totiž jen tak rychle nevyjdou a vy tak budete styloví pokaždé, kdy si je obléknete.

Mezi takové kousky, které se do takové skupiny řadí, patří například klobouky, jež se staly populární hlavně během letošního léta, a to konkrétně ve slaměné podobě, která je naprosto stvořená pro dovolenou u moře. Dále zde najdeme třeba džínové bundy, které se probudily z minulosti a opět upoutaly svou stylovostí nejedno ženské oko. Další jsou rozhodně overaly, což je hit, u něhož bylo hned od první chvilky jisté, že jen tak z módy nevyjde.

Overaly se nejdříve začaly ukazovat ve své elegantní podobě. Jednalo se tedy nejčastěji o kalhotové overaly, které byly velmi často bez ramínek. Byla to tak ta pravá volba na ples nebo do divadla či na jinou podobnou slavnostnější akci. Díky velkému zájmu o tento produkt jsme se postupně mohli stýkat s kratšími variantami. Ty byly určeny pro léto. Obě tyto podoby overalů se staly populární a hojně kupované, ale ke každé variantě se hodí jiná obuv. Dejte si tedy pozor, jaké boty k danému nadčasovému kousku nosíte, protože s nevhodnou volbou obuvi lehce pokazíte celkový vkusný look.overaly-hitem

Jaké boty k overalům nosit?

Pokud jste spíše zastánkyní kalhotového, tedy společenského overalu, jednoznačně volte lodičky. Díky tomu, že se jedná o dlouhé kalhoty nepříliš pevného střihu, potřebujete docílit trochu hubenějších a delších nohou. Volte tedy lodičky, i když je to poměrně nepohodlná varianta. Lodičky však umožní to, že mohou kalhotový overal nosit i ženy menší postavy.

Co se týče kratšího, letního střihu overalu, k němu se hodí prakticky jakákoliv letní obuv. Dobře tedy uděláte nejen s sandálky či pantofli nebo s žabkami, ale také i s plátěnými teniskami.

Klidně sdílej!

Kryštof

Milovník adrenalinových sportů, aut a hlavně dobrého alkoholu a hodinek